Osobní váha ETA Helen 2780 90000 bílá

výprodej
Značka: ETA , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: ETA278090000

Osobní váha ETA Helen s tělesnou analýzou, modrým podsvícením displeje a pamětí pro 12 osob váží až do 180 kg. Váží v jednotách kg, lb a st.

Naše cena s DPH:

699

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Udržte na uzdě svoji váhu

Pakliže se bojíte mít doma jakoukoliv váhu, aby se vám neprotočily panenky, vězte, že s novou váhou se vám to nestane. Pokud se na ní budete pravidelně vážit, nemůže se stát, že vaše váha naroste do nepříjemných rozměrů. Bílá elegantní osobní váha ETA Helen 2780 90000 bude pro vás tím pravým pomocníkem na hlídání vaší tělesné váhy.


Tělesná analýza z pohodlí vašeho domova

Moderní osobní váha s plastovou vážící plochou nabízí kromě klasického vážení mnoho funkcí k měření tělesné analýzy na základě 5 parametrů. Váha umí zanalyzovat nejen tělesný tuk a množství vody v těle, ale také množství tělesné svaloviny, přibližnou váhu kostí nebo doporučenou dávku kilokalorií pro to nejoptimálnější fungování vašeho těla. Pokud si hlídáte váhu, nebo držíte dietu, bude pro vás informace o kaloriích velmi užitečná. Díky těmto jednotlivých údajům se vám bude hubnout mnohem jednodušeji a lépe.

S váhou od ETY vám půjde hubnutí jedna radost

A jak to všechno funguje? Stačí zadat do váhy ETA Helen 2780 90000 5 základních parametrů – výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor a tělesnou analýzu pak uvidíte na přehledném LCD displeji s jasným modrým podsvícením. S těmito údaji budete mít vždy přehled o vašem těle. Tak můžete jednoduše uzpůsobit svůj jídelníček, pohyb a celý životní styl k vaší vysněné váze.

Važte a změřte celou početnou rodinu

Osobní váha ETA Helen 2780 90000 disponuje jednoduchým ovládáním a možností zobrazení výsledků posledního měření všech nastavených uživatelů. Tyto údaje jsou uloženy až pro 12 osob, takže se může vážit klidně celá vaše početná rodina nebo vaši přátelé. Každý může nastavit své data, která pak poslouží pro přesnou tělesnou analýzu. Protiskluzné nožičky zajišťují vyšší stabilitu, aby nemohlo dojít k nechtěnému uklouznutí. Díky plastového povrchu je vážící plocha hygienická a snadná na údržbu.


Příjemné vychytávky pro správnou funkci váhy

Osobní váha je stavěna na maximální nosnost 180 kg. Pro komfortní užívání slouží automatické zapnutí, jakmile na váhu stoupneme. Po několika sekundách nečinnosti se váha opět sama vypne, čímž šetří baterie. Váha ETA Helen 2780 90000 měří s rozlišením na 100 g a funguje na dvě baterie AAA, které jsou součástí balení. K dalším příjemným funkcím patří indikace nevhodného umístění, přetížení a také když má vážící osoba abnormální množství tělesného tuku. Samozřejmostí je i upozornění na nutnost výměny baterie. Dále máte na výběr možnost vážit ve třech měrných jednotkách – kg (kilogramy), lb (libry), st (stone). Příjemnou nabídkou od společnosti ETA je 3letá prodloužená záruční doba.

HELEN – OSOBNÍ VÁHA S TĚLESNOU ANALÝZOU

Osobní váha ETA Helen vám prozradí nejen vaši hmotnost, ale provede i orientační tělesnou analýzu. Dozvíte se tak, jaké máte množství tělesného tuku (v případě abnormálních hodnot vás váha upozorní), podíl vody v těle, množství svalové hmoty a přibližnou váhu kostí. Na základě vstupních parametrů, mezi něž patří výška, váha, věk, pohlaví a biologický odpor, vám váha vypočítá také doporučený denní příjem kalorií pro optimální fungování vašeho těla. Veškeré informace se zobrazí na přehledném LCD displeji s modrým podsvícením.


Maximální kapacita váhy Helen je 180 kg. Naměřenou hmotnost pak zobrazuje s rozlišením na 100 g. Vážení probíhá ihned po stoupnutí na vážicí plochu a následně dojde k automatickému vypnutí. Vyhnete se tak zdlouhavému čekání i nutnosti s přístrojem ručně manipulovat. Váha vás také upozorní, když je nevhodně umístěna, přetížena, nebo když je nutné vyměnit baterie. Dvě baterie AAA jsou součástí balení.


Prodlužka záruky

Na váhu ETA Helen se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na celý produkt prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE .

Osobní váha ETA Helen s tělesnou analýzou

 • Maximální kapacita váhy do 180 kg / 396 lb / 28 st
 • Přesnost vážení s rozlišením na 100 g
 • Plastová vážicí plocha
 • Možnost vážení v následujících jednotkách: kg (kilogramy); lb (libry); st (stone)
 • Měří tělesný tuk, vodu v těle, svalovou hmotu a hmotnost kostí
 • CAL intake funkce doporučující kalorický příjem na základě tělesné analýzy
 • Ihned váží - stačí se na váhu postavit, čímž dojde automaticky k zapnutí a zvážení
 • Možnost zobrazení výsledků posledního měření nastavených uživatelů
 • Přehledný LCD displej s modrým podsvícením
 • Automatické vypínání po několika sekundách nečinnosti
 • Indikátor přetížení, indikátor slabé baterie, indikátory chybné analýzy
 • Protiskluzové nožičky pro vyšší stabilitu na pracovní ploše
 • Měření s použitím 5 vstupních parametrů - výška, váha, věk, pohlaví a biologický odpor
 • Možnost uložení dat až pro 12 osob (pohlaví, věk, výška) pro analýzu, vedoucí k rychlému a jednoduchému ovládání
 • Snímače pro vyšší přesnost vážení
 • Snadná a hygienická údržba vážicí plochy
 • Napájení váhy: 2 ks baterie AAA (jsou součástí balení)
 • Prodlužka záruky 3 roky na celý produkt

Registrujte se a získejte možnost prodloužené záruky na tento produkt

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
vody v těle, hmotnosti, tuku v těle, svaloviny, hmotnost kostí, energetická spotřeba
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 12
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AAA
Počet baterií 2
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 31.0 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.0 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 34.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu