Outdoorová kamera GoPro HERO4 Silver

doprava zdarma
+ dárek
výprodej
 • Vedlejší obrázek
 • Vedlejší obrázek 2
 • Vedlejší obrázek 3
 • Vedlejší obrázek 4
 • Vedlejší obrázek 5
 • Vedlejší obrázek 6
 • Vedlejší obrázek 7
 • Vedlejší obrázek 8
 • Vedlejší obrázek 9
 • Vedlejší obrázek 10
 • Vedlejší obrázek 11
 • Vedlejší obrázek 12
 • Vedlejší obrázek 13
 • Vedlejší obrázek 14
 • Vedlejší obrázek 15
 • Hlavní obrázek s logem
 • Vedlejší obrázek 16

Outdoorová kamera 4K (3840x2160), 12Mpix, snímač CMOS, Wi-Fi, USB, HDMI

Dárek k tomuto produktu

Wi-Fi dálkový ovladač GoPro (zdarma)

1x Wi-Fi dálkový ovladač GoPro (zdarma) Dárek

Naše cena s DPH: 10 990

9 083 Kč bez DPH

Dostupnost zboží

Ihned k odeslání, u Vás již zítraihned k odběru na 43 výdejnách

Koupit na splátky 1100 Kč / 11 splátek

Zachyťte neopakovatelné okamžiky


Ten, kdo hledá absolutní vrchol kvality v outdoorových kamerách, měl by sáhnout po GoPro Hero4 Silver Edition. Je malý zázrak, který dokáže neskutečně velké věci. Bez jakýchkoliv kompromisů si můžete být jisti, že budete majiteli technické vymoženosti, jenž vám v prvotřídní kvalitě natočí a nafotí vaše zážitky z cest. Nikdy neopakovatelná dobrodružství se tak stanou věčná.


Snadné ovládání a obsluha kamery


Kdo by se chtěl zbytečně stresovat se složitým ovládáním technologických vymožeností? GoPro Hero4 Silver Edition má, jako první ve své třídě, zabudovaný integrovaný dotykový display, který velmi snadno nastavujete kameru do správného modu a funguje i jako hledáček pro váš dokonalý záběr. Zpětně na něm máte možnost videa a fotografie prohlížet.
Dechberoucí videa ve Full HD natáčí kamera až ve frekvenci 60 snímků za sekundu, záběr tak zpomalíte na polovinu bez ztráty kvality. Máte-li chuť vyzkoušet ještě plynulejší záběr a to dokonce ve 4násobné slowmotion, nastavte kameru do HD kvality 720p, v níž zvládá 120 snímků za vteřinu. Jako jedna z největších předností se považuje záznam v rozlišení 2,7K a 4K, kterým se pyšní. Je to obraz, ze kterého budete opravdu valit oči.

Ultrarychlé fotografování a noční hrátky


Pokud chcete vyfotit okamžiky, o které nechcete přijít, umožní vám kamera fotografovat 12 Mpx fotografie frekvencí 30 snímků za sebou. Vyberete si následovně tu nejlepší z nich. V noci si dokonce můžete přenastavit kameru do funkce nočního snímání. Natočit či vyfotografovat noční oblohu nebo hrátky u rozpáleného ohně nebylo nikdy snazší.

Samotná kamera jde jednoduše propojit s vaším tabletem, telefonem či mobilním zařízením pomocí vestavěné Wi-Fi a Bluetooth. Při použití aplikaci GoProApp dokonce z externího přístroje vytvoříte dálkový ovladač, kterým nastavujete veškeré funkce a nechybí mu ani náhledové video. Jednoduše probíhá i sdílení na sociální sítě a zasílání na emailové adresy.

Předem označte ty nejlepší záběry


Probírat se všemi záběry bez jakékoli poznámky, který se povedl a který nikoliv, je občas neskutečná otrava. Funkce HiLightTag umožňuje uživatelům snadno označit klíčové okamžiky a momenty. Při pozdějším přehrávání a editaci je naleznete bez zbytečného zdržování. Stačí na kameře stisknout určené tlačítko či využít již zmíněnou GoProApp.

Díky režimu QuikCapture se pak nebudete muset bát, že vám unikne ten správný moment pro natáčení. Kamera během něj natáčí ihned po zapnutí. Postačí stisk jednoho tlačítka. Pro focení časosběrného videa toto tlačítko podržíte dvě sekundy a necháte kameru pracovat za vás. Žádná zdlouhavá nastavování, kvůli kterým přijdete o příležitost natočit vše pohotově a rychle.

Kvalita zvuku nezaostává


U videa je samozřejmě důležitý i zvuk. V postprodukci máte možnost záběry pouze podbarvit muzikou, ale rozhovor už těžko předabujete. S kamerou GoPro Hero4 Silver edition získáte vysoce čistý a věrný záznam audio, který má téměř 2násobný dynamický rozsah. Zajišťuje jemný a přirozený zvuk, jenž se s předešlými modely GoPro nedá porovnávat. Kamera je také kompatibilní s mnoha externími mikrofony po připojení 3,5mm adaptéru.

Příslušenství pro každý sport a dobrodružství


Ať jezdíte na kole, na snowboardu, potápíte se, proháníte motorku, GoPro můžete přizpůsobit svým vlastním aktivitám, tomu co je vám nejbližší. Vybrat si můžete z opravdu velkého spektra příslušenství. Teleskopické držáky, stojany, vesty, ministativy, helmy, prostě cokoliv. Je jen na vás, jakému dobrodružství se poddáte, ale věřte, že investice do kvalitní kamery se vyplatí!


Přibaleno je také kvalitní pouzdro, které bez problému zvládne i ty nejextrémnější podmínky. Můžete se ponořit do hloubky 40 metrů, je prachotěsné a přežije i tvrdší náraz. Svou velikostí a hmotností pouhých 0,1 kg se vejde do kapsy, do batůžku, kamkoliv. Budete ho tak mít vždy u sebe a vytáhnete kameru, kdykoliv se naskytne příležitost.

Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Materiál těla plast
Snímací čip
Druh snímače
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
CMOS
Rozlišení (foto)
Rozlišení (foto)
Rozlišení se udává v megapixelech, neboli milionech obrazových bodů.
Reálné rozlišení udává počet elementárních pixelů, které přispívají ke konečnému obrazu,
12 Mpix
Režimy a funkce
Voděodolnost do
Voděodolnost do
Udává hloubku do které se můžete s outdoorovou kamerou ponořit.
40 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
Polohovatelný displej
Polohovatelný displej
Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.
ne
Paměť
Podporované paměťové karty microSD, microSDHC
Rozhraní
Wi-Fi
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Propojení Bluetooth
Propojení Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.
Ano
GPS
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
Ne
Záznam videa
Rozlišení/snímkování videa 1080p/60fps, 720p/120fps, 4K/12fps, 2.7k/24fps
Max. rozlišení videa
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.
4K (3840x2160)
4K video Ano
Výstupy
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
Ano
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
ano
Rozměry
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Natáčení v profesionální kvalitě. Pohodlí dotykového displeje.
Natáčejte svůj svět zcela novým způsobem s HERO4 Silver, vůbec první kamerou GoPro, která má zabudovaný displej. Ovládání kamery, zaměření záběrů, přehrávání materiálu a úprava nastavení jsou nyní ultra pohodlné - stačí jen poklepat na obrazovku nebo po ní přejet prstem. Video natáčí v režimech 1080p60 a 720p120 a fotí 12MP fotky rychlostí úctyhodných 30 snímků za sekundu. Mezi nové funkce patří HiLight tag, umožňující označit si klíčové okamžiky během nahrávání pro snadnější pozdější přehrání, úpravy a sdílení, dále QuikCapture pro zapnutí a automatické nahrávání stiskem jediného tlačítka. HERO4 Silver je vodotěsná do 40m a spojuje v sobě všestrannost a natáčení v profesionální kvalitě s pohodlím dotykového displeje.

Obsah balení:

 • Kamera HERO 4 Silver s vestavěným dotykovým displejem
 • Vodotěsné pouzdro (do 40m)
 • Dobíjecí baterie
 • Zadní dvířka typu skeleton + dotyková zadní dvířka
 • Zakřivený nalepovací držák
 • Plochý nalepovací držák
 • Rychloupínací přezka
 • 3-směrný otočný kloub
 • USB kabel

Vestavěný dotykový displej.
Kamera HERO4 Silver je vůbec první GoPro, která má integrovaný dotykový displej. Používá se jako hledáček pro nastavení ideálního záběru. Pomocí něj můžete přehrávat obsah a okamžitě znovu prožít okamžik. Snadno pomocí něj můžete procházet menu kamery a upravovat nastavení - stačí jen poklepat na obrazovku a přejet po ní prstem.

Profesionální kvalita videa.
Obsahuje vylepšený senzor a díky němu HERO4 Silver přináší ještě lepší kvalitu obrazu než dřívější bestsellerové verze kamery. Natáčejte dechberoucí záběry v 1080p60, které jsou ostřejší a živější než kdykoliv dříve. Videa 720p120 and 960p100 ve vysokém rozlišení a s vysokým počtem snímků za sekundu přinášejí výjimečně plynulé přehrávání ve zpomaleném režimu. Video ve 4K a 2.7K nabízí ultra vysoké rozlišení a kinokvalitu.

Rychlé a výkonné focení.
Fotí vysoce kvalitní 12MP fotografie rychlostí až 30 fps. Díky HERO4 Silver zachytíte okamžiky, o které nechcete přijít. Foťte jednotlivé fotografie, nebo vyberte režim časosběru pro pořízení fotek ve vybraném intervalu od 0.5 do 60 sekund. Ideální pro focení kamery připevněné na vybavení, kdy je tlačítko spouště mimo dosah. Noční focení a noční časosběr nabízí nastavitelnou expozici až 30 sekund pro dechberoucí fotografie např. noční oblohy.

Nová nastavení pro focení za tmy.
Natočte noční nebe zcela novým způsobem. Nové režimy nočního focení a nočního časosběru umožňují použít nastavení expozice až 30 sekund pro jednu fotku nebo fotky v časosběru. Ať už točíte Mléčnou dráhu nebo setkání kolem ohně, noční focení a noční časosběr umožňuje natáčet při ultra nízkém osvětlení jako nikdy předtím.

Ovládání, prohlížení a sdílení pomocí vestavěné Wi-Fi + Bluetooth.
HERO4 Silver má vestavěné Wi-Fi a Bluetooth®, můžete se tak připojit ke GoPro App, Smart Remote (prodává se samostatně) atd. GoPro App promění telefon nebo tablet ve video dálkový ovladač pro kameru. Nabídne plné ovládání všech funkcí a nastavení, snadný náhled a přehrávání videa, plus sdílení přes text, email, Facebook a další. Smart Remote umožňuje ovládat více kamer GoPro ze vzdálenosti až 180m.

HiLight Tag - tagujte své nejlepší okamžiky.
HiLight Tag, nová funkce v HERO4, umožňuje označit klíčové okamžiky při natáčení pro rychlé pozdější nalezení nejlepších klipů pro snadné přehrávání, editaci nebo sdílení pomocí GoPro App nebo GoPro Studio. Stačí na kameře stisknout tlačítko k tomu určené nebo použít Smart Remote (prodává se samostatně) nebo použít GoPro App - a označit nejlepší momenty.

Nejbáječnější video, do kterého se ponoříte.
HERO4 Silver má funkci SuperView™, exkluzivní video režim přímo od GoPro, který zachytává video z té nejširokoúhlejší perspektivy. Umožní zachytit více přímo z vás a vašeho okolí. Každé dobrodružství tak bude ještě báječnější a diváci do něj budou více vtaženi.

Režim Auto Low Light.
Nechte kameru, aby za vás přemýšlela. Režim Auto Low Light inteligentně mění počty snímků za sekundu na základě světelných podmínek tak, aby kamera natáčela optimálně. Nemusíte tak měnit nastavení kamery, když přecházíte mezi jasným a tmavým prostředím.

Pohodlí funkce QuikCapture.
Pomocí režimu QuikCapture můžete natočit okamžik okamžitě. Funkce promění GoPro v kameru s jedním tlačítkem. Stačí ji zapnout a kamera hned natáčí, to vše po jediném stisku tlačítka. Stiskněte jednou pro natáčení videa, stiskněte a podržte na 2 sekundy pro focení v režimu časosběru. Už nikdy se nemusíte bát, že přijdete o epický záběr.

Impozantní záznam zvuku.
Nový audio systém HERO4 Silver zaznamenává čistý, vysoce věrný zvuk. Kvalitní mikrofon zaznamenává téměř dvojnásobný dynamický rozsah a audio algoritmus, nejlepší ve své třídě, zajišťuje, že nahrávky znějí jemněji a přirozeněji než dříve (v porovnání s HERO3+ Black Edition). Navíc je kamera kompatibilní s celou řadou externích mikrofonů (vyžaduje 3.5mm mikrofonní adaptér prodávaný samostatně) při použití volitelného 3.5mm mikrofonního adaptéru.

Protune™, nyní pro foto + video.
Protune odemyká plný potenciál kamery a přináší jen minimálně komprimované video, v kalibraci pro kino, optimalizované pro profesionální produkce s pokročilým manuálním ovládáním pro fotky a video. Rozšiřte svou kreativitu s uživatelskými nastaveními pro barvy, ISO limit, vyvážení bílé, ostrost a expozici - a užijte si pokročilý stupeň manuálního ovládání dostupného u kamery GoPro.

Vylepšené ovládání kamery.
HERO4 Silver obsahuje nové účelové tlačítko, které umožňuje rychlý přístup a úpravu nastavení kamery. Zjednodušená menu znamenají intuitivnější navigaci (v porovnání s HERO3+ Black Edition).

GoPro App + software.
Rozšiřte svůj zážitek s GoPro díky bezplatné aplikaci GoPro App a software GoPro Studio. GoPro App umožňuje ovládání kamery na dálku pomocí telefonu nebo tabletu, prohlížení a sdílení obsahu a sledování "best of" videí na kanálu GoPro. Pomocí GoPro Studio vytvoříte vlastní videa ve stylu GoPro a můžete je sdílet se světem.

Zpomalené a super zpomalené záběry.
Díky vysokému frame rate 120 fps při kvalitě videa 720p HD jste nyní schopni vytvářet jemná slow-motion videa jako profesionálové.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro.
GoPro je extremní kamera a proto je dostupné s extrémně odolným pouzdrem, které je vodotěsné do hloubky 40 m při zachování záznamu zvuku.

Videotimelaps a sekvenční fotografie.
Vytvářejte zrychlené záběry v neuvěřitelné kvalitě HERO4. Obsáhněte dění celého dne do jediné minuty záběru. To vše díky funkci Time Lapse!

Focení v průběhu natáčení.
Chcete se přátelům pochlubit svou tvorbou ješte předtím, než své video nastříháte? Funkce focení během natáčení Vám umožní se pochlubit přátelům svou tvorbou hned.

Supermalá velikost.
Noste jej v kapse, batohu, kdekoliv. Kompaktní velikost Vám dovolí mít HERO4 kdykoliv u sebe.

Supernízká váha.
HERO4 si často přiděláte sami na sebe a tak není na škodu, že ve své třídě je naprosto nejlehčí kamerou s tak kvalitním záznamem.

Skvělý obrazový čip A7.
To je tajemství vylepšení HERO4 oproti předchůdcům. Tento vysoce výkonný obrazový čip umožňuje nahrávat videa 1080p 60 fps a 720p dokonce 120 fps.

Nové boční tlačítko pro nastavení.
Už žádné hledání v menu. Potřebujete rychle přenastavit Vaše GoPro? Díky bočnímu tlačítku nastavení se ihned ocitnete v menu nastavení a tím rychleji se můžete vrátit k zábavě.

Otáčení obrazu o 180°.
Potřebujete své HERO4 nainstalovat vzhůru nohama? Nevadí. V nastavení rovnou přetočíte obraz a odpustíte si tím zbytečnou práci v postprodukci.

Časovač snímkování a videa.
Nastavte časovač od půl sekundy po celou minutu a GoPro samo udělá snímek dokud tuto funkci nevypnete. Tuto funkci oceníte při pořizování časosběrného záznamu nebo při akci, kdy máte spoušť Vaší kamery mimo Váš dosah.

Nekonečné (cyklické) natáčení.
Použijte Vaše GoPro jako černou skříňku do auta či motorky. Funkce nekonečného nahrávání nejdříve zaplní záběrem celou kartu a postupně začne ukládat další záznamy místo těch nejstarších.

Největší spektrum příslušenství.
GoPro má pro své kamery více než 60 druhů a typů příslušenství, které Vám plně otevřou potenciál této výjimečné kamery a další stále přibývají.

Paměť až 64GB.
HERO4 zvládne až 64 GB paměťovou kartu což odpovídá 4 hodinám 1080p 60 fps nebo 720p 120 fps.

Micro HDMI port.
Díky portu propojíte své HERO4 jediným kabelem se svou televizí a můžete se tak hned ukázat před svými přáteli bez nutnosti zapínat počítač.

Nepotřebuje stabilizaci.
Kamery GoPro nemají stabilizaci obrazu, protože ji nepotřebují. Právě pro kvalitu záběrů je GoPro synonymem pro to nejlepší v segmentu sportovních kamer již několik let. Každým svým novým modelem definuje technickou vyspělost lidstva. Vývoj nových kamer se vždy poučuje z minulosti a inspiruje budoucností. To je GoPro. GoPro HERO4.

Specifikace

Field of View (FOV): Ultra Wide

Rozlišení a FPS videa:

 • 4K: 15, 12.5 fps Ultra Wide FOV
 • 4K SuperView: NE
 • 2.7K: 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium FOV
 • 2.7K SuperView: NE
 • 2.7K 4:3: NE
 • 1440p: 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 1080p: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide, Medium, Narrow FOV
 • 1080p SuperView: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps Ultra Wide FOV
 • 960p: 100, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • 720p: 120, 60, 50, 30, 25 fps Ultra Wide, Medium, Narrow FOV
 • 720p SuperView: 100, 60, 50 fps Ultra Wide FOV
 • WVGA: 240 fps Ultra Wide FOV

Fotoaparát:

 • Rozlišení: 12MP
 • Režim Burst (snímky/sec): 30/1, 30/2, 30/3, 10/1, 10/2, 10/3, 5/1, 3/1
 • Časosběr (interval): 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 sec

Wi-Fi: Ano
Bluetooth®: Ano
Protune™:

 • Video
 • Foto

SuperView™: Ano
Auto Low Light: Ano
Night Photo + Night Lapse: Ano
HiLight Tag: Ano
QuikCapture: Ano
Souběžné foto + video: Foto každých 5, 10, 30, 60 sec / Manuálně
Cyklické nahrávání: Ano
Datový tok (H.264): Až 45Mb/s
Kompatibilita s GoPro App: Ano
Kompatibilita s GoPro Studio: Ano
Vestavěný dotykový displej: Ano
Baterie: Dobíjecí 1160mAh lithium-ion
Porty:

 • Micro HDMI
 • Mini USB
 • microSD
 • HERO Port
 • Kompozitní A/V (prostřednictvím samostatně prodávaného adaptéru)
 • 3.5mm Stereo Mic (prostřednictvím samostatně prodávaného adaptéru)

Paměť: microSD Class 10 nebo UHS-1 až 64GB (prodává se samostatně)

Video

Poslední uživatelské recenze:

| JakubD
Po vyzkoušení několika kamer jsem se stejně dopracoval ke GoPro. Chtěl jsem mít outdoorovou kameru za menší peníze, ale s žádnou jsem nebyl na 100% spokojen. S touto už konečně jsem a nelituji. Pro ty kdo váhají - určitě neváhejte, nebudete litovat. Je pravda, že originální příslušenství je drahé, ale dá se sehnat jiné a za málo.
Skvělá kvalita videa i zvuku. Výborný zvuk ve vodotěsném pouzdře. Hodně možností nastavení kamery dle potřeb každého. Cena odpovídá kvalitě, po vyzkoušení několika kamer nemá konkurenci.
Nemožnost nastavit časovače pro vyfocení jedné fotografie, ale lze vyřešit opakováním snímků po určité době - popřípadě zakoupení bezdrátového ovladače. Čili to není zas až takové proti
| P.Sam.K
Výborná akční kamera. Měl jsem levnější Evolveo nicméně GoPro je s ní naprosto nesrovnatelná - samozřejmě lepší. Silver jsem si vybral kvůli tomu že má display takže vím co točím. Nastavení je jednoduché. 4K je u této kamery spíše nepoužitelné ale stačí i 2,7K 24 nebo 25 snímků/s a jsou z toho velmi dobré výstupy. Zpomalení při větší snímkování výborné. Zvuk z videa na rockovém koncertě mě docela překvapil - byl poměrně dobrý. Natáčení v noci je také poměrně dobré - zrnění se nevyhnete ani u normálních i dražší kamer. Doporučuji si nasvětlit alespoň světlem z mobilu. Experimentuji a baví mě to s touto kamerou čím dál víc. Rozhodně doporučuji.
Kvalita nahrávky, malé rozměry, šíře nastavení včetně manuálních, možnosti různých uchycení - nutno dokoupit příslušenství ...
cena příslušenství, výdrž baterie - doporučuji dvě + power bank + nabíječku na dvě baterie.

Všechny recenze zákazníků (8) >>

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč