Outdoorová kamera GoPro HERO4 Silver

Značka: GoPro , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: 1 317 608

Outdoorová kamera 4K (3840x2160), 12Mpix, snímač CMOS, Wi-Fi, USB, HDMI

Zjistit dostupnost

Zachyťte neopakovatelné okamžiky


Ten, kdo hledá absolutní vrchol kvality v outdoorových kamerách, měl by sáhnout po GoPro Hero4 Silver Edition. Je malý zázrak, který dokáže neskutečně velké věci. Bez jakýchkoliv kompromisů si můžete být jisti, že budete majiteli technické vymoženosti, jenž vám v prvotřídní kvalitě natočí a nafotí vaše zážitky z cest. Nikdy neopakovatelná dobrodružství se tak stanou věčná.
Snadné ovládání a obsluha kamery


Kdo by se chtěl zbytečně stresovat se složitým ovládáním technologických vymožeností? GoPro Hero4 Silver Edition má, jako první ve své třídě, zabudovaný integrovaný dotykový display, který velmi snadno nastavujete kameru do správného modu a funguje i jako hledáček pro váš dokonalý záběr. Zpětně na něm máte možnost videa a fotografie prohlížet.


Dechberoucí videa ve Full HD natáčí kamera až ve frekvenci 60 snímků za sekundu, záběr tak zpomalíte na polovinu bez ztráty kvality. Máte-li chuť vyzkoušet ještě plynulejší záběr a to dokonce ve 4násobné slowmotion, nastavte kameru do HD kvality 720p, v níž zvládá 120 snímků za vteřinu. Jako jedna z největších předností se považuje záznam v rozlišení 2,7K a 4K, kterým se pyšní. Je to obraz, ze kterého budete opravdu valit oči.Ultrarychlé fotografování a noční hrátky


Pokud chcete vyfotit okamžiky, o které nechcete přijít, umožní vám kamera fotografovat 12 Mpx fotografie frekvencí 30 snímků za sebou. Vyberete si následovně tu nejlepší z nich. V noci si dokonce můžete přenastavit kameru do funkce nočního snímání. Natočit či vyfotografovat noční oblohu nebo hrátky u rozpáleného ohně nebylo nikdy snazší.Samotná kamera jde jednoduše propojit s vaším tabletem, telefonem či mobilním zařízením pomocí vestavěné Wi-Fi a Bluetooth. Při použití aplikaci GoProApp dokonce z externího přístroje vytvoříte dálkový ovladač, kterým nastavujete veškeré funkce a nechybí mu ani náhledové video. Jednoduše probíhá i sdílení na sociální sítě a zasílání na emailové adresy.Předem označte ty nejlepší záběry


Probírat se všemi záběry bez jakékoli poznámky, který se povedl a který nikoliv, je občas neskutečná otrava. Funkce HiLightTag umožňuje uživatelům snadno označit klíčové okamžiky a momenty. Při pozdějším přehrávání a editaci je naleznete bez zbytečného zdržování. Stačí na kameře stisknout určené tlačítko či využít již zmíněnou GoProApp.Díky režimu QuikCapture se pak nebudete muset bát, že vám unikne ten správný moment pro natáčení. Kamera během něj natáčí ihned po zapnutí. Postačí stisk jednoho tlačítka. Pro focení časosběrného videa toto tlačítko podržíte dvě sekundy a necháte kameru pracovat za vás. Žádná zdlouhavá nastavování, kvůli kterým přijdete o příležitost natočit vše pohotově a rychle.


Kvalita zvuku nezaostává


U videa je samozřejmě důležitý i zvuk. V postprodukci máte možnost záběry pouze podbarvit muzikou, ale rozhovor už těžko předabujete. S kamerou GoPro Hero4 Silver edition získáte vysoce čistý a věrný záznam audio, který má téměř 2násobný dynamický rozsah. Zajišťuje jemný a přirozený zvuk, jenž se s předešlými modely GoPro nedá porovnávat. Kamera je také kompatibilní s mnoha externími mikrofony po připojení 3,5mm adaptéru.Příslušenství pro každý sport a dobrodružství


Ať jezdíte na kole, na snowboardu, potápíte se, proháníte motorku, GoPro můžete přizpůsobit svým vlastním aktivitám, tomu co je vám nejbližší. Vybrat si můžete z opravdu velkého spektra příslušenství. Teleskopické držáky, stojany, vesty, ministativy, helmy, prostě cokoliv. Je jen na vás, jakému dobrodružství se poddáte, ale věřte, že investice do kvalitní kamery se vyplatí!Přibaleno je také kvalitní pouzdro, které bez problému zvládne i ty nejextrémnější podmínky. Můžete se ponořit do hloubky 40 metrů, je prachotěsné a přežije i tvrdší náraz. Svou velikostí a hmotností pouhých 0,1 kg se vejde do kapsy, do batůžku, kamkoliv. Budete ho tak mít vždy u sebe a vytáhnete kameru, kdykoliv se naskytne příležitost.

Natáčení v profesionální kvalitě. Pohodlí dotykového displeje.
Natáčejte svůj svět zcela novým způsobem s HERO4 Silver, vůbec první kamerou GoPro, která má zabudovaný displej. Ovládání kamery, zaměření záběrů, přehrávání materiálu a úprava nastavení jsou nyní ultra pohodlné - stačí jen poklepat na obrazovku nebo po ní přejet prstem. Video natáčí v režimech 1080p60 a 720p120 a fotí 12MP fotky rychlostí úctyhodných 30 snímků za sekundu. Mezi nové funkce patří HiLight tag, umožňující označit si klíčové okamžiky během nahrávání pro snadnější pozdější přehrání, úpravy a sdílení, dále QuikCapture pro zapnutí a automatické nahrávání stiskem jediného tlačítka. HERO4 Silver je vodotěsná do 40m a spojuje v sobě všestrannost a natáčení v profesionální kvalitě s pohodlím dotykového displeje.

Obsah balení:

 • Kamera HERO 4 Silver s vestavěným dotykovým displejem
 • Vodotěsné pouzdro (do 40m)
 • Dobíjecí baterie
 • Zadní dvířka typu skeleton + dotyková zadní dvířka
 • Zakřivený nalepovací držák
 • Plochý nalepovací držák
 • Rychloupínací přezka
 • 3-směrný otočný kloub
 • USB kabel

Vestavěný dotykový displej.
Kamera HERO4 Silver je vůbec první GoPro, která má integrovaný dotykový displej. Používá se jako hledáček pro nastavení ideálního záběru. Pomocí něj můžete přehrávat obsah a okamžitě znovu prožít okamžik. Snadno pomocí něj můžete procházet menu kamery a upravovat nastavení - stačí jen poklepat na obrazovku a přejet po ní prstem.

Profesionální kvalita videa.
Obsahuje vylepšený senzor a díky němu HERO4 Silver přináší ještě lepší kvalitu obrazu než dřívější bestsellerové verze kamery. Natáčejte dechberoucí záběry v 1080p60, které jsou ostřejší a živější než kdykoliv dříve. Videa 720p120 and 960p100 ve vysokém rozlišení a s vysokým počtem snímků za sekundu přinášejí výjimečně plynulé přehrávání ve zpomaleném režimu. Video ve 4K a 2.7K nabízí ultra vysoké rozlišení a kinokvalitu.

Rychlé a výkonné focení.
Fotí vysoce kvalitní 12MP fotografie rychlostí až 30 fps. Díky HERO4 Silver zachytíte okamžiky, o které nechcete přijít. Foťte jednotlivé fotografie, nebo vyberte režim časosběru pro pořízení fotek ve vybraném intervalu od 0.5 do 60 sekund. Ideální pro focení kamery připevněné na vybavení, kdy je tlačítko spouště mimo dosah. Noční focení a noční časosběr nabízí nastavitelnou expozici až 30 sekund pro dechberoucí fotografie např. noční oblohy.

Nová nastavení pro focení za tmy.
Natočte noční nebe zcela novým způsobem. Nové režimy nočního focení a nočního časosběru umožňují použít nastavení expozice až 30 sekund pro jednu fotku nebo fotky v časosběru. Ať už točíte Mléčnou dráhu nebo setkání kolem ohně, noční focení a noční časosběr umožňuje natáčet při ultra nízkém osvětlení jako nikdy předtím.

Ovládání, prohlížení a sdílení pomocí vestavěné Wi-Fi + Bluetooth.
HERO4 Silver má vestavěné Wi-Fi a Bluetooth®, můžete se tak připojit ke GoPro App, Smart Remote (prodává se samostatně) atd. GoPro App promění telefon nebo tablet ve video dálkový ovladač pro kameru. Nabídne plné ovládání všech funkcí a nastavení, snadný náhled a přehrávání videa, plus sdílení přes text, email, Facebook a další. Smart Remote umožňuje ovládat více kamer GoPro ze vzdálenosti až 180m.

HiLight Tag - tagujte své nejlepší okamžiky.
HiLight Tag, nová funkce v HERO4, umožňuje označit klíčové okamžiky při natáčení pro rychlé pozdější nalezení nejlepších klipů pro snadné přehrávání, editaci nebo sdílení pomocí GoPro App nebo GoPro Studio. Stačí na kameře stisknout tlačítko k tomu určené nebo použít Smart Remote (prodává se samostatně) nebo použít GoPro App - a označit nejlepší momenty.

Nejbáječnější video, do kterého se ponoříte.
HERO4 Silver má funkci SuperView™, exkluzivní video režim přímo od GoPro, který zachytává video z té nejširokoúhlejší perspektivy. Umožní zachytit více přímo z vás a vašeho okolí. Každé dobrodružství tak bude ještě báječnější a diváci do něj budou více vtaženi.

Režim Auto Low Light.
Nechte kameru, aby za vás přemýšlela. Režim Auto Low Light inteligentně mění počty snímků za sekundu na základě světelných podmínek tak, aby kamera natáčela optimálně. Nemusíte tak měnit nastavení kamery, když přecházíte mezi jasným a tmavým prostředím.

Pohodlí funkce QuikCapture.
Pomocí režimu QuikCapture můžete natočit okamžik okamžitě. Funkce promění GoPro v kameru s jedním tlačítkem. Stačí ji zapnout a kamera hned natáčí, to vše po jediném stisku tlačítka. Stiskněte jednou pro natáčení videa, stiskněte a podržte na 2 sekundy pro focení v režimu časosběru. Už nikdy se nemusíte bát, že přijdete o epický záběr.

Impozantní záznam zvuku.
Nový audio systém HERO4 Silver zaznamenává čistý, vysoce věrný zvuk. Kvalitní mikrofon zaznamenává téměř dvojnásobný dynamický rozsah a audio algoritmus, nejlepší ve své třídě, zajišťuje, že nahrávky znějí jemněji a přirozeněji než dříve (v porovnání s HERO3+ Black Edition). Navíc je kamera kompatibilní s celou řadou externích mikrofonů (vyžaduje 3.5mm mikrofonní adaptér prodávaný samostatně) při použití volitelného 3.5mm mikrofonního adaptéru.

Protune™, nyní pro foto + video.
Protune odemyká plný potenciál kamery a přináší jen minimálně komprimované video, v kalibraci pro kino, optimalizované pro profesionální produkce s pokročilým manuálním ovládáním pro fotky a video. Rozšiřte svou kreativitu s uživatelskými nastaveními pro barvy, ISO limit, vyvážení bílé, ostrost a expozici - a užijte si pokročilý stupeň manuálního ovládání dostupného u kamery GoPro.

Vylepšené ovládání kamery.
HERO4 Silver obsahuje nové účelové tlačítko, které umožňuje rychlý přístup a úpravu nastavení kamery. Zjednodušená menu znamenají intuitivnější navigaci (v porovnání s HERO3+ Black Edition).

GoPro App + software.
Rozšiřte svůj zážitek s GoPro díky bezplatné aplikaci GoPro App a software GoPro Studio. GoPro App umožňuje ovládání kamery na dálku pomocí telefonu nebo tabletu, prohlížení a sdílení obsahu a sledování "best of" videí na kanálu GoPro. Pomocí GoPro Studio vytvoříte vlastní videa ve stylu GoPro a můžete je sdílet se světem.

Zpomalené a super zpomalené záběry.
Díky vysokému frame rate 120 fps při kvalitě videa 720p HD jste nyní schopni vytvářet jemná slow-motion videa jako profesionálové.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro.
GoPro je extremní kamera a proto je dostupné s extrémně odolným pouzdrem, které je vodotěsné do hloubky 40 m při zachování záznamu zvuku.

Videotimelaps a sekvenční fotografie.
Vytvářejte zrychlené záběry v neuvěřitelné kvalitě HERO4. Obsáhněte dění celého dne do jediné minuty záběru. To vše díky funkci Time Lapse!

Focení v průběhu natáčení.
Chcete se přátelům pochlubit svou tvorbou ješte předtím, než své video nastříháte? Funkce focení během natáčení Vám umožní se pochlubit přátelům svou tvorbou hned.

Supermalá velikost.
Noste jej v kapse, batohu, kdekoliv. Kompaktní velikost Vám dovolí mít HERO4 kdykoliv u sebe.

Supernízká váha.
HERO4 si často přiděláte sami na sebe a tak není na škodu, že ve své třídě je naprosto nejlehčí kamerou s tak kvalitním záznamem.

Skvělý obrazový čip A7.
To je tajemství vylepšení HERO4 oproti předchůdcům. Tento vysoce výkonný obrazový čip umožňuje nahrávat videa 1080p 60 fps a 720p dokonce 120 fps.

Nové boční tlačítko pro nastavení.
Už žádné hledání v menu. Potřebujete rychle přenastavit Vaše GoPro? Díky bočnímu tlačítku nastavení se ihned ocitnete v menu nastavení a tím rychleji se můžete vrátit k zábavě.

Otáčení obrazu o 180°.
Potřebujete své HERO4 nainstalovat vzhůru nohama? Nevadí. V nastavení rovnou přetočíte obraz a odpustíte si tím zbytečnou práci v postprodukci.

Časovač snímkování a videa.
Nastavte časovač od půl sekundy po celou minutu a GoPro samo udělá snímek dokud tuto funkci nevypnete. Tuto funkci oceníte při pořizování časosběrného záznamu nebo při akci, kdy máte spoušť Vaší kamery mimo Váš dosah.

Nekonečné (cyklické) natáčení.
Použijte Vaše GoPro jako černou skříňku do auta či motorky. Funkce nekonečného nahrávání nejdříve zaplní záběrem celou kartu a postupně začne ukládat další záznamy místo těch nejstarších.

Největší spektrum příslušenství.
GoPro má pro své kamery více než 60 druhů a typů příslušenství, které Vám plně otevřou potenciál této výjimečné kamery a další stále přibývají.

Paměť až 64GB.
HERO4 zvládne až 64 GB paměťovou kartu což odpovídá 4 hodinám 1080p 60 fps nebo 720p 120 fps.

Micro HDMI port.
Díky portu propojíte své HERO4 jediným kabelem se svou televizí a můžete se tak hned ukázat před svými přáteli bez nutnosti zapínat počítač.

Nepotřebuje stabilizaci.
Kamery GoPro nemají stabilizaci obrazu, protože ji nepotřebují. Právě pro kvalitu záběrů je GoPro synonymem pro to nejlepší v segmentu sportovních kamer již několik let. Každým svým novým modelem definuje technickou vyspělost lidstva. Vývoj nových kamer se vždy poučuje z minulosti a inspiruje budoucností. To je GoPro. GoPro HERO4.

Specifikace

Field of View (FOV): Ultra Wide

Rozlišení a FPS videa:

 • 4K: 15, 12.5 fps Ultra Wide FOV
 • 4K SuperView: NE
 • 2.7K: 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium FOV
 • 2.7K SuperView: NE
 • 2.7K 4:3: NE
 • 1440p: 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 1080p: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium, Narrow FOV
 • 1080p SuperView: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 960p: 100, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • 720p: 120, 60, 50, 30, 25 fps Ultra Wide, Medium, Narrow FOV
 • 720p SuperView: 100, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • WVGA: 240 fps Ultra Wide FOV

Fotoaparát:

 • Rozlišení: 12MP
 • Režim Burst (snímky/sec): 30/1, 30/2, 30/3, 10/1, 10/2, 10/3, 5/1, 3/1
 • Časosběr (interval): 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 sec

Wi-Fi: Ano
Bluetooth®: Ano
Protune™:

 • Video
 • Foto

SuperView™: Ano
Auto Low Light: Ano
Night Photo + Night Lapse: Ano
HiLight Tag: Ano
QuikCapture: Ano
Souběžné foto + video: Foto každých 5, 10, 30, 60 sec / Manuálně
Cyklické nahrávání: Ano
Datový tok (H.264): Až 45Mb/s
Kompatibilita s GoPro App: Ano
Kompatibilita s GoPro Studio: Ano
Vestavěný dotykový displej: Ano
Baterie: Dobíjecí 1160mAh lithium-ion
Porty:

 • Micro HDMI
 • Mini USB
 • microSD
 • HERO Port
 • Kompozitní A/V (prostřednictvím samostatně prodávaného adaptéru)
 • 3.5mm Stereo Mic (prostřednictvím samostatně prodávaného adaptéru)

Paměť: microSD Class 10 nebo UHS-1 až 64GB (prodává se samostatně)

Video

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Materiál těla plast
Snímací čip
CMOS
12 Mpix
Režimy a funkce
40 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
ne
Paměť
Podporované paměťové karty microSDHC, microSD
Rozhraní
Ano
Ano
Ne
Záznam videa
Rozlišení/snímkování videa 4K/12fps, 1080p/60fps, 2.7k/24fps, 720p/120fps
4K (3840x2160)
4K video Ano
Výstupy
Ano
ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Příslušenství k tomuto produktu