Outdoorová kamera Niceboy VEGA 4K černá (vrácené zboží 8800011805)

bazar
Značka: Niceboy , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: -9094684

Bazar - vrácené zboží 8800011805

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800011805

Chcete se stát hrdinou a natočit si svůj sportovní výkon?

Rádi byste si pořídili odolnou kameru vhodnou nejen do vody, ale i na kolo či na hory? Proč byste měli zažívat krásné okamžiky jen jednou? Díky kameře Niceboy VEGA 4K si je můžete přehrát tolikrát, kolikrát budete chtít. Znovu a znovu si vychutnejte vaše zážitky ze všeho, co vás baví. Uchovejte si všechna svá dobrodružství!

Kamera pro vaše dobrodružství

Tato odolná sportovní kamera Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou této značky. Oproti předchozí modelové řadě disponuje například dálkovým ovládáním. Vyrobena je ve speciálním ultra-slim designu a umožňuje pohodlnou manipulaci. Bude s vámi všude, kde ji budete chtít mít. Využít ji můžete pro všechny možné sporty, jako je například cykloturistika, lyžování, potápění a jiné.

Kamera má vestavěný 2" LCD displej, na kterém můžete přehrávat svá videa a prohlížet si pořízené fotografie. Umožní vám nastavit si kameru tak, abyste získali přesně takové zážitky, které chcete zaznamenat. Pořiďte si na jedno nabití baterie až 90 minut nejen adrenalinových zážitků! Výborně ji můžete uplatnit i v případě posezení s rodinou či s přáteli.

S vámi vždy a všude

Nebojte se vzít si outdoorovou kameru Niceboy VEGA kamkoliv sebou. Díky odolné konstrukci ji můžete použít i v těch nejtěžších podmínkách. Potápíte se? Skáčete rádi do vody? Díky voděodolnému krytu můžete prozkoumat vodní svět v hloubce až 30 metrů. Její široký úhel záběru 170°, tzv. efekt rybího oka, zaručuje, že kameře neunikne žádné zajímavé dění. Natočte sebe nebo ostatní a uchovejte tak vaše bohaté zážitky.

Vstup pro MicroSD kartu umožňuje vložit kartu o velikosti až 32 GB. S kapacitou baterie 1050 mAh můžete na jedno nabití natáčet 90 minut při režimu FullHD (30 FPS). Menu obsahuje vícejazykové nastavení zahrnující jak češtinu, tak i další jazyky, například angličtina, němčina, francouzština, španělština nebo italština.


Sdílejte díky vestavěné Wi-fi

Niceboy VEGA 4K je vybaven Wi-fi modulem, který komunikuje s aplikací Ez Icam. V ní si můžete prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery nebo ovládat spoušť fotoaparátu či zapínat a vypínat natáčení videí. Díky svým parametrům 5,9 x 4,1 x 2,14 cm se jedná o kameru řadící se do kategorie ULTRA SLIM. Určitě vás potěší i její hmotnost, která je i s baterií pouze 61 g. Doba trvání dobíjení baterky je 3 hodiny. Součástí balení není microSD karta.

Výstupní formát videa je MOV a kompresní formát H.264. Jedná se o standartní formáty, u kterých nebudete mít problém s jejich následným zpracováním. Dozajista vás potěší HDMI výstup, díky kterému si kameru můžete připojit k televizi či monitoru, a vychutnávat si vaše videa nejen doma, ale například i při posezení u přátel. Výstupní formát pro fotografie je běžně užívané JPEG. Fotografie můžete pořizovat ve 4 různých kvalitách, a to v rozlišení 12MP/8MP/5MP/4MP. Kamera využívaná v režimu fotoaparátu zvládá zároveň tři různé funkce. Jsou to focení jednoho snímku, časovač a sekvenční snímky.


Filmování je to, co vás baví?

Outdoorová kamera Niceboy je schopná natáčet v rozlišení 4K. Zároveň však ve FullHD kvalitě máte možnost natočit zpomalené záběry, a to díky vysokému snímkování 60 FPS (zaznamená 60 obrazů za sekundu), díky tomu poté můžete sledovat pomalé video i s těmi největšími detaily. Při natáčení ve 4K kvalitě je to potom 25 FPS. Jako mezistupeň mezi FullHD a 4K je režim 2K, který zvládá 30 FPS.

Jak vidíte, záleží jen na vás, zda chcete kameru využívat na kole, pro vodní sporty nebo ji nosit připevněnou na helmě. Zkrátka díky velkému množství příslušenství můžete kameru upevnit na přilbu, oděv, řídítka, motocykl a další místa tak, abyste měli volné ruce a nemuseli věnovat obsluze kamery žádnou pozornost.


Balení obsahuje nejen kameru

S kamerou získáte také kompletní sadu příslušenství, která obsahuje vodotěsný obal, otevřený držák na kameru, dálkové ovládání, baterii, napájecí kabel, bikeři určitě ocení úchyt na řídítka, nalepovací úchyt na helmu vhodný například pro lyžaře a snowboardisty, 4 popruhy na přichycení, sadu úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství, redukci na 1/4 závit a samozřejmě podrobný návod k použití, ať již pro dálkové ovládání, tak i pro samotnou kameru.

Vráceno - Použito

Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou kamer značky Niceboy. Navazuje na modelové řady VEGA, VEGA+ oproti kterým disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p). Kamera je vyrobena ve speciálním ultra-slim designu, pro co nejpohodlnější manipulaci.
Tyto sportovní kamery výborně využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.

Niceboy Vega 4K s dálkovým ovladačem
Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou kamer značky Niceboy. Navazují na modelové řady VEGA, VEGA+ oproti kterým disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p).

2" LCD displej
Kamera Niceboy VEGA 4K má již vestavěný 2" LCD displej. Umožňuje na jedno nabití pořídit přes 90 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2-3 hodiny. Niceboy VEGA 4K popdoruje microSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.
Niceboy VEGA+ má širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.

Vodotěsné pouzdro do 30m
Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousty dalších.

Cyklické natáčení
Kamera Niceboy VEGA 4K má mnoho zajímavých funkcí jednou z nich je bezesporu cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá s vaší kamery černou skřínku do auta.

Prohlížení a sdílení pomocí vestavěné WiFi
Typ Niceboy VEGA 4K je navíc vybaven WiFi modulem, který komunikuje s aplikací Ez ICam. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.

Zpomalené záběry ve FullHD
Při vysokém snímkování (60 FPS) u videa natáčeného ve FullHD můžou být vaše videa zpomalená a vše bude vidět do nejmenších detailů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Výrobce: Niceboy
Displej: LCD 2"
Čočka: 170°
Procesor: Sunplus
Paměť: microSD (max. 32 GB, není součástí balení)
Rozlišení videa: 4K 25 FPS (interpolovaně)
Ostatní rozlišení 1: 2K 30 FPS (interpolovaně)
Ostatní rozlišení 2: FullHD 60 FPS
Výstupní formát videa: MOV
Kompresní formát videa: H.264
Rozlišení fotografií: 12MP / 8MP / 5MP / 4MP
Režimy focení: 1 snímek / časovač / sekvenční snímky
Výstupní formát fotografií: JPEG
Frekvence optického zdroje: 50 Hz / 60 Hz
USB port: USB 2.0
Výstup: HDMI
Napájení: 5V 1A
Výdrž baterie: 90min (při FullHD 30fps)
Kapacita akumulátoru: 1050 mAh
Doba nabíjení: 3 hodiny
Možnost nahrávání videa během nabíjení: ano
Rozměry kamery: 5,9 x 4,1 x 2,14 cm ULTRA SLIM
Hmotnost: 61g (s baterií)
Jazyky menu: čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština
Součást balení: kkamera Niceboy VEGA 4K, vodotěsné pouzdro do 30m, baterie 1050mAh, USB kabel, příslušenství k upnutí kamery, dálkové ovládání
Kamera s WiFi: ano

OBSAH BALENÍ:

 • Vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
 • Otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
 • Nabíjecí kabel
 • Úchyt na řidítka
 • Baterie
 • Nalepovací úchyt (například na helmu)
 • Redukce na 1/4 závit
 • 4 popruhy na přichycení
 • Manuál v CZ
 • Sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství
 • Dálkové ovládání (balení obsahuje samostatný návod pro dálkový ovladač)

** Balení neobsahuje microSD kartu.

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast
Závit na stativ Ne
Záznam videa
4K (3840x2160)
Snímací čip
CMOS
12 Mpx
Režimy a funkce
30 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
5.08 cm
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Další parametry
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.5 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu