Osobní váha Garmin Index (010-01591-11) bílá

Značka: Garmin , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: GARINDEXW

Chytrá osobní váha s rozpoznámím až16 uživatelnů a automatickým sdílením naměřených dat přes Garmin Connect nebo Garmin Connect Mobile

Zjistit dostupnost

Garmin Index, bílá


Osobní váha od společnosti Garmin se výborně hodí do každé domácnosti. Dokáže vám během několika málo vteřin a s téměř stoprocentní jistotou prozradit aktuální hmotnost a spoustu dalších užitečných informací, které vám nabídnou přehled o tom, zda vedete zdravý životní styl, nebo je potřeba změnit své stravovací a pohybové návyky. Přístroj vás na první pohled zaujme svým elegantním moderním vzhledem, s nímž se stane ozdobou vaší koupelny nebo jakékoliv jiné místnosti, kde váhu máte umístěnu. Přístroj však nabízí mnohem více, než co je patrné na první pohled.


Komplexní analýza


Na velkém přehledném displeji uvidíte komplexní analýzu složení svého těla. Základem je samozřejmě celková hmotnost, nicméně ta nemusí zdaleka vypovídat o tom, jestli žijete zdravě. Důležitější je poměr svalové hmoty a tuků, které váha změří. Kromě toho ukáže i hmotnost kostí nebo množství vody v těle.


Bezdrátový provoz


Na začátku používání stačí dovnitř vložit baterie a nastavit si profil: věk, výšku, pohlaví. Do interní paměti přístroje lze uložit až 16 různých uživatelských profilů, váha je proto vhodným doplňkem do každé rodiny, ale např. také do menších fitness center nebo pomocníkem pro osobní trenéry, kteří chtějí podrobně vidět výsledky svých klientů. Pro ještě snazší a pohodlnější používání využijte funkci Bluetooth, Wi-Fi nebo ANT+ a propojte zařízení se svým chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem. Stáhněte si aplikaci (tréninkový deník) Garmin Connect a dosáhněte svých cílů ještě rychleji a snadněji.


Obsah balení


  • váha
  • 4× podložka
  • 4× AA baterie
  • návod

Garmin Index je chytrá váha kompatibilní s řadou sporttesterů a fitness náramků značky Garmin. Měří hmotnost, BMI index, tělesný tuk, podíl vody, hmotnost svalů a hmotnost kostí v těle. Váha Garmin Index podporuje bezdrátové připojení pomocí WiFi, BLE nebo ANT+ a je možné ji propojit s tréninkovým deníkem Garmin Connect nebo Garmin Connect Mobile. Váha umí připojit a automaticky rozeznat až 16 uživatelů a jejich tělesné parametry automaticky odesílat do osobních účtů v deníku Garmin Connect.

Obsah balení

  • Garmin Index chytrá váha
  • 4 podložky
  • 4 AA baterie
  • návod k použití

Specifikace

parametry produktu
Baterie - typ 4x AA (v balení)
Baterie - výdrž až 9 měsíců
Hmotnost 2,8 kg
Rozměry zařízení, ŠxVxH 350 x 310 x 30 mm

spojení/připojení/propojení
Bezdrátové propojení mezi přístroji Ano
Bezdrátové připojení ANT+ Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth® Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi® Ano

vlastnosti produktu
Váhový limit 181,4 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01591-11
Další parametry
hmotnosti, tuku v těle, vody v těle, svaloviny, hmotnost kostí
Nosnost 181 kg
Ukazatel digitální
Typ baterie AA
Počet baterií 4
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 2.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 40.2 cm
Hmotnost balení 3.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu