Odvápňovač pro espressa Bosch TCZ8002N

výprodej
33% sleva
33%
Značka: Bosch , Kategorie: Odvápňovače
Kód zboží: BOSTCZ8002N

Odvápňovací tablety - odstraňuje vodní kámen a chrání proti korozi.

299 Kč

Ušetříte: 33 % = 100 Kč

Naše cena s DPH:

199

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Bosch TCZ8002N


Na výsledné chuti záleží! A víte, že k tomu, aby vaše káva byla vždy lahodná a intenzivní, je pochopitelně důležitá kvalitní odrůda zrn, ale také přístroj ve výborné kondici, který vám ji spolehlivě připraví? Myslete proto na pravidelnou údržbu svého kávovaru a používejte originální odvápňovač pro espressa Bosch TCZ8002N, který zabrání usazování vodního kamene a ochrání útroby před nezvaným hostem zvaným koroze.


Čistý kávovar v plné kondici


Odvápňovač pro espressa Bosch TCZ8002N je kvalitní prostředek, pomocí něhož snadno udržíte svůj kávovar dlouhodobě v plném výkonu. Postará se o perfektní pročištění vašeho přístroje a zbaví ho rychle a jednoduše usazenin, vodního kamene a koroze. Jeho největší předností je právě dokonalá symbióza výrobce, čímž dochází k vůbec nejlepšímu čištění kávovaru. Odvápňovač TCZ8002N je určen pro espressa a plnoautomaty “surpresso” a Tassimo. Na jeden cyklus čištění potřebujete 1 tabletu, přičemž v balení naleznete 3 kusy. Tento odvápňovač nahrazuje tablety TCZ6002, kde bylo nutné pro úspěšné čištění použít dvě tablety. 


Dopřejte svému kávovaru tu nejlepší péči!

 


Kvalitní espresso, kvalitní odvápňovač


Usazené nečistoty a vodní kámen se časem objeví na každém kávovaru, a proto je důležité dbát také na jejich údržbu a předcházet velkému znečištění. Nejenže udržíte přístroj v dokonalé kondici a prodloužíte jeho životnost, ale váš šálek kávy bude vždy skvěle chutnat. Zvolte značkový odvápňovač pro kávovary Bosch, který jako jediný bude opravdovým potěšením pro váš přístroj.  • 2v1: Odstraňuje vodní kámen a chrání proti korozi.
  • Obsah balení: 3 tablety (40 g každá)

Záruka 24 měsíců
Další parametry
3 ks
Typ pro espresso, kávovar
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 16.5 cm
Hloubka balení 2.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací