Odsavač par Mora OP 620 X nerez (vrácené zboží 8800100024)

bazar
Značka: Mora , Kategorie: Odsavače par
Kód zboží: -9147624

Bazar - vrácené zboží 8800100024

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800100024

Nenechejte se obtěžovat nepříjemných zápachem z připravovaných jídel

Tento podstavný elegantní odsavač par Mora OP 620 X v krásném nerezovém provedení, dokáže udržet čistotu a vůni vaší domácnosti. Pokud vaše kuchyňská linka nedisponuje příliš velkým prostorem, bude pro vás provedení tohoto odsavače par naprosto ideální. Dokonale využije i malý prostor kuchyňské linky a je vhodný i do panelových domů. Praktický rozměr odsavače je 60 x 48,5 cm.


Odvážný bojovník proti nepříjemnému zápachu

Odsavač par by neměl chybět v žádné kuchyni. Dokáže být elegantní a moderní, ale také plně funkčním pomocníkem s nepříjemným zápachem ze smažení či pečení a zabraňuje usazování mastnoty. Kromě svého jemného a střízlivého vzhledu zaujme odsavač par Mora OP 620 X i svými funkcemi. Zvolit si můžete jeden ze 7 odtahů a 3 rychlostí odsávání. Pokud budete kuchtit opravdu naplno, využijete nejsilnější a nejrychlejší možnost odtahu a odsávání. I když taková pečená kachna se zelím voní opravdu nádherně a lákavě, i přesto mnozí z nás netoužíme potom, abychom tuto vůni cítili po celé našem domově. A s tím nám právě hravě pomůže odsavač par.

Není-li jiná možnost, zvolte recirkulaci

Můžete využít 6 odtahů ven z místnosti nebo provoz recirkulace. Pokud tedy nemáte možnost odtahu par do komína, jednoduše využijete možnosti recirkulace, při které se využívá aktivní uhlíkový filtr, který vrací do místnost čistý vzduch bez zápachu a mastnoty. Výkon odsavače par Mora OP 620 X je v rozmezí 148 – 181 m3 za hodinu, a tak si dokáže poradit s odvětráním par z ovzduší při vaření rodinného oběda či večeře.

Snadné a intuitivní ovládání

Všechny funkce se ovládají pomocí tlačítek a není to opravdu žádná věda. Jeho velkou výhodou jsou 2 praktické kovové filtry proti mastnotám, které lze jednoduše umýt pod tekoucí vodou a váš odsavač par bude neustále fungovat jako nový. Práci při vaření vám zpříjemní kvalitní 40 W halogenové osvětlení, tak abyste měli dokonalý přehled o stavu vašich pochoutek. Komfort během každodenní přípravy pokrmů zaručí i zpětná klapka. Jedná se o jednoduché zařízení, které zamezí vstupu studeného vzduchu z venku dovnitř kuchyně. Zpětná klapka propustí vzduch pouze ven a nikoli naopak.

Nebudete se muset v zimě obávat, že vám odněkud táhne studený vzduch. I při nejsilnějším nastavení se hlučnost pohybuje max. na 64 dB. Pomocným dílem odsavače par Mora OP 620 X je přední skleněná náběhová lišta, která dokáže část par zachytit a nepustit dále do prostoru kuchyně. Dopřejte vaší kuchyni i celé domácnosti čistý vzduch zbavený nežádoucích pachů a mastnoty díky odsavači par Mora OP 620 X v nerezovém provedení.

Vráceno - Použito

ODSAVAČ PAR OP 620 X

 • 7 odtahů
 • 3 rychlosti odsávání
 • ovládání tlačítky
 • světelná signalizace provozu odsavače
 • přední skleněná náběhová lišta
 • odtah boční levý a pravý, horní, zadní střední, zadní levý a pravý průměr 100 mm nebo recirkulace
 • osvětlení :1 x 40 W
 • výkon odsavače 148–181 m3/h
 • 2 kovové filtry
 • zpětná klapka
 • max. hlučnost: 64 dBA
 • šířka: 60 cm
 • Rozměry výrobku: 60 × 48,5 cm

Záruka 24 měsíců
Distribuce
-
Další parametry
Konstrukce odsavače par pod kuchyňskou skříňku
Maximální výkon odtahu 181 m3/h
Minimální hlučnost 58 dB
Maximální hlučnost 64 dB
Odsávání do komína Ano
Ano
Počet motorů 1
Počet rychlostí 3
tlačítkové - zamačkávací
Příkon 113 W
Barva nerez, stříbrná
Šířka 60 cm
Typ osvětlení Halogen
E
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 5.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63.0 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 55.0 cm
Hmotnost balení 7.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu