Ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00 bílý

Značka: Philips , Kategorie: Ohřívače a sterilizátory
Kód zboží: 1 293 028

Tento dětský ohřívač pomáhá díky šetrné technologii ohřívání zachovat vitamíny a další živiny ve vašem mateřském mléce. Zabudovaný snímač sleduje a kontroluje teplotu mléka.

Zjistit dostupnost

Pro bezpečí vašeho miminka


Pro všechna miminka je důležité, aby byla jejich strava ideálně teplá a ne příliš horká. Lahvičky s mlékem už nyní snadno ohřejete na zcela bezpečnou a příjemnou teplotu, aniž by vás to stálo velké úsilí. S touto prací vám totiž velmi rád pomůže ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00, který se stane spolehlivým pomocníkem každé maminky. Snadno dokážete ohřát i zmrazené mléko a to během krátké chvíle. Dejte vašemu děťátku jen to nejlepší!

S tímto skvělým přístrojem dokážete snadno a rychle ohřát či rozmrazit mateřské mléko v kojeneckých lahvičkách Philips AVENT nebo dětskou stravu v nádobách. Největší výhodou ohřívače je schopnost ohřát mléko jemně a rovnoměrně, tak, aby nikde nevzniklo příliš horké místo. Vaše dítě tak bude v naprostém bezpečí. Při ohřevu je navíc zachována kvalita mléka i stravy a díky speciálnímu integrovanému senzoru nedochází k přehřívání.

Inteligentní pomocník přesně pro vás!


O aktuální teplotě tekutiny vás bude informovat indikátor průběhu ohřívání. Nastavit si budete moci až 3 různé výsledné teploty, na které bude mléko ohřáté. Záleží tak jen na tom, co má rádo vaše miminko. Ovládání přístroje je naprosto snadné, ke spuštění vám postačí zmáčknout pouze příslušné tlačítko, případně navolit požadovanou teplotu. Ohřívač je vybaven snímačem, který zjistí, kolik mléka je třeba ohřát a také jaká je jeho počáteční teplota. Na základě toho pak zvolí takovou teplotu, aby bylo jak chladné, tak zmrazené mléko ohřáté vždy do 9 – 10 minut.


Automaticky uchovává teplotu


Ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00 disponuje také jedinečnou funkcí automatického uchování teploty. Díky této funkci přístroj uchová mléko stále stejně teplé, jako po dokončení procesu ohřívání. Teplotu dokáže držet po 20 minut a poté se sám vypne. Lahvičku s mlékem tak můžete dítěti dát kdykoliv vám to bude vyhovovat!

Ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00 bílý

Pomáhá zachovat živiny a vitamíny v mléce.

Bezpečné a šetrné ohřívání na ideální teplotu.

  • Bezpečný ohřev, žádné přehřívání
  • Automatické vypnutí a udržení teploty
  • Jemné rozmrazování
  • Ohřívá též dětské pokrmy

Technologie jemného ohřívání.

Tento ohřívač lahví používá technologii jemného ohřívání, která mléko míchá, jemně a rovnoměrně ho ohřívá a zabraňuje tak vzniku horkých míst. Díky ohřevu bez horkých míst si můžete být vždy jisti, že dáváte vašemu dítěti dokonale ohřáté, bezpečné mléko.

Sledování senzorem zabraňuje přehřívání a vzniku horkých míst.

Zabudovaný senzor měří a kontroluje teplotu mléka a zaručuje bezpečné ohřívání bez horkých míst a přehřívání při každém ohřevu.

Inteligentní indikátor průběhu.

Ohřívač lahví je vybaven světelným indikátorem průběhu, který ukazuje, kdy je mléko připraveno.

Funkce automatického vypnutí a udržení teploty.

Ohřívač lahví je vybaven funkcemi automatického udržení teploty a vypnutí, které udrží dokonalou teplotu mléka po dobu 20 minut a poté přístroj vypnou.

Možnost jemného rozmrazování dětských lahví.

Ohřívač lahví nabízí užitečnou možnost rozmrazování. Tento způsob je bezpečnější než rozmrazování v mikrovlnné troubě a praktičtější než rozmrazování vodou. Jednoduše si zvolte nastavení pro rozmrazování mléka nebo dětské stravy na tekutinu.

Kompatibilní s lahvemi a nádobami Philips Avent.

Ohřívač lahví je plně kompatibilní se všemi lahvemi a nádobami Philips Avent*. Použijte ho pro pohodlný ohřev lahví a nádob na dětské pokrmy.

Ohřívá mléko přesně na teplotu, která vašemu dítěti vyhovuje.

Díky různým možnostem ohřevu můžete přizpůsobit výslednou teplotu mléka individuálním potřebám dítěte.

Můžete ho použít též pro ohřev dětských pokrmů.

Ohřívač lahví můžete použít nejen pro ohřev lahví, ale též pro ohřev dětských pokrmů.

  • V tomto ohřívači lahví nelze použít sáčky na mateřské mléko Philips Avent a lahve o objemu 60 ml

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ přístroje ohřívačka
Použití jedna láhev
Napájení 12/24 V Ne
Funkce ohřívá, rozmrazuje
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 12.8 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 16.4 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací