Odsavač par Electrolux LFT426X nerez

Značka: Electrolux , Kategorie: Odsavače par
Kód zboží: ELELFT426X

S bodovým osvětlením máte lepší přehled
Díky zabudovanému osvětlení LEDSpot v odsavači par 600 už vám nikdy nic neunikne. Poskytuje jasné světlo, abyste měli absolutní přehled o tom, co se...

Zjistit dostupnost

Electrolux 600 FLEX LEDSpot LFT426X


Plně integrovaný odsavač par Electrolux 600 FLEX LEDSpot LFT426X zaujme na první pohled svým moderním vzhledem a nadčasovým nerezovým provedením. Odsavač bude ozdobou celé kuchyně, kterou doplní svým exkluzivním designem a zároveň zajistí svěží vzduch ve vaší kuchyni po celou dobu vaření. Je vybaven energeticky úsporným motorem a rychle a účinně vás zbaví kuchyňských výparů z připravovaných pokrmů. Podle intenzity vaření lze, pomocí elektronických tlačítek, nastavit jeden z 3 stupňů výkonu. Kvalitní provedení digestoře s vysokým výkonem odsávání a omyvatelným tukových filtrem, zaručí maximálně efektivní odstranění nežádoucích zápachů i ve větších prostorech. Efektivní výkon odsavače využijete i během spánku nejmenšího člena domácnosti. Electrolux 600 FLEX LEDSpot LFT426X se při maximálním výkonu pyšní hlučností pouhých 65 dB.


Spolehlivý spotřebič


Nejen vášniví kuchaři uvítají úsporný provoz spotřebiče a možnost využití recirkulace, kdy vzduch není odváděn mimo místnost, ale je zbaven mastnoty i prachu a vrací se zpět do místnosti. Roční spotřeba energie je pouhých 54,7 kWh. Samotná instalace odsavače par Electrolux je vhodná pro individuálně vytvořený komín s otvorem pro odtah 15 cm. Minimální odstup od elektrické varné desky je 50 cm.





 


Klíčové vlastnosti:


 • Komínový odsavač par šířky 60 cm
 • 3 stupně výkonu
 • Minimální hlučnost 46 dB, maximální hlučnost 65 dB
 • 2× LED bodové osvětlení
 • Typ filtru: hliníková kazeta

 


Praktický odsavač zajistí čerstvý a čistý vzduch při každém vaření!


 


Spolehlivý tukový filtr


Díky účinnému odsavači par proměníte svoji kuchyň v příjemné místo, kde můžete pohodlně vařit, jíst i odpočívat. Spolehlivý motor odsavače odstraní nežádoucí výpary a čas strávený v kuchyni si konečně užijete. Dokonalou čistotu vzduchu zajišťuje tukový filtr, který účinně zachycuje veškerou mastnotu a prodlužuje životnost spotřebiče.



 


 


Bodové osvětlení


Odsavač par je vybaven LED osvětlením, které zajistí dokonalý přehled o tom, co se děje na vaší varné desce. 2 úsporná světla mají dlouhou životnost a jejich údržba je velice snadná.


 



 


 


Snadná údržba


Electrolux vyvíjí své spotřebiče s jednoduchým intuitivním ovládáním. Odsavač 600 FLEX LEDSpot LFT426X disponuje mechanickým tlačítkovým ovládáním a velmi snadné je také vyjmutí filtru pro jeho údržbu.



  


 


Výkonný odsavač


Odsavač par Electrolux si hravě poradí i s výpary ze smažení řízků. Výkonným motor zajistí pokaždé dokonale svěží vzduch. Průtok vzduchu při minimální rychlosti odsavače dosahuje 295 m3/h a při maximální činí 600 m3/h. Sací výkon spotřebiče při intenzivním režimu je až 600 m3/h.

S bodovým osvětlením máte lepší přehled
Díky zabudovanému osvětlení LEDSpot v odsavači par 600 už vám nikdy nic neunikne. Poskytuje jasné světlo, abyste měli absolutní přehled o tom, co se právě děje v hrncích na varné desce. Navíc je energeticky úsporné a navržené tak, aby vám dlouho vydrželo.

Posviťte si na vaření
Naše osvětlení LEDSpot je účinné a výkonné. Díky této technologii vždy skvěle uvidíte na vaření a zároveň ušetříte za energii.

Atraktivní doplněk vaší kuchyně
Vytvořili jsme odsavač par s atraktivním designem a moderní povrchovou úpravou, který dokonale doladí vaši kuchyň.

Spolehlivě odstraňuje kuchyňské výpary
S naším účinným odsavačem proměníte svou kuchyň v příjemné místo, kde můžete vařit, jíst i odpočívat. Spolehlivý motor odsavače odstraní výpary, takže čas strávený v kuchyni pro vás bude příjemnější než kdykoli předtím.

Vysoce výkonný tukový filtr
Vysoce výkonný tukový filtr udržuje vzduch ve vaší kuchyni příjemný a bez zápachu. Účinně zachycuje mastnotu, a protože je plně omyvatelný, prodlužuje životnost odsavače. Užívejte si svěží kuchyň po delší dobu.

Čistý vzduch stisknutím tlačítka
Jednoduchým zmáčknutím tlačítka zvýšíte nebo snížíte výkon odsavače, abyste dosáhli v kuchyni čistého vzduchu.

 • Typ odsavače: Komínový, šířka 60 cm
 • Počet rychlostí: 3
 • Hlučnost: max./min.: 65/46 dB(A)
 • Možnost nastavení recirkulace vzduchu
 • Způsob ovládání: mechanická tlačítka
 • Osvětlení: LED bodové, 2x
 • Typ a číslo tukového filtru : Hliníková kazeta, 2
 • Rozměry V x Š x H (mm): 678 x 600 x 450

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
SMART Integrace do systému
Ne
Ne
Ne
Ne
Funkce
Horní odtah Ano
Výbava
150 mm
Ne
Ne
Distribuce
Rozšířená záruka značky Ne
-
Další parametry
Konstrukce odsavače par komínový
Maximální výkon odtahu 368 m³/h
Minimální hlučnost 46 dB
Maximální hlučnost 68 dB
Odsávání do komína Ano
Ano
Počet motorů 1
Počet rychlostí 3
elektronické – tlačítkové
ne
Barva nerez, stříbrná
Šířka 60 cm
Výška 67.8 cm
Hloubka 45 cm
Typ osvětlení LED
C
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Retro Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 67.8 cm
Hloubka výrobku 45.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 70.0 cm
Výška balení 62.0 cm
Hloubka balení 46.0 cm
Hmotnost balení 14.5 kg
Více informací Méně informací