Odšťavňovač Philips HR1871/70

Značka: Philips , Kategorie: Odšťavňovače
Kód zboží: 1 290 598

Odšťavňovač Philips kolekce Avance s designem s převráceným sítkem vymáčkne každou kapku z ovoce a zeleniny. Díky technologii QuickClean čištění odšťavňovače nebylo nikdy jednodušší.

Zjistit dostupnost

Získejte víc šťávy!


Hledáte kvalitní odšťavňovač, se kterým odšťavníte jakékoli ovoce snadněji, než kdykoli dříve, k tomu byste ocenili také moderní design a inovativní technologii? Pak má pro vás firma Philips přesně to, co potřebujete! A to skvělý odšťavňovač Philips HR1871/70, se kterým si budete moci splnit každé své přání. Tedy, alespoň takové, co se týká čerstvě vymačkané, vitaminy nabité, ovocné šťávy.Modernímu nerezovému vzhledu, díky kterému přístroj dokonale doplní každou kuchyni, vévodí hned dvě součásti, které dělají odšťavňovač Philips HR1871/70 výjimečným. Jedná se především o převrácené sítko, díky kterému nyní vymáčknete z ovoce či zeleniny doslova každou kapku. Dalším praktickým prvkem je XXL plnicí trubice o průměru 80 mm. Bez problémů tak odšťavníte jablka, mrkev nebo dokonce i červenou řepu, aniž byste je museli zdlouhavě krájet!


Neomezujte vaše chutě!


Motor s 1000 W nebude mít sebemenší problém ani s odolnými surovinami, které zpracuje za velmi malý okamžik. Navíc si budete moci nastavit dva stupně rychlosti podle toho, zda získáváte šťávu z měkkého nebo z tvrdého ovoce, případně zeleniny. V závislosti na typu ovoce je možné najednou získat až 2,5 litru šťávy, aniž byste museli čistit nádobu na odpad.
Vše přesně tam, kde má být


Vše kromě šťávy se hromadí pouze na jednom místě, tedy v nádobě na zbylou dužinu a nikde jinde. Nebudete tak muset zbytky odstraňovat z míst, kam nepatří, například z víčka. Praktické designové řešení odšťavňovače netvoří žádné rohy ani škvíry, do kterých by se mohla dužina dostat, což vám ušetří mnoho práce s čištěním.Objevte pohodlí, které přístroj nabízí!


Firma Philips vám neulehčila pouze samotné odšťavňování, ale dokonce i čištění přístroje a to za pomoci nové technologie QuickClean založené na funkci předčištění! Pomáhá především s čištěním přístroje od nežádoucích vláken z plodů. Když do přívodní trubice nalijete vodu, vytvoříte tím v přístroji vodní fontánu, díky které se velká část nečistot sama odstraní. Nyní už stačí pouze všechny špinavé části opláchnout.Aby čištění bylo ještě snazší, jsou části odšťavňovače vyrobeny z lehce omyvatelného materiálu. Sítko se speciálním hladkým povrchem se čistí mnohem lépe, než běžná sítka, ve kterých snadno uvíznou zbytky ovoce. Po předběžném čištění tak pouze kartáčkem odstraníte to, co zbylo, a máte hotovo! Navíc jsou všechny součásti vhodné pro mytí v myčce na nádobí.


Už žádná kapka nazmar!


Aby zůstalo čisto i ve vaší kuchyni, disponuje odšťavňovač inteligentní funkcí Drip Stop, která zabrání samovolnému odkapávání šťávy z přístroje. Funkci nastavíte jedním jednoduchým pohybem. Vaše kuchyňská linka už proto nebude špinavá a žádná kapka nepřijde na zmar! V balení navíc obdržíte i nádobu, do které můžete odšťavňovat a teprve poté šťávu přelít do sklenic.Pro každého, kdo si rád dopřeje zdravý nápoj plný vitamínů, je tu odšťavňovač Philips HR1871/70, který je jedničkou na trhu! Zaplavte se mořem ovocných džusů a zeleninových šťáv a získejte každou kapku, kterou plody nabízejí. Už nikdy nebudete chtít jiné pití, než to, které si sami připravíte!

Odšťavňovač Philips kolekce Avance s designem s převráceným sítkem vymáčkne každou kapku z ovoce a zeleniny. Díky technologii QuickClean čištění odšťavňovače nebylo nikdy jednodušší.

 • Odšťavňovač Metal
 • příkon 1000 W pro zvlášť rychlé odšťavňování
 • 2 rychlosti pro měkké a tvrdé ovoce a zeleninu
 • inovované mikrosítko pro větší výtěžek štávy a snadné čištění
 • výjimečně velká plnicí trubice
 • Drip stop systém zamezuje nežádoucímu odkapávání
 • integrovaný zásobník na dřeň o objemu 1,6 l
 • nádoba na šťávu o objemu 1,25l
 • připraví najednou až 2,5 litru šťávy
 • protiskluzové plošky
 • odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí
 • délka šňůry 1 m

Získejte o 10 % více šťávy
Díky inovativnímu systému extrakce šťávy s obráceným sítkem dostane odšťavňovač z ovoce a zeleniny každou kapku a vznikne záplava šťávy. Můžete získat až o 10 % více šťávy v porovnání s jedničkou mezi odšťavňovači Philips, modelem HR1861.

Vytvořte najednou až 2,5 litru šťávy
Díky inovativnímu systému pro extrakci šťávy s převráceným sítkem je tento odšťavňovač schopný získat až o 10 % šťávy více.* A v závislosti na typu ovoce nebo zeleniny je možné získat naráz až 2,5 litru šťávy, aniž byste museli vyprázdnit nádobu na dužninu.

Technologie QuickClean s hladkým sítkem
Odšťavňovač Philips se díky technologii QuickClean snadno čistí. Čištění je nyní stejně snadné jako oplachování, to vše díky funkci předčištění a hladkému sítku QuickClean.

Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna
Odšťavňovač Philips je první odstředivý odšťavňovač na trhu vybavený funkcí předběžného čištění. Když nalijete vodu do pěchovače, můžete v přístroji vytvořit vodní fontánu, která omyje nežádoucí vlákna z víka a usnadňuje čištění sítka.

Ze sítka s hladkým povrchem snadno odstraníte vlákna
V běžném sítku uvízne mnoho dužninových vláken, která je velmi obtížné odstranit. To však není případ hladkého sítka QuickClean odšťavňovače Philips, protože povrchy sítka jsou hladké. Po předběžném čištění můžete zbývající vlákna snadno odstranit pomocí běžného kuchyňského kartáčku. Celý odšťavňovač lze nyní vyčistit během necelé minuty!

Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat
Dužnina se hromadí pouze tam, kde má: v nádobě na dužninu odšťavňovače Philips. To znamená, že ji nemusíte odstraňovat z míst, kam nepatří, třeba z víčka. Díky oblému designu a jemnému povrchu bez rohů a škvír lze nádobu od dužniny velmi snadno omýt.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet rychlostí 2
Příkon odšťavňovače 1000 W
Nádoba na šťávu 1.25 l
Kapacita nádoby na odpad 1.6 l
Nerezový filtr Ano
odstředivý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 41.2 cm
Výška výrobku 24.2 cm
Hloubka výrobku 30.1 cm
Hmotnost výrobku 4.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 51.5 cm
Výška balení 30.2 cm
Hloubka balení 37.6 cm
Hmotnost balení 6.3 kg