Outdoorová kamera BML cShot3 4K (426486) černá (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 8800177965)

bazar
Značka: BML , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: -8912388

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 8800177965

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 8800177965

Akční kamera pro amatéry i pokročilé

Jste dobrodruhem každým coulem a vyrážíte na kolo, lyže či se věnujete adrenalinovým sportům? Pak pro vás outdoorová kamera patrně nebude nic neznámého. Jak jinak si zpětně připomenout, co jste prožili, s kým jste byli, případně co je třeba zlepšit. Ale kterou kameru si zvolit? Outdoorový model BML cShot3 4K je ideální pro ty, co se ohlíží po univerzálním pomocníkovi, s nímž by zvládli pracovat i začátečníci, ale kterému současně nechybí žádná důležitá profesionální funkce. Navíc… pořídit lze doslova za hubičku.


Kompaktní tělo do nepohody

Outdoorová kamera BML cShot3 4K se vyznačuje miniaturními rozměry 5,7 x 4,0 x 2,9 cm a velmi nízkou hmotností (154 g), což ji předurčuje ke snadnému transportu a umístění prakticky kamkoliv, aniž by překážela ve výhledu. Nemusíte se přitom obávat ani náročných podmínek v podobě silného deště nebo rozblácených lesních stezek. Součástí příslušenství je voděodolný obal, který chrání přístroj před poškozením a vniknutím nečistot. Kvalita záznamu přitom zůstává nedotčena.

Displej pro videa širokoúhlých záznamů

Nemáte s outdoorovými kamerami zkušenosti a obáváte se náročných návodů k obsluze? Model BML cShot3 4K nabízí nevídaný uživatelský komfort díky dvoupalcovému LCD displeji s přehledným intuitivním menu. Záběr si pohodlně nastavíte dle svého gusta, vytvořené snímky si lze samozřejmě ihned prohlédnout a předejít tak pozdějšímu zjištění, že se vám vysněný obraz nepodařilo vytvořit. Komfortní 170° zorný úhel objektivu poskytuje dostatečný prostor pro rozvíjení vlastní tvořivosti.

Ideální pro videa a fotografie

BML cShot 3 4K a Ultra HD rozlišení? Nic nemožného. V rámci interpolovaného (tzv. dopočítávaného) rozlišení lze dosáhnout vykreslení až 3840 x 2160 bodů při 30 snímcích/s., samozřejmostí je profesionální a plně stabilizované Full HD video (1920 x 1080 bodů) nebo variabilita mezi nízkofrekvenčním a vysokofrekvenčním snímkováním (1080 bodů při 60 a 30 snímcích/s., či dokonce 720 bodů při 120 snímcích/s.).
Pokud se chcete raději zaměřit na fotografie, vysoká míra svobody nechybí ani zde. Fotoaparát pracuje v rozsahu od 2 do 16 MPx (s třemi mezistupni), s nímž vytvoříte dech beroucí snímky i při prezentaci na velkoplošné obrazovce chytré televize. Výsledky se ukládají do široce kompatibilních formátů MP4 (pro videa) a JPG (pro snímky). S podporou paměťových microSD karet vytvoříte pro jejich ukládání prostor až o kapacitě 64 GB.


Od slow motion po cyklické natáčení

Možnosti audiovizuální tvorby nekončí stisknutím spouště. Ačkoliv tzv. jednosnímkové a sériové fotografie jsou základní vlastností každé kamery, stejně dobře můžete využívat například samospoušť, jestliže chcete dostat samy sebe do záběru, či slow-motion pro zdůraznění klíčových okamžiků jejich zpomalením. Časosběrné video využijete pro tvorbu úchvatných, časově zkomprimovaných (původně dlouhotrvajících) scenérií, cyklické natáčení zase pro nekonečné záznamy přemazáváním nejstarších záznamů (typické u autokamer).

Internet jako cesta ke sdílení

S kamerou BML cShot 3 4K získáváte zabudovanou Wi-Fi technologii, která vaše možnosti rozšiřuje o výhody internetové sítě. Své snímky snadno přesunete na sociální sítě pro sdílení s přáteli nebo tradičnějším způsobem prostřednictvím e-mailu. Používáte-li současně chytrý telefon s operačním systémem Android, lze si také vytvořit originální dálkové ovládání, jehož schopnosti rozšiřujete aplikacemi dostupnými na internetu. Jestliže přístroj doplníte o powerbanku, nikdy se nestane, že by ji z ničeho nic došla šťáva. Fotit a nahrávat lze i za průběžného dobíjení.

Impozantní příslušenství pro všechny situace

Miniaturní krabička pracuje v pěti jazykových mutacích a v rámci své konektivity disponuje microUSB konektorem 2.0 pro dobíjení a přenos dat a rozhraním pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI. Příslušenství je více než bohaté a zahrnuje celkem 25 položek (!). Nechybí voděodolný obal, dálkový ovladač pro ovládání základních funkcí, samolepicí držák (2x), adaptér na stativ a stativová redukce, náhradní dvířka, USB kabel, utěrka z mikrovlákna, nabíječka či dobíjecí akumulátor.

Náhradní/Silně deformovaný obal

BML cShot3 4K - více než čekáte

Akční kamera BML cShot3 4K překvapí kvalitním záznamem obrazu a velkým množstvím funkcí. Kromě kvalitně zpracované kamery získáte také široké příslušenství, které Vám umožní vždy nalézt ideální úhel pro natáčení. Součástí základního balení je i dálkový ovladač, který zvýší uživatelský komfort. Přehledné české menu a integrovaný 2" LCD displej jsou samozřejmostí.

Poznejte svět plný detailů
Přes malé rozměry a nízkou váhu ukrývá BML cShot3 4K rozlišení interpolovaného 4K při 30 fps. Nativně kamera zvládá rozlišení 2.7K, které je dostupné při 30fps. Vytvořit, při střihu, profesionální stabilizované Full HD video, které stabilizace nepřipravila ani o jeden pixel, se tak stane hračkou. Pokud dáváte přednost vyšší snímkové frekvenci, můžete volit mezi rozlišením 1080p při 60 fps nebo 720p při neuvěřitelných 120 fps. Díky tomu a funkci slow-motion můžete vytvářet zpomalené záběry, které budou plynulé a krásně čisté. Fotografie o rozlišení 16M přidají Vašim zážitkům nový rozměr.

Nezastavitelná a vždy po ruce
Moderní technologie umožňuje u cShot3 4K natáčet a zároveň nabíjet baterie, ať už skrze powerbanku či přes klasickou zásuvku. Bohaté příslušenství a voděodolné pouzdro neomezují Vaše nápady na originální videa a fotografie. Kvalitní zpracování zaručí, že voděodolné pouzdro ochrání kameru před deštěm, ale i ponorem pod vodu. Jako jedna z mála kamer na trhu, cShot3 4K, obsahuje v základní balení dálkový ovladač.

Vždy něco navíc
Nyní už nepotřebujete dodatečně a pracně upravovat natočený materiál. Režim časosběrné video či režim automatické slow - motion video udělá práci za Vás. Širokoúhlý objektiv s pozorovacím úhlem 170 stupňů zachytí vše kolem. Zabudované Wi-fi umožňuje kameru ovládat jednoduše pomocí Vašeho chytrého telefonu a aplikace, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Základní ovládání obstará také dálkový ovladač, který je součástí balení.

Poznejte svět plný detailů
Zachyťte svět kolem Vás v rozlišení až 4K při 30 fps. Pro vytváření úžasných zpomalených záběrů využijte rozlišení 720p s neuvěřitelnými 120 fps.

Automatická slow - motion videa
Vytvářejte videa, která zaujmou bez nutnosti dodatečné úpravy. Funkce slow - motion vytvoří zpomalené záběry za Vás. 120 fps při rozlišení 720p zajistí kvalitní obraz, který překvapí.

Široký úhel záběru
cShot3 4K zaznamená vše kolem Vás. Díky zornému úhlu 170 stupňů a širokému příslušenství zachytíte vše a z ideálního pohledu.

Do bláta i do deště
Nečekejte na přízeň počasí. Využijte voděodolné pouzdro a ochraňte kameru před vodou, bahnem a dalším znečištěním. Kameru ochráníte před poškozením a kvalita obrazu i tak bude perfektní.

Více místa pro Vaše videa
BML cShot3 4K podporu micro SD karty až do velikosti 64 GB. Vždy tak budete mít po ruce dostatek prostoru pro videa či fotografie i v tom nejvyšším rozlišení.

Integrovaná LCD obrazovka
Vestavěný 2.0 " LCD displej Vám umožní nastavit záběr, dle přání. Navíc fotky či videa si můžete ihned prohlédnout. Vyhnete se tak nemilému překvapení, které by Vás doma mohlo potkat.

Konec vybité baterie
Kameru cShot3 4K nezastaví ani vybitá baterie. Vytvářejte dlouhá časosběrná videa beze strachu o stav baterie. Připojte kameru do powerbanky a vyrazte za dobrodružstvím. Jednoduše nabíjejte a točte zároveň.

Dálková ovladač
Při koupi akční kamery cShot3 4K získáte také dálkový ovladač, který Vám umožní natáčet bez nutnosti neustálé manipulace s kamerou. Nastavte si správný úhel záběru a pak už jen kameru zapínej a vypínejte pohodlně pomocí dálkového ovladače. Nyní se už nemusí bát, že Vám uteče zajímavý záběr.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

LCD 2 palce
Senzor Sony IMX179
Jazyky čeština, angličtina, němčina, slovenština, polština
Možnosti rozlišení videozáznamu 4K 30 fps (interpolované), 2.7K 30 fps, 1080 60 fps (interpolované), 1080p 30 fps, 720p 120 fps
Formát videa Mp4
Možnosti rozlišení fotografií 16M/12M/8M/5M/2M
Režimy fotografie a videa Jednotlivé/ sériové fotografie, samospoušť, slow-motion, časosběrné video, cyklické natáčení
Konektivita WiFi, Micro USB 2.0, HDMI
Rozměry kamery 5,7 x 4,0 x 2,9 cm (s objektivem)
Hmotnost s pouzdrem vč. baterie 154,5 g

OBSAH BALENÍ:

 • Akční kamera cShot3 4K
 • Voděodolný obal
 • Dálkový ovladač
 • Držák na trubku
 • Rám pro použití bez vodotěsného pouzdra
 • J mount
 • Fast plug-in
 • Quick clip mount
 • Držák na trubku
 • Samolepící držák rovný
 • Samolepící držák rovný se stativovým závitem
 • 3-axis connector (3 části)
 • Adaptér na stativ
 • Stativová redukce
 • Držák na trubku
 • Univerzální pásky se suchým zipem
 • 3M samolepky
 • USB kabel
 • Li-ion baterie
 • Stahovací pásky
 • Náhradní dvířka
 • Ocelové lanko
 • Utěrka z mikrovlákna
 • Uživatelská příručka
 • Nabíječka

Záruka 24 měsíců
Partnumber 426486
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Záznam videa
4K (3840x2160)
Snímací čip
CMOS
16 Mpx
Režimy a funkce
30 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
5.08 cm
ne
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Další parametry
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 5.9 cm
Hloubka výrobku 3.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu