Odvlhčovač DeLonghi DEX 16 F

výprodej
Značka: DeLonghi , Kategorie: Odvlhčovače vzduchu
Kód zboží: 1 440 733

Nový víceúčelový odvlhčovač: odstraňuje nadbytečnou vlhkost, ale také pomáhá sušit prádlo a přispívá k čistějšímu vzduchu, který dýcháte

* Odvlhčovací kapacita 16l / 24h
*...

Zjistit dostupnost

Zdravé a příjemné klima po celý den!

Chcete si doma vytvořit zdravé klima, ve kterém se vám bude příjemně dýchat? Pak si pořiďte odvlhčovač DeLonghi DEX 16v elegantní modré barvě, který účinně odstraňuje nadbytečnou vlhkost. Už žádné plísně nebo vlhká okna! Tento šikovný pomocník přispěje k příjemnému prostředí a ekologickým způsobem vám zajistí stále čistý vzduch. Díky speciální funkci vám také pomůže sušit prádlo.

Efektivní odvlhčování

Odvlhčovače vzduchu jsou zařízení s cílem snížit vlhkost vzduchu v domácnostech či v kancelářích. Zamezují tvorbě plísní, množení roztočů a zajišťují dýchatelné prostředí bez přebytečné vlhkosti, tudíž mají prokazatelně příznivý vliv na lidské zdraví. Víceúčelový odvlhčovač DeLonghi DEX 16 disponuje dostatečně silným výkonem pro prostory o rozloze 30 m2. Jeho odvlhčovací kapacita je úctyhodných 16 litrů za 24 hodin.

Odtoková hadice pro kontinuální provoz

Přístroj je vybaven průhlednou nádržkou na vodu o objemu 2,1 litrů, ale využít můžete také možnost odtoku zkondenzované vody, čímž zajistíte nepřetržitý provoz. Pro vaši bezpečnost má odvlhčovač automatické vypnutí při naplnění nádoby a ukazatel hladiny zásobníku kondenzátu. Určitě oceníte dvojitý systém filtrace (filtr se stříbrnými vlákny, který můžete použít společně s antialergickým filtrem) a v zimním období i elektronickou funkci proti zamrznutí.

Nízká hlučnost

Odvlhčovač DeLonghi je navržen v prémiovém funkčním designu, který zajistí odvod nechtěné nadměrné vlhkosti, aniž by vám svým elegantním černým provedením narušil moderní ráz vašeho stylového bydlení. Mezi výhody se řadí také extrémně tichý chod, který nepřesahuje 39 dB. Díky optimalizaci pro minimum hluku ho můžete bez problémů umístit i do ložnice. Zařízení vás překvapí další možností využití, která nabízí funkci sušení oblečení.

Komfortní použití

Pro zajištěné snadného použití je ovládací panel integrovaný přímo v těle stroje. K dalším přednostem patří snadná přenositelnost pomocí praktického madla. Odvlhčovač si tak jednoduše přemístíte do té místnosti, kde je to momentálně potřeba. Ideální provozní teplota se pohybuje v rozmezí od 2 do 30 °C. Je snadné zpříjemnit si prostředí, ve kterém žijete. Spolehněte se na šikovného pomocníka, pomáhajícího ke zdravému vzduchu, kterým je odvlhčovač DeLonghi DEX 16.

Nový víceúčelový odvlhčovač: odstraňuje nadbytečnou vlhkost, ale také pomáhá sušit prádlo a přispívá k čistějšímu vzduchu, který dýcháte

 • Odvlhčovací kapacita 16l / 24h
 • Průhledná a odnímatelná nádržka na vodu (kapacita: 2,1 l)
 • Funkce sušení oblečení
 • Dvojitý filtrační systém: filtr se stříbrnými vlákny, který může být použit spolu s antialergickým filtrem
 • Extrémně tichý chod (39dB)
 • Optimalizováno pro minimalizaci hluku
 • Elektronické zařízení proti zamrznutí
 • Odtoková hadice pro kontinuální odvlhčování
 • Prémiový funkční design
 • Ovládací panel je integrovaný přímo v těle stroje, s cílem maximalizovat snadnost použití
 • Snadná přenositelnost je zajištěna rukojetí integrovanou přímo do těla produktu
 • Příkon 210W
 • Provozní teplota 2-30°C
 • Určeno pro prostor 30 m2

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
LED diody
Doporučený pokojový prostor 75 m3
39 dB
Objem nádrže (na vodu) 2.1 l
Příkon 210 W
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 51.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 10.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.7 cm
Výška balení 54.2 cm
Hloubka balení 39.9 cm
Hmotnost balení 10.6 kg
Více informací Méně informací