Osobní váha JATA 577 (vrácené zboží 8800127540)

bazar
Značka: JATA , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: -9096290

Bazar - vrácené zboží 8800127540

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800127540

Mějte svůj trénink pevně v rukou

Začínáte sportovat a rádi byste se o svém těle dozvěděli víc, než pouze kolik vážíte? Zajímá vás váš aktuální zdravotní stav? Pak je pro vás digitální osobní váha JATA jako stvořená. Váží až do 180 kg s přesností na 10 dkg a kromě vaší tělesné hmotnosti vyhodnotí také množství tělesného tuku, svalové hmoty i objem kostí a vody ve vašem těle. Ve své paměti zaznamená data až 10 osob a její velké číslice na displeji krásně přečtete. Baterie nejsou součástí (4xAAA).


Přírodní design

I proces vážení může být příjemný. S osobní fitness váhou JATA, jejíž nášlapná plocha je vyrobena z lisovaného bambusu, vás nohy rozhodně studit nebudou. Se svým přírodním provedením bude přirozenou součástí vašeho interiéru. Eco design působí útulně severským dojmem a vztah s vaší osobní váhou se snadno může stát osobním.


Jak snadné!

Manipulace s osobní váhou JATA je velmi jednoduchá. Poté, co do ní vložíte baterie (4x AAA), položíte ji na rovnou plochu a zapnete tím, že ji bosou nohou uprostřed zmáčknete. Na přehledném displeji se objeví nuly a celý proces vážení může začít. Ideální čas je ráno před snídaní. Sami si zvolíte, zda chcete měřit svou hmotnost v librách či kilogramech. Pak už jen stačí vstoupit suchýma bosýma nohama na váhu, stabilně stát a vyčkat, dokud se informace na displeji neustálí. Pro přesné vážení je osobní váha JATA vybavena 4 elektronickými senzory.

Osobní váha s osobní analýzou

Osobní váha JATA vytváří analýzu na základě změřeného množství vody, svalové hmoty, tuku a kostí v těle, Body Mass Indexu (BMI) a denní nutné spotřeby kalorií. Porovnávají si přitom zadané parametry vážených osob s ohledem na aktuálně změřenou hmotnost. Ranní vážení lze doplnit také večerním pro kontrolu rozdílů. Výsledek na displeji vás informuje, zdali je vaše osobní hmotnost v normě či nikoliv (Underfat/Healthy/Overfat/Obese).

Vráceno - Použito

Osobní váha Jata 577, bambus

  • Osobní fitness váha s vyhodnocením tělesného tuku, svalové hmoty, objemu kostí, vody v těle
  • Nášlapná plocha je vyrobena z lisovaného bambusu, při vážení nestudí
  • Váží do 180 kg s přesností na 10 dkg
  • Možnost zadání dat až pro 10 osob
  • Displej s velkými číslicemi
  • Automatické vypnutí
  • Baterie 4xAAA (nejsou součástí balení)
  • Barva bambus

Záruka 24 měsíců
Další parametry
hmotnosti
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 10
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ne
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 4.2 cm
Výška balení 29.0 cm
Hloubka balení 34.9 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací