Odšťavňovač Hyundai JE 615 černý/šedý

Značka: Hyundai , Kategorie: Odšťavňovače
Kód zboží: HYUJE615

Odšťavňovač Hyundai JE 615 s příkonem 800 W vám pomůže připravit čerstvé šťávy z ovoce i zeleniny. Má velký plnicí otvor a motor se zpětným chodem.

Zjistit dostupnost

Denně vitamínová bomba pro celou rodinu!


Nejen příznivci zdravého životního stylu ví, že do správného pitného režimu patří čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny překypující vitamíny. Připravte si snadno a rychle chutné džusy s odšťavňovačem Hyundai JE 615 v moderním černo-šedém designu, který vám zaručí bezproblémové odšťavňování díky výkonnému motoru se zpětným chodem a extra velkému plnicímu otvoru.

Výhody domácího odšťavňování


Odšťavňovač Hyundai JE 615 je určen všem, kteří si rádi pochutnají na lahodně čerstvém nápoji připraveném v pohodlí domova. K největším benefitům určitě patří nejen rychlá a snadná příprava, ale především výsledný profit v podobě zdravé šťávy nabité cennými vitamíny bez přidaných cukrů a konzervantů, tak jak ji dostanete běžně v obchodě. Doma si ji přichystáte podle vlastní chuti a za zlomek ceny než ve specializovaných prodejnách.


Extra výkonný


Odšťavňovač pracuje se silným motorem o vysokém příkonu 800 W, který je navíc vybaven systémem zpětné vazby. Díky tomu je automaticky regulován výkon dle tvrdosti ovoce nebo zeleniny a je zaručeno bezproblémové odšťavňování i velmi tvrdých plodů a zachování až 100 % vitamínů obsažených ve zpracovávaných surovinách. Rychlost lze nastavit pomocí tlačítek pro plynulou regulaci výkonu.


Objemná dóza na džus


Přístroj je vybaven velkým plnicím otvorem o velikosti 75 x 280 mm, se kterým pohodlně odšťavníte i velké kusy ovoce a zeleniny. Bez problémů si poradí i s celými jablky nebo kusy mrkve bez nutnosti krájení. Veškerá šťáva se shromažďuje do nadstandardně objemné 1,5litrové dózy opatřené užitečným separátorem pěny, který spolu s nerezovým sítem zaručí nápoj vhodný k okamžité konzumaci. Nechybí ani nádoba na odpad o objemu 2,3 litrů, bytelné pěchovadlo a víko na zakrytí dózy pro snadné skladování džusu.Snadno ovladatelný a praktický


Potěší vás velmi snadné ovládání a také rychlé a jednoduché sestavení. Odsťavňovač disponuje bezpečnostními prvky v podobě uzavíracího systému, který zabrání sepnutí v případě chybného sestavení přístroje a dále pojistkou proti přetížení. Je opatřen přísavnými nožičkami zaručující stabilitu a velmi snadno se udržuje pomocí čistícího kartáčku, který je součástí balení. Vyniká praktičností a moderním designem, takže skvěle padne do každé domácnosti.

S odšťavňovačem Hyundai JE 615 snadno a rychle připravíte lahodnou šťávu z čerstvého ovoce či zeleniny, bez ztráty cenných vitamínů. Vysoký příkon 800 W umožní bezproblémové odšťavňování tvrdých plodů. Vládne plynulou regulací otáček se zpětnou vazbou, takže je automaticky přizpůsobí dle tvrdosti ovoce.

Díky velkému plnícímu otvoru o velikosti 75 x 280 mm pohodlně odšťavníte i celá jablka bez nutnosti krájení. Maximální výtěžnost zaručuje kvalitní nerezové síto. Veškerá šťáva se shromažďuje ve velké, 1,5 litrové dóze se separátorem pěny.

Nechybí nádoba na odpad o objemu 2,3 l, bezpečnostní uzavírací systém, ani pojistka proti přetížení. Přísavné nožky zaručují vysokou stabilitu.

Odšťavňovač

 • Výkonný motor s příkonem 800 W pro snadné odšťavňování ovoce a zeleniny
 • Motor je vybaven zpětnou vazbou, která automaticky reguluje výkon dle tvrdosti ovoce/zeleniny
 • Vhodný na přípravu lahodných džusů se 100% zachováním vitaminů
 • Plynulá regulace otáček pro optimální nastavení dle druhu zpracovávané suroviny
 • Velký plnicí otvor (75 x 280 mm) umožňuje vkládat velké kusy
 • Dóza na džus s objemem 1,5 l
 • Velká nádoba na odpad s objemem 2,3 l
 • Kvalitní nerezové sítko
 • Víko na zakrytí dózy pro snadné skladování džusu
 • Integrovaný separátor pěny
 • Bytelné plastové pěchovadlo
 • Bezpečnostní uzavírací systém - zabraňuje sepnutí v případě nesprávného sestavení odšťavňovače
 • Pojistka proti přetížení snižuje riziko poškození přístroje
 • Přísavné nožičky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
 • Jednoduché a rychlé sestavení
 • Součástí balení je praktický čisticí kartáček
 • Úroveň akustického hluku 85 dB(A)
 • Délka napájecího kabelu 0,9 m

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet rychlostí 5
Příkon odšťavňovače 800 W
Nádoba na šťávu 1.5 l
Kapacita nádoby na odpad 2.3 l
Nerezový filtr Ano
odstředivý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 40.5 cm
Hloubka výrobku 20.5 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.5 cm
Výška balení 42.5 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 5.5 kg
Více informací Méně informací