Osobní váha Tanita BC 718S bílá (vrácené zboží 8800969983)

bazar
Značka: Tanita , Kategorie: Osobní váhy
Kód zboží: -9701336

Bazar - vrácené zboží 8800969983

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800969983

Tanita BC 718S, bílá


Běžné váhy vám kromě vaší hmotnosti mnoho neřeknou. Pokud se ale podíváte na Tanitu BC 718S, zjistíte, že se nejedná o klasickou váhu, ale spíše tělesný analyzátor.


Kromě běžné váhy si tak můžete změřit BMI, procento vody v těle, svalovou hmotu, viscerální tuk (tuk v břišní dutině) či hmotnost minerálů v kostech a mnoho dalších atributů, o nichž se dozvíte více níže. Váha si dokáže zapamatovat až pět uživatelských profilů a nechybí ani anonymní vážení například pro ukázku návštěvě.


Povrch váhy je tvořen podbarveným tvrzeným sklem, které v sobě integruje snímací elektrody. Váha vždy adekvátně vypočítává naměřené hodnoty vůči osobě, která na ní stojí, a to až do 150 kg.


Nenahraditelná pomůcka pro každého, kdo chce zhubnout a žít zdravě.

Hmotnost


Základem je samozřejmě měření hmotnost. To probíhá až do 150 kg s přesností na 100 gramů.


 


BMI


Index tělesné hmotnosti (BMI) představuje nejznámější měření hladiny tuku v těle. Propočty pracující s vaší váhou a výškou určí, zda máte podváhu, normální váhu, nadváhu nebo obezitu.


 


Procento tělesného tuku


Tato hodnota představuje množství tělesného tuku v poměru k tělesné hmotnosti. Snížení nadměrného množství tělesného tuku prokazatelně vede ke snižování rizika nemocí, jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce cukrovky a rakoviny.


 


Hodnota útrobního viscelárního tuku


Díky této hodnotě zjistíte množství útrobního tuku v těle, přesněji řečeno v břišní dutině, kde obklopuje vnitřní orgány. Jeho snížení na přípustné hodnoty pomáhá snížit riziko nemocí.


 


Svalová hmota


S pomocí této funkce zjistíte hmotnost svalů v těle. Zobrazí obsah kosterního svalstva, hladkou svalovinu (jako srdeční a zažívací svaly atp.) a vodu obsažené v těchto svalech.


 


Hodnocení postavy


Zajímavou funkcí je i hodnocení postavy. To na základě množství svalů a tělesného tuku určí typ vaší postavy.


 


Kostní hmota


Zásluhou této funkce zjistíte hmotnost kostí v těle (úroveň kostních minerálů, množství kalcia a ostatních minerálů).


 


Bazální metabolická spotřeba (BMR)


BMR představuje množství kalorií, které vaše tělo potřebuje pro výměnu základních látek. BMR tak znamená hodnotu minimální energie, kterou musíte získat v klidném stavu, aby mohlo tělo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém, atd.).


 


Metabolický věk


Tento ukazatel je vypočítán na základě BMR a určuje věk, kterému cca odpovídá váš metabolismus. V případě, že je váš metabolický věk vyšší než věk skutečný, měli byste zlepšit bazální metabolismus.


 


Procento celkové tělesné vody


Funkce pro zobrazení procenta celkové tělesné vody značí celkové množství tekutiny v těle vyjádřené jako procentní podíl její celkové hmotnosti.

Vráceno - Použito

Osobní váha s tělesnou analýzou ve skleněném designu.
Velký, snadno čitelný LCD displej jasně zobrazuje všech 10 měření tělesného složení v několika sekundách.
S pamětí pro 5 uživatelů a režimem atlet je BC-718 ideální pro všechny rodiny.

Popis funkcí:

 • Procento tělesného tuku je množství tělesného tuku v poměru k tělesné hmotnosti. Snižování nadměrného množství tělesného tuku ukázalo snížení rizika určitých nemocí jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, cukrovky a rakoviny.
 • Procento celkové tělesné vody je celkové množství tekutiny v lidském těle vyjádřené jako procentní podíl její celkové hmotnosti.
 • Voda hraje zásadní roli v mnoha tělesných procesech a nachází se v každé buňce, tkáni a orgánu. Při správném množství vody v těle
 • si zajistíte funkci tělesných procesů a snižujete riziko vzniku souvisejících zdravotních problémů.
 • Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.
 • Hmotnost kostí - znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.
 • Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd. Rádce viscerálního tuku - poradí, zda je množství viscerálního tuku v normálních nebo zvýšených hodnotách.
 • Bazální metabolická spotřeba - BMR: tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.
 • Metabolický věk - tato funkce spočítá Vaše BMR a ukáže Vám průměrný věk, kterému náleží Váš metabolismus. Jestliže je Váš metabolický věk vyšší než Váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit Váš metabolický věk. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší věk než 12 se na displeji zobrazí ""12"", vyšší než 90 se na displeji zobrazí ""90"". Vědci dokázali, že se metabolismus přibývajícím věkem dítěte mění, zlom nastává od 16ti nebo 17ti let, kdy se spotřeba snižuje.
 • Celková fyzická kondice - tato funkce porovnává Vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, Vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když Vaše hmotnost zůstává neměnná, může se Vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje Váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.
 • Funkce RECALL: při zobrazení aktuálních výslednů lze stiskem tlačítka zobrazit předchozí naměřené hodnoty !!!!

Technické parametry:

 • Paměť pro 5 osob a 1 pro hosta.
 • Procento tělesného tuku - 0,1 %
 • Procento tělesné vody - 0,1 %
 • Podíl svalové hmoty - 0,1 kg
 • Hmotnost kostí - 0,1 kg
 • Bazální metabolismus - kcal/kJ
 • Kapacita vážení - 150 kg
 • Přesnost vážení - 100 g
 • 4 AA baterie součástí balení

Záruka 24 měsíců
Další parametry
vody v těle, hmotnost kostí, svaloviny, tuku v těle, hmotnosti
Nosnost 150 kg
Počet paměťových míst 6
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Ne
Typ osobní váhy diagnostická
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 29.0 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.4 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 25.5 cm
Hmotnost balení 1.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu