Osobní váha Tanita BC 545N (406287) (vrácené zboží 8801145059)

bazar
Značka: Tanita , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: -9864790

Bazar - vrácené zboží 8801145059

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8801145059

Tanita BC-545NProfesionální digitální váha Tanita BC-545N vám nabízí špičkové možnosti vážení a analýzy těla, včetně možnosti analyzovat pět částí těla separátně – obě paže, obě nohy a trup. Dokáže měřit příjem kalorií, metabolický věk, hodnoty viscerálního tuku či hmotnost kostí a další hodnoty. Váha se vyznačuje perfektním a funkčním designem, kdy můžete odejmout displej z váhy a po uchopení obou madel do dlaní začne váha analyzovat různé části těla separátně. Kromě vysoké funkčnosti tato váha upoutá také svým vzhledem, který lze označit za čistý a velmi moderní. K tomu přispívá jednak kombinace tmavé barvy a stříbrných doplňků, a jednak její tvary, které elegantně doplní každý moderní interiér.


Přehledné displeje


Váha se odlišuje na první pohled dvojicí displejů. Horní displej zobrazuje číselné hodnoty, spodní ukazuje přehledné grafy pro lepší orientaci ve výsledku vašeho vážení a analýzy těla. Dokáže si zapamatovat až 5 uživatelů, kterým umí na základě jejich věku, pohlaví, výšky a váhy vypočítat více než deset různých hodnot. Tyto informace jsou velmi důležité při dodržování správné životosprávy.
 


Klíčové vlastnosti


  • komplexní informace o hmotnosti
  • bohatá paměť až na 5 osob
  • možnost nastavení účtu pro hosty
  • vysoká nosnost 150 kg
  • baterie součástí balení

 


Váha měří kromě hmotnosti také svaly, kosti, vodu či tuk v těle.

 


Tělesný tuk


Váha vám kromě základní hmotnosti ukáže také množství tělesného tuku, který je určený v poměru k tělesné hmotnosti. Čím nižší procento, tím se snižuje riziko vzniku různých nemocí a zdravotních potíží.


 Voda v těle


Jedním z údajů je také procentuální zastoupení vody v těle. Vodu potřebujeme k životu, je nezbytnou součástí každé buňky, tkáně i orgánu.


 Viscerální tuk


Viscerální tuk je důležitou hodnotou, která znázorňuje potenciální riziko zdravotních problémů v důsledku nezdravého životního stylu. Udává hodnotu tuku v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány.


 Množství svalů


Při hubnutí by se neměl brát tolik ohled na celkovou hmotnost, jako spíš na změnu poměru množství tuku a svalů v těle. Hodnota svalů vám prozradí, jestli vám pravidelné cvičení a správná strava pomáhají budovat svalovou hmotu.


 Kostní hmota


Další hodnotou, kterou váha dokáže změřit, je množství kostní hmoty. Kromě toho sleduje úroveň kostních minerálů, množství kalcia a dalších minerálů. Čím více člověk cvičí, tím účinnější si zajišťuje vývin silnějších a zdravějších kostí.


 Bazální metabolismus


BMR neboli bazální metabolismus je hodnota, která určuje množství kalorií potřebných pro základní fungování lidského organismu. Jinými slovy jde o minimální energii, kterou tělo potřebuje v klidovém stavu k dýchání, oběhu krve, správné funkci nervového systému a podobně. Ani při hubnutí by člověk neměl jíst menší množství kalorií, než je jeho bazální metabolismus.


 Metabolický věk


Na základě hodnoty BMR váha spočítá průměrný metabolický věk. Pokud je vyšší než ve skutečnosti, měli byste zlepšit bazální metabolismus, tzn. začít cvičit a změnit stravovací návyky.

Vráceno - Použito

Osobní digitální váha s analyzátorem

  • přesnost vážení 100 gramů • snadno čitelný rozměrný dvojitý displej • spodní část displeje zobrazuje výsledky v grafech • paměť až na 4 osoby • anonymní vážení • automatické rozeznání vážené osoby • měření svalové hmoty • měření tělesného tuku • měření metabolického věku a viscerálního tuku • funkce kalendáře a porovnávání grafů • dvě držadla do rukou s výsuvným displejem na zasunovacích kabelech • segmentální analýza až pěti částí těla

Tanita BC-545N
Profesionální digitální váha Tanita BC-545N vám nabízí špičkové možnosti vážení a analýzy těla, včetně možnosti analyzovat pět částí těla separátně – obě paže, obě nohy a trup. Dokáže měřit příjem kalorií, metabolický věk, hodnoty viscerálního tuku či váhu kostí a další hodnoty. Váha se vyznačuje perfektním a funkčním designem, kde můžete odejmout displej z váhy a po uchopení obou madel do dlaní váha začne analyzovat různé části těla separátně. Kromě vysoké funkčnosti tato váha upoutá také designem, který lze označit za čistý a velmi moderní. K tomu přispívá jednak kombinace tmavé barvy a stříbrných doplňků, ale také její tvary, které elegantně doplní každý moderní interiér.

Váha Tanita BC-545N se odlišuje na první pohled dvojicí displejů. Horní displej zobrazuje číselné hodnoty, spodní ukazuje přehledné grafy pro lepší orientaci ve výsledku vašeho vážení a analýzy těla. Dokáže si zapamatovat až 4 uživatele, kterým umí na základě jejich věku, pohlaví, výšky a váhy vypočítat více jak deset různých hodnot. Tyto informace jsou velmi důležité při dodržování správné životosprávy.

Záruka 36 měsíců
Partnumber 406287
Další parametry
hmotnosti, svaloviny, tuku v těle
Nosnost 150 kg
Počet paměťových míst 4
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AA
Počet baterií 4
Ne
Typ osobní váhy diagnostická
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 38.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 3.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.2 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 45.9 cm
Hmotnost balení 3.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu