Outdoorová kamera Niceboy VEGA černá (vrácené zboží 2100006549)

bazar
Značka: Niceboy , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: -9131049

Bazar - vrácené zboží 2100006549

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 2100006549

Adrenalin v HD rozlišení

Popularita outdoorových kamer roste každým rokem, což s sebou přináší možnost obdivovat adrenalinová videa z celého světa, ale také široký výběr modelů od těch základních až po kusy určené extrémním sportovcům. Jako zjevení mezi dostupnými kamerami působí outdoorová kamera Niceboy VEGA, která natáčí v HD 720P při 30fps (1280 x 720).


Potřebujete místo natáčení pouze fotit?

Rychle změníte nastavení a ze sportovní kamery se stane šikovný foťák malých rozměrů, se kterým můžete pořizovat fotografie o maximálním rozlišení 12 Mpx. Pokud toužíte pořizovat kvalitní videa nejen pro sportovní využití, je outdoorová kamera Niceboy VEGA chytrou volbou. Bonusem je opravdu bohaté příslušenství a ovládání, které pochopíte během chvilky.

Když jste v terénu, není čas zkoumat složité ovládání a nastavení. České menu kamery je maximálně přehledné a nastavení je otázkou krátké chvilky. Kamera Niceboy VEGA má vestavěný 2" LCD displej, který pohyb nabídkami zpříjemňuje. Za opravdu sympatickou cenu můžete mít kameru vhodnou pro lyžování, jízdu na motorce i vodní sporty včetně surfování a potápění. V základním balení kamery Niceboy VEGA najdete hromadu praktického příslušenství. Nechybí držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a vodotěsný kryt do 30 metrů.


Skvělé parametry, které zrychlí tep

Pro outdoorové kamery je velmi důležitá ostrost záběrů a celková výdrž. V tomto ohledu Niceboy VEGA může směle konkurovat o poznání dražší konkurenci. Na jedno nabití pořídíte přes 80 minut záznamu v nejvyšší kvalitě, samotná baterie se dobije za 2 až 3 hodiny.

Širokoúhlý 120° objektiv kamery Niceboy VEGA pořizuje záběry s efektem tzv. rybího oka. Scéna je zabírána v širokém zorném poli, díky tomu jsou výsledné záběry dynamické a velmi atraktivní. Velmi praktickou funkcí je cyklické natáčení, kdy se automaticky přepisují uchované záznamy. Niceboy VEGA tak poslouží také jako autokamera. Kam vaše akční záběry kamera uloží? Kamera podpora microSD paměťové karty s kapacitou až 32 GB.

Vráceno - Použito

Niceboy VEGA je sportovní kamera, která natáčí v HD 720P při 30fps (1280x720) a pořizuje až 5M fotografie. Výborně ji využijete pro akční záběry ze všech (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.

2" LCD displej
Kamera Niceboy VEGA má již vestavěný 2" LCD displej. Umožňuje na jedno nabití pořídit přes 80 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2-3 hodiny. Niceboy VEGA podporuje microSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.
Niceboy VEGA má širokoúhlý 120° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.

Vodotěsné pouzdro do 30m
Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousty dalších.

Cyklické natáčení
Kamera Niceboy má mnoho zajímavých funkcí jednou z nich je bezesporu cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá s vaší kamery černou skřínku do auta.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Výrobce: Niceboy
Displej: LCD 2"
Čočka: 120°
Procesor: Sunplus
Paměť: microSD (max. 32 GB, není součástí balení)
Rozlišení videa: HD 720P (1280*720) 30 FPS
Ostatní rozlišení: VGA (848*480) 30 FPS
Výstupní formát videa: AVI
Rozlišení fotografií: 5MP / 3MP / 2MP / 1MP
Výstupní formát fotografií: JPEG
Frekvence optického zdroje: 50 Hz / 60 Hz
USB port: USB 2.0
Napájení: 5V 1A
Výdrž baterie: 80 min
Kapacita akumulátoru: 900 mAh
Doba nabíjení: 3,5 hodiny
Možnost nahrávání videa během nabíjení: ano
Rozměry kamery: 5,9 x 4,1 x 2,4 cm
Rozměry vodotěsného krytu: 7,9 x 6,5 x 2,6 cm
Hmotnost: 58g (s baterií)
Jazyky menu: čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština, tradiční čínština, čínština, japonština, ruština
Součást balení: kamera Niceboy VEGA, vodotěsné pouzdro do 30m, baterie 900mAh, USB kabel, nabíječka, příslušenství k upnutí kamery
Kamera s WiFi: ne
Cyklické natáčení: ano

OBSAH BALENÍ:

  • Vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
  • Otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
  • Nabíjecí kabel
  • Úchyt na řidítka
  • Baterie
  • Nalepovací úchyt (například na helmu)
  • Redukce na 1/4 závit
  • 4 popruhy na přichycení
  • Manuál v CZ
  • Sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství

** Balení neobsahuje microSD kartu.

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast
Závit na stativ Ne
Záznam videa
HD (1280x720)
Snímací čip
CMOS
5 Mpx
Režimy a funkce
Úhel záběru 120 °
30 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
5.08 cm
Konektivita a rozhraní
Ne
Ano
Ne
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Další parametry
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.5 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.1 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu