Odsávačka mateřského mléka LOVI Prolactis dvoufázová elektronická

Značka: LOVI , Kategorie: Odsávačky
Kód zboží: 1 439 266

Elektronická odsávačka s dvoufázovým odsáváním mléka se stane vaším profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený proces sání dítětem.

Zjistit dostupnost

Pomocník při potížích s laktací


Odsávačka mateřského mléka LOVI Prolactis je dvoufázová elektronická odsávačka, která sestane vaším velkým pomocníkem při potížích s laktací. Klinicky testovaná odsávačka pomáhá udržovat proces laktace a umožňuje bezbolestné, rychlé a pohodlné odsávání mateřského mléka. Pomocí dvoufázového odsávání simuluje přirozené sání dítěte. Citlivé a účinné odsávání je dosaženo díky silikonové masážní vložce, která stimuluje průtok mléka.

Co znamená dvoufázového odsávání?


Odsávačka LOVI Prolactis napodobuje proces sání dítěte přesně jako při kojení. Sání je rozděleno na dvě fáze. V první fázi stimulace simuluje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci mléka a jeho vytékání. Při druhé fázi simuluje pomalejší a hlubší sání dítěte, kdy již mléko vytéká a je hustší a sytější. Díky kombinaci těchto dvou fází odsajete mléko v kratším čase a ve větším množství.

Regulace síly sání


Síla sání a rytmus odsávačky mateřského mléka LOVI Prolactis byl vytvořen na základě přirozených změn rytmu a síly sání dítěte během kojení. Dle potřeby můžete sílu sání regulovat a uložit si ji do inteligentní paměti výrobku. V odsávačce můžete využít i funkci budíku, hodiny a kontrolu času odsávání pro lepší přehled.

Možnost změny na ruční odsávačku


Pokud budete potřebovat použít odsávačku Prolactis jako ruční odsávačku, například na cestách bez možnosti připojení elektřiny, můžete k tomu využít přiloženou membránu a rukojeť a jednoduše změníte odsávačku Prolactis na ruční typ Protect.Elektronickou odsávačku lze používat na napájení ze sítě nebo na baterie.


Doplňky k uskladnění mléka


Díky přiloženým doplňkům uchováte odsáté mateřské mléko bezpečně a hygienicky. Na pohodlné uložení můžete využít lahvičku s odměrkou, těsnící elastický disk, šroubovací víčko a krycí víčko. Odsávačku i její díly lze uchovávat a bezpečně převážet v praktické tašce.

Obsahem dodávaného balení je odsávačka s láhví LOVI Medical+ 150 ml, ovládací panel, silikonová masážní vložka, 10 ks tampónů, doplňky na změnu na ruční odsávačku, síťový kabel, taška s popruhem na převážení a uložení, sada na uchování mléka (lahvička s odměrkou, těsnící elastický disk, šroubovací víčko, krycí víčko) a návod k obsluze.

Odsávačka mateřského mléka LOVI Prolactis dvoufázová elektronická

Vlastnosti:

 • Elektronická odsávačka Prolactis je profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený proces sání dítětem.
 • Dvě fáze odsávání mléka simulují přirozený rytmus sání dítěte. Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte.
 • Přesná regulace síly sání.
 • Možnost změny na ruční odsávačku.
 • Inteligentní paměť nastavení rytmu a síly sání.
 • Budík, hodiny a kontrola času odsávání.
 • Napájení ze sítě i na baterie.
 • Silikonová masážní vložka stimuluje průtok mléka a zajišťuje citlivé a účinné odsávání.
 • Doplňky k uchovávání odsátého mléka - elastický disk a láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátého mléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.
 • Taška na odsávačku a její díly je ideálním pomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky.

CÍLOVÁ SKUPINA:

 • Matky, které mají problémy s laktací nebo jiné problémy při kojení.
 • Matky, které musí odsávat mléko např. z důvodu návratu do práce.
 • Její výhody oceníte zejména při častém odsávání. Je rovněž určena aktivním a pracujícím matkám, které využívají alternativní formy krmení dítěte mateřským mlékem. * Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rychlé odsávání mléka. Odsávačka je klinicky testována*.

Funkce:

 • Odsávačka pracuje v dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítětem - stimulace a hlubokého sání:

1) Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka.
2)Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte. Mléko již vytéká a dítě se nemusí tak namáhat s jeho vysáním. Pomalu se stává hustší, sytější a tempo sání se zpomaluje.

 • Rozsah rytmu a síly sání odsávačky Prolactis byl vytvořen na základě procesu změn rytmu a způsobu sání dítěte během kojení.
 • Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratším čase.
 • Přiložená membrána a rukojeť umožňují rovněž ruční odsávání mléka (změna odsávačky Prolaktis na ruční odsávačku Protect), které oceníte v případech, kdy se např. nemůžete připojit k elektrické síti.

Odsávačka odpovídá požadavkům:

 • Nařízení Evropského parlamentu a Rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
 • Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami,
 • Směrnici Rady 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích,
 • Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se elektrických zařízení určených pro používání v určitých mezích napětí,
 • Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/108/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se elektromagnetické kompatibility,
 • Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie,
 • Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Záruka 60 měsíců
Další parametry
Typ odsavačky elektrická
Příslušenství k odsavačce Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.5 cm
Výška balení 12.4 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací