Ohřevná zásuvka Whirlpool W Collection W1114 černá

Značka: Whirlpool , Kategorie: Ohřevné zásuvky
Kód zboží: WHIW1114

Ohřevná zásuvka W1114 pro perfektní kombinaci mikrovlnné trouby a kávovaru s tradiční troubou v krásném černém vyhotovení.

* Předohřev kuchyňského nádobí, nastavitelná teplota 0 -...

Zjistit dostupnost

Whirlpool W Collection W1114, černá


Ohřevná zásuvka Whirlpool W Collection W1114  se stane skvělou vychytávkou ve vaší domácnosti. Spotřebič slouží k nahřátí talířků a dalšího nádobí ještě před naservírováním pokrmů, jídlo si díky tomu zachová ideální teplotu po dlouhou dobu. Elegantní provedení černého skla představuje perfektní doplněk do kuchyně, který se v ní spolu v kombinaci např. s mikrovlnnou či multifunkční troubou nebo kávovarem ze stejné kolekce Whirlpool W Collection bude krásně vyjímat.


Šikovný doplněk do kuchyně


Ovládání je snadné pro každého uživatele. Zásuvka nedisponuje žádným vyčnívajícím madlem, otevírání a zavírání je zajištěno pomocí jednoduchého mechanismu push-push. Stačí pouze stisknout. Zásuvka s vnitřním objemem 20 l nabízí kapacitu pro 6 sad talířů a příborů. Předehřev si nastavíte v rozmezí regulace teploty 40-75°C. Kompaktní spotřebič disponuje povrchovou úpravou proti zanechání otisků prstů, údržba je tak rychlá a nenáročná.
 


Servírujte jako v nejlepší restauraci


Ohřevná zásuvka Whirlpool vám umožní naservírovat vaše speciality tak, jako byste je podávaly v nejlepší restauraci. Díky předehřátému nádobí budou vaše pokrmy déle teplé a zároveň si udrží svoji vůni. Vyzkoušejte rozdíl a dopřejte si lahodné menu či výbornou kávu. 

 


Sladěný design


Každý detail je důležitý, a to je i co týče vzhledu. Propracovaný design řady W Collection ozdobí díky minimalistickému vzhledu a čistým liniím každou kuchyni.  

 


Snadné ovládání


Sami si zvolíte teplotu, která vám pro předehřáté nádobí bude vyhovovat, aby si vaše jídlo i nápoje déle držely ideální teplotu. 

 


Velká kapacita zásuvky


Nemusíte se obávat, že by předehřáté nádobí nevystačilo pro všechny vaše hosty. Velkokapacitní ohřevná zásuvka Whirlpool nabízí dostatek místa pro ohřev 80 hrnků a 20 talířů najednou. 

 


Jednoduchost a pohodlí


Zásuvka Whirlpool s ovládáním push-push se ovládá takřka sama. I pokud máte plné ruce – stačí na ni zatlačit loktem a zásuvka se sama otevře. 


Ohřevná zásuvka W1114 pro perfektní kombinaci mikrovlnné trouby a kávovaru s tradiční troubou v krásném černém vyhotovení.

  • Předohřev kuchyňského nádobí, nastavitelná teplota 0 - 75°C
  • Kapacita zásuvky: 6 sad talířů a náčiní
  • Ovládání push-push
  • Maximální nosnost: 25 kg
  • Maximální příkon: 450 W
  • Vnitřní objem: 20 l
  • Provedení: černé sklo

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Otevírání bez madla
Ano
450 W
Max. naplnění 25 kg
Barva černá
Ano
Výška 13.5 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 54.8 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 54.8 cm
Hmotnost výrobku 13.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 65.0 cm
Hmotnost balení 15.6 kg
Více informací Méně informací