Osobní váha iGET BODY B15 bílá

Značka: iGET , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: IGTBODYB15

automaticky rozpozná měřené uživatele, LED displej, 15 funkcí

Zjistit dostupnost

iGET Body B11iGET Body B15, bílá


Chytrá váha iGET Body B15 změří nejen vaši váhu, ale také 16 dalších parametrů včetně vaší srdeční aktivity. Je totiž vybavena technologií bioelektrické impedance (BIA), která pomocí senzorů měří odpor těla vůči střídavému elektrickému proudu. Takto naměřená data následně pomocí Bluetooth zasílá do mobilní aplikace. Přehled o své aktuální kondici tak budete mít vždy po ruce.


Stylový kousek


Není to jen obyčejná váha, ale designový doplněk do vaší domácnosti. Zařízení je vyrobeno z elegantního, ultratenkého tvrzeného skla průhledné barvy. Na ní umístěné senzory jsou na první pohled neviditelné a stejně nenápadným dojmem působí také malý LED displej, na němž si můžete zobrazit přehled všech naměřených dat.


 iGET Body B15 vám dodá tu správnou motivaci sportovat.

 


16 různých hodnot


Díky moderní technologii dokáže váha změřit až 16 různých údajů o vašem zdravotním stavu a kondici. Kromě tělesné hmotnosti tak získáte přehled i o svém BMI, množství tělesného tuku, svalové hmoty, kostní hmoty a vody v těle. Dozvíte se také, jaký je váš metabolický věk. Pro kompletní představu o vašem stavu pak slouží data o vaší srdeční aktivitě.

iGET Body B11 


 


Vše na jednom místě


S aplikací Megafit, kterou lze sehnat v App Storu i na Google Play, budete mít vždy všechna data na jenom místě. Získáte tak snadno a rychle přehled o vaší aktuální kondici. S aplikací budete moct pravidelně sledovat vás progres a plnění cílů. Díky tomu získáte mnohem větší motivaci sportovat. 


 


  


 


Režim pro sportovce


Součástí aplikace je i režim s upraveným algoritmem, který byl vytvořen speciálně pro sportovce. Můžete do ní navíc přidat i další členy rodiny. Své naměřené hodnoty můžete vždy sdílet na Google Fit, Fitbit a Zdraví. Budete tak mít jistotu, že jsou vaše data bezpečně zálohována a nehrozí, že o ně přijdete. 


 


 
 


Obsah balení


• 1x chytrá váha iGET BODY B15

  • 4x 1.5V AAA

iGET BODY B15

iGET BODY B15 je chytrá váha, s níž budete mít skvělý přehled o vaší váze a kondici. Je vyrobena z tvrzeného skla a je opatřena neviditelným LED displejem. Díky mnoha funkcím jste schopni sledovat váš progres, který lze přehledně sledovat díky chytré mobilní aplikaci Megafit.

  • Nejmodernejší technologie Bioelektrické impedance (BIA)
  • Automaticky rozpozná měřené uživatele
  • Čtyři velice citlivé senzory z hliníkové slitiny
  • Neviditelný LED displej
  • ULTRA-průhledné tvrzené sklo
  • Auto zapnutí/vypnutí
  • Indikace slabé baterie a přetížení

16 funkcí: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost svalu, útrobní tuk, protein, BMR, hmotnost kostry, množství vody v těle, metabolický věk, kosterní svalstvo, podkožní tuk, fyzická zdatnost, hmotnost těla bez tuku, měření srdečního tepu, index srdce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
svaloviny, hmotnost kostí, hmotnosti, tuku v těle
Nosnost 180 kg
Přesnost vážení 50 g
Ukazatel digitální
AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Ano
Typ osobní váhy diagnostická
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 31.0 cm
Výška výrobku 2.6 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 37.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 35.5 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu