Opékač topinek KENWOOD TTM610 stříbrný

Značka: KENWOOD , Kategorie: Topinkovače
Kód zboží: KENTTM610


* Topinkovač s nastavitelnou šířkou slotu
* Rozevírací mřížka na sendviče či panini
* Přednastavené programy na Panini, Croissant, Bagel, Toust, funkce Peek & View
* Pro...

Zjistit dostupnost

KENWOOD TTM610, stříbrná


Jste příznivcem opečených toustů a stále více oblíbeného panini plněného například šunkou a sýrem? Toužíte po perfektní a dokonalé snídani jako z amerických filmů? S opékačem topinek Kenwood TTM610 ve stříbrném provedení vám v tom již nic nezabrání. Snadno a jednoduše si připravíte lahodnou snídani podle vašich představ, nebo si ukuchtíte rychlý oběd či lehkou večeři. Na výběr máte nespočet variant a každý si vybere jistě tu svou oblíbenou.


Elegantní design, který rozzáří každou kuchyni


Topinkovač Kenwood TTM610 vás na první pohled okamžitě nadchne a okouzlí. Jeho hranatý tvar a design z broušené nerezové oceli zkrášlí každou moderní kuchyni a stane se skvělým pomocníkem, bez kterého si už nebudete umět představit své ráno. Díky malým rozměrům 24,5 × 39 × 15,3 cm (v × š × hl) ušetří místo v kuchyni a s klidem ho můžete mít postavený na pracovní lince, aby byl vždy po ruce. 


 Připravte si svůj oblíbený toust i panini.

 


Univerzální pomocník k přípravě pokrmů


Opékač topinek Kenwood TTM610 disponuje všestrannými funkcemi od toustování, přes zapékaní, až po ohřívání různých typů pokrmů. Topinkovač je opatřen slotem s nastavitelnou šířkou od 10 do 58 mm. Zvládne opékat toasty, zapékat bagety či croissanty a připravovat panini. S přednastavenými programy budete mít vždy jistotu, že ať už si vyberete jakoukoliv variantu pokrmu, výsledky budou vždy dokonalé a precizní. Máte na výběr s programů na Panini, Croissant, Bagel, Toust, funkce Peek and View.


 


Se 4 specifickými programy bude toustování ještě snazší


Každý ze 4 programů topinkovače Kenwood TTM610 se vyznačuje svými vlastními specifickými vlastnostmi. Program Bagel využijete při opékaní z jedné strany při vysoké teplotě, takže křupavě opečenou budete mít pouze jednu stranu řezu. Program Panini a Croissant se vyznačuje nižší teplotou a dochází tak k pozvolnému ohřátí. A program Toust používá opět vyšší teplotu, tak aby byly tousty co nejlépe křupavé. Funkce Peek and View vám nabízí možnost sledovat průběh pečení, aniž byste museli program přerušit. Vaše jídlo bude vždy připraveno s naprostou bezchybností! 
 


Jednoduchá obsluha, kterou zvládnou opravdu všichni


Tlačítka jsou osvětlená pro snadnou přehlednost a výběr programů. Nastavíte si požadovaný stupeň opékání. Po ukončení procesu opékání budete upozorněni zvukovou signalizací, světelné kontrolky zhasnou a opékání se zastaví. Pomocí páčky pak jednoduše vyjmete opečené potraviny. Výbornou funkcí je i možnost Rozmražení. Po chvilce si můžete vychutnat dozlatova opečený toust či croissant s čokoládou uvnitř. Také se vám už zbíhají sliny?

 


Postarejte se o svůj topinkovač


Pro správnou a dlouhou životnost spotřebiče Kenwood TTM610 je nutná i určitá péče a čištění. S tím vám hravě pomůže praktická vyjímatelná miska ovládaná pouhým stiskem, kde se zachytávají drobky od pečiva. Mřížku umyjete teplou vodou se saponátem a důkladně ji osušte. Pomocí vlhkého hadříku utřete vnější části opékače a topinkovač vám bude s radostí sloužit mnoho let. Při péči o topinkovač nebude překážet ani síťový kabel. Ten má vyhrazený svůj prostor. • Topinkovač s nastavitelnou šířkou slotu
 • Rozevírací mřížka na sendviče či panini
 • Přednastavené programy na Panini, Croissant, Bagel, Toust, funkce Peek & View
 • Pro kontrolu kdykoliv během opékání bez přerušení programu
 • Funkce rozmrazení
 • Funkce pro ukončení opékání
 • Osvětlená tlačítka
 • Nastavitelný stupeň opékání
 • Vysoký zdvih – pro bezpečné vybrání i malých kousků pečiva
 • Tácek na drobky – ovládání stiskem
 • Prostor pro kabel
 • Prémiový povrch v designu broušeného kovu, 1080 W

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ano
Funkce stop Ano
Konstrukce topinkovače jednoštěrbinový
Opékání z jedné strany Ne
Počet topinek 4
Přihrádka na drobky Ano
Příkon 1080 W
Regulace stupně opékání Ano
Ano
nemá rozpékač
stříbrná
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 24.5 cm
Výška výrobku 15.3 cm
Hloubka výrobku 39.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 43.5 cm
Hmotnost balení 4.0 kg
Více informací Méně informací