Osvěžovač vzduchu Leifheit Milano Plus (68056)

Značka: Leifheit , Kategorie: Difuzéry
Kód zboží: SOE68056

Elegantní elektrický aroma osvěžovač vzduchu s měnícím se LED osvětlením pro vaše provoněné chvíle relaxace.

Zjistit dostupnost

Domov je naše útočiště

Místo, kam se můžeme schovat před světem, když chceme být sami. Kde si můžeme na chvíli odpočinout. „Můj dům, můj hrad“, říká se nebo „Doma je doma!“. A není to jen prázdná fráze. Náš domov je plný světel, barev, zvuků a vůní, které jej charakterizují. Představte si, že cestujete hodně daleko a do pevně utěsněné krabičky si s sebou vezmete vůni vašeho domova. Někde na druhém konci světa si přivoníte a pocítíte, že opravdu někam patříte.


Aromaterapie pohladí vaše smysly

Leifheit Milano Plus je elegantní elektrický osvěžovač vzduchu s měnícím se LED osvětlením. Využívá nejmodernější technologie a pomocí ultrazvukových vln promění každý pokoj ve vonící oázu. Stačí přidat jednu až dvě kapky parfémovaného oleje Soehnle do nádržky s vodou a je vytvořena ideální atmosféra pro vaši relaxaci. Vkusný design a jemný oválný tvar z něj dělají víc než jen pouhý difuzér. Jakoby jej návrhář německé firmy Soehnle navrhl přímo pro váš byt. Nechte se hýčkat. Dálkový ovladač vám k tomu poskytne maximální komfort.

Mlha přede mnou, mlha za mnou

Na rozprašovači difuzéru si můžete nastavit mlhovou clonu, která bude lehce stoupat vzhůru. Vypadá romanticky jako kouzelná Aladinova lampa. A také vám může splnit pár přání. Třeba pokud toužíte pouze po vůni bez mlhy i bez barev je to klidně možné. Naopak jste-li spíše naladěni na jemnou vůni a jedinou barvu lampičky, dá se to také zařídit. No a v případě, že vaše smysly potřebují obzvláště pozornou a jemnou péči, lze osvěžovač nastavit tak, aby pozvolna střídal všechny své barvy a přitom jemně voněl i mlžil, dokud se z vás nevytratí i ta poslední stopa nervozity a napětí. Díky možnosti individuálního nastavení se vám Leifheit Milano Plus nikdy neomrzí.

Elegantní aroma osvěžovač vzduchu Milano Plus značky Soehnle:

  • nejmodernější technologie použitím ultrazvukových vln vytvoří z každého pokoje vonící oázu
  • několika kapkami parfémovaného oleje SOEHNLE do nádržky s vodou docílíte konstantní aromatické atmosféry pro vaši relaxaci
  • možnost individuálního nastavení (pouze světlo, pouze vůně, obojí)
  • měnící se LED osvětlení s možností vybrání jedné barvy
  • nyní s dálkovým ovladačem pro maximální komfort

Parametry:

  • rozměry: prům. 22 cmx výška 14 cm
  • objem nádržky na vodu: 100 ml
  • materiál: sklo/plast
  • záruka: 2 roky

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ doplňku elektrický osvěžovač
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 30.5 cm
Hloubka výrobku 26.5 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.5 cm
Výška balení 1.4 cm
Hloubka balení 26.5 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací