Outdoorová kamera Olympus TG-Tracker černá (poškozený obal 8800333999)

bazar
Značka: Olympus , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: -9097312

Bazar - poškozený obal 8800333999

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8800333999

Partner s oceněním výrobek roku

Spolehlivým partnerem a nekompromisním hrdinou Vašich outdoorových aktivit, cest a dovolených by mohla být kamera Olympus TG-Tracker honosící se oceněním EISA 2016-2017. To zcela právem, jedná se totiž o špičku mezi outdoorovými kamerami.

Mnoho funkcí a předností pro náročné uživatele

Jen málo která kamera odolává tak dobře náročným podmínkám všeho druhu a přesto podává brilantní výkon v podobě dokonalých videí a perfektních fotek. Firma Olympus naplnila kameru TG-Tracker mnoha přednostmi; 4K videem, výkonným obrazovým procesorem, pěti-osou stabilizací obrazu a ultra-širokoúhlým objektivem a to všechno stále jen s jednoduchým a intuitivním ovládáním bez žádných složitostí.

Sofistikovaný vnitřní a vnější plášť ochrání přístroj i Vaše zaznamenané zážitky před živly i nehodami. Olympus TG-TRacker je vodotěsný do 30m ,mrazuvzdorný do -10°C, nárazuvzdorný do 2,1m, tlakuvzdorný do 100kg a prachotěsný. Přitom se uvnitř zařízení skrývá pět senzorů, které na vaše fotografie zaznamenají nejen, co vidíte, ale i vaše pocity. Kamera totiž obsahuje GPS, kompas, akcelerometr, barometr a teploměr! Vše co vyfotíte nebo natočíte zůstává živé a autentické.

Bezdrátové připojení, žádný problém

Samozřejmostí u takového přístroje je možnost propojení s dalšími zařízeními, jako je například chytrý telefon. Vylepšením, oproti ostatním kamerám je pak program OI.Track, který je zdarma a umožňuje přehledně sledovat své pokroky a zlepšování. Výsledky můžete sdílet na sociálních sítích díky importu do chytrého telefonu. Propojení kamery s chytrým telefonem je velmi důležitou vychytávkou. Telefon v tomto případě může sloužit i jako dálkové ovládání a dobře poslouží například při spolupráci ve dvojici.

Působivých záběrů budete mít s touto kamerou nepřeberně, s ultra-širokoúhlým objektivem se zorným polem 204° a rozlišením 4K, vlastně ani nelze udělat špatnou fotografii nebo video. S takovouto výbavou je perfektní ostrost detailů zaručená. Při náročnějších aktivitách kvalitu vašich záběrů pohlídá i stabilizátor obrazu v pěti osách a tím zabrání jakémukoliv rozmazání. Pro pořizování videa ve špatných světelných podmínkách je outdoorová kamera Olympus TG-Tracker vybavena výkonným reflektorem a společně můžete porazit temnotu až na jednu minutu při výkonu 60 lumenů.

Buďte pány času a zaznamenávejte jej

Že je kamera skutečně multifunkční poznáte v případě, budete-li chtít natočit časosběrné video. Poradí si mistrně i s klidnými a zdlouhavými záběry jako je třeba východ slunce, změna počasí nebo jiné děje, které dokáže inteligentně přetvořit v úchvatné sekvence. Neuvěřitelně inteligentní funkcí je rozpoznávání situací, v nichž se nacházíte. Přístroj pozná, jste-li pod vodou a v hloubce větší než 50 centimetrů se sám přepne do optimálního nastavení. Po celu dobu vás jistí velkokapacitní dobíjecí baterie Li-ion a s její velkou výdrží se nemusíte bát, že byste o svoje adrenalinové zážitky přišli.

Poškozený obal

Oceněno EISA: Best Product 2016-2017

Tough! TG-Tracker
Nekompromisní akční hrdina pro jakoukoli výzvu

Dokonalý pro každou akci, ať je jakkoli drsná
Zdolávejte horské štíty, ukažte vlnám, že se nebojíte, dejte svahu co proto... GT-Tracker odolá každé výzvě. Robustní a snadno ovladatelná akční kamera vám přinese brilantní videa a fotografie v těch nejtěžších podmínkách.

Je to jako prožívat skvělou jízdu znovu a znovu
4K video, výkonný obrazový procesor, 5osá stabilizace obrazu a ultra-širokoúhlý objektiv - to jsou jen některé z mnoha předností, které vám pomohou zachytit dokonalou akci. TG-Tracker přináší mimořádný video výkon bez složitého ovládání, takže se můžete soustředit na zachycení zážitku.

Skvělý způsob, jak zaznamenat a znovu přehrát svůj výkon
TG-Tracker sleduje váš výkon a detailně zaznamenává vaše dobrodružství, takže můžete znovu naplno prožít své úspěchy. Díky detailním záznamům máte dokonalý přehled o klíčových datech, takže se můžete se systémem OLYMPUS Field Sensor neustále zlepšovat.

Tough výkon
Vodotěsný do 30m, mrazuvzdorný do –10°C, nárazuvzdorný do 2,1m, tlakuvzdorný do 100kg a prachotěsný – nový TG-Tracker je stvořen ke zdolávání jakýchkoli výzev, kterým se rozhodnete čelit. Sofistikovaný vnitřní a vnější plášť a proslulý systém utěsnění OLYMPUS jsou zárukou impozantní odolnosti a vodotěsnosti.

Snímače prostředí
Díky systému pěti senzorů je na videích a fotografiích zachyceno vše, co vidíte, a zaznamenáno vše, co cítíte! GPS, kompas, akcelerometr, barometr a teploměr zaznamenávají průběh akce, aby byly vzpomínky na vaše dobrodružství ještě živější. Ideální pro záznam osobních výkonů během náročných outdoorových aktivit.

Nasnímejte, zaznamenejte a sdílejte
Převeďte své fotografie nebo videoklipy spolu se zaznamenanými údaji do svého chytrého telefonu a aplikace OI.Track. Sledujte přehledně své pokroky a zlepšování, s možností přepínat mezi zobrazením různých zaznamenaných údajů. S bezplatnou aplikací OI.Share pak můžete své dobrodružné záběry snadno importovat do svých mobilních zařízení a předvést na sociálních sítích. Nebo telefon použijte jako dálkový ovladač TG-Tracker, s jehož pomocí můžete nastavovat parametry a spouštět nahrávání.

4K & ultra-širokoúhlý objektiv
Díky 4K rozlišení videa a ultra-širokoúhlému objektivu zachytíte celou scénu v dokonale ostrých detailech. Ultra-širokoúhlý objektiv se zorným polem celých 204° vám umožní prožít nejlepší zážitky znovu a naplno.

5osá stabilizace obrazu
TG-Tracker se může pochlubit impozantním systémem stabilizace obrazu v 5 osách, kompenzujícím jakékoli rozmazání. Perfektní pro dokonale plynulá videa, ať je jízda jakkoli hrbolatá.

Výklopné 1,5" LCD
Barevný 1,5" LCD displej s 115 200 obrazovými body vás při záznamu a přehrávání dostane do obrazu. Vyklopte LCD obrazovku – při jakékoli akci!

4K video
Natáčejte 4K videa s
TG-Tracker a poznejte proslulou technologii zpracování obrazu OLYMPUS, přinášející živé fotografie a videa s bohatými detaily a minimem šumu.

Výkonný reflektor
Silný reflektor na palubě pro situace s nedostatkem světla. Až 60 lumenů prosvítí temnotu na vzdálenost 3,5m metru po dobu až 1 minuty. Rychlé ovládání vám umožní hbitě osvětlit objekty a dodat vašim záběrům realistický pocit.

Časosběrné video
S režimem časosběrného videa můžete zaznamenat východ slunce, změny počasí nebo unikátní děje v úchvatných zhuštěných videosekvencích. Skvělé také pro předvádění online.

Nahrávání ve smyčce
Nahrávání ve smyčce vám umožní nahrávat videa až do úplného zaplnění paměťové karty nebo vybití baterie. Každý soubor má plných 29 minut, což usnadňuje manipulaci se soubory při následném vyhledávání a editaci.

Podvodní detektor
TG-Tracker automaticky rozpozná, když jste pod vodou. V hloubce pod 50 cm se přístroj přepne do optimálního režimu pro podvodní snímání - takže se můžete plně soustředit na svůj neopakovatelný potápěčský zážitek.

Dlouhá výdrž baterie
Velkokapacitní li-ion baterie s velkou výdrží poskytuje impozantní možnosti kontinuálního nahrávání.

Rukojeť a adaptér
Steady Grip vám pomůže zachytit objekt z libovolného úhlu, i v extrémně akčních situacích. Adaptér Mount Coupling umožní připevnit také příslušenství jiných výrobců, možnosti jsou tak prakticky neomezené.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Obrazový senzor
Efektivní počet pixelů
7,2 Megapixelů
Uspořádání filtru
Filtr primárních barev (RGB)
Typ
1/2.3'' CMOS

Objektiv
Ohnisková vzdálenost
1,58 mm
Ohnisková vzdálenost ekv. na 35 mm fotoaparátu
13,9 mm
Úhel záběru
204 °
Struktura
7 členů / 7 skupin
Asférické optické členy
5
Maximální clona
2,0

Monitor
Typ monitoru
LCD
Velikost LCD obrazovky
3,8 cm / 1,5'' (4:3)
Rozlišení
115.200 bodů
Korekce jasu
+/- 2 úrovně
Pomocné rámečky
Ano
Ochranný panel
Ano

Zaostřovací systém
Režimy
Fixní zaostření
Standardní režim
0,2 m - nekonečno (širokoúhlý)

Měření světla
Režimy
ESP integrální měření

Expoziční systém
Režimy
Auto
Rychlost závěrky
1/2 - 1/24000 s
Kompenzace expozice
+/- 2 EV / 1/3 kroků

Citlivost
Auto
AUTO

Vyvážení bílé
AUTO WB systém
Ano
Přednastavené hodnoty

 • Zamračeno
 • Slunce
 • Podvodní

Sekvenční snímání
Intervalové snímání
Interval: 0,5 s - 1 min

Zpracování obrazu
Procesor
TruePic VII (4K)
Kompenzace stínění
Ano

Prohlížení snímků
Režimy

 • Jednotlivé
 • Index

Index
3 x 2 záběry

Prohlížení videa
Režimy

 • Snímek po snímku
 • Rychlé převíjení vpřed
 • Zpětné přehrávání

Nahrávání snímků
DCF
Ano
EXIF
2.3
PIM
III

Systém nahrávání videa
Režim záznamu
MOV (H.264)
Režim stabilizace obrazu
Digitální, 5 os
HD Kvalita obrazu

 • 4K 30p
 • 1080 60p/30p
 • 720 60p/30p

Kvalita obrazu
480 60p/30p
Poznámka: maximální délka záznamu 29 min nebo až 4 GB.
Při natáčení videa 1080P/720P, použijte SDHC / SDXC class 6 nebo vyšší.
Pro nahrávání 4K videí doporučujeme UHS-I kartu.

Filmové speciality
Vysokorychlostní nahrávání
720P / 480P / 240 s/s
720P / 480P / 120 s/s
Časosběr
Ano

Systém záznamu zvuku
Přehrávání zvuku
Ano
Záznam zvuku
Ano; PCM
Interní mikrofon
Stereo
Reproduktor
Ano

Paměť
Přepisovatelné médium
microSD / microSDHC / microSDXC (UHS-I třída podporována)
Kapacita
128 GB

Velikost obrazu
8M
3840 x 2160
2M
1920 x 1080
1M
1280 x 720
04M
854 x 480
Poměr stran
16:9

Menu
Jazykové verze pro menu fotoaparátu
English

Odolné funkce
Nárazuvzdorný
Odolá pádu z výšky až 2,1 m *
Voděodolný
Vodotěsnost do hloubky 30 m **
Mrazuvzdorný
Mrazuvzdorný do -10°C ***
Nárazuvzdorný
Tlakuvzdorný až do zatížení 100kg ****
Prachuvzdorný
Ano

 • Ekvivalent pro MIL Standart (Dle tesů spol. Olympus)

** Podle standardu IEC standard publication 529 IPX8
*** Podle testovacích podmínek společnosti Olympus
**** Podle standardu IEC standard publication 529 IPX6

Další prvky
GPS
Ano
Elektronický kompas
Ano
Akcelerometr
Ano
Teploměr
Ano
Manometr
Ano
Podvodní detektor
Ano
Vodováha
Ano
Samospoušť
Prodleva: 2 / 12 s
LED lampa
Ano (Reflektor se svítivostí max. 60 lumenů (20 Lumenů=30min / 60 Lumenů=1min))

Napájení
Baterie
LI-92B Lithium-Ion baterie
Vnitřní nabíjení
Ano

Rozhraní
HDMI™
Ano; Mikro konektor (Typ D) *
Vysokorychlostní USB
Ano
Bezdrátová komunikace
WiFi

 • "HDMI", logo HDMI a "High-Definition Multimedia Interface" jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti HDMI Licensing LLC.

Velikost
Rozměry (š x v x h)
35,0 x 56,5 x 93,2 mm
Hmotnost
180 g (včetně baterie a paměťové karty)

Zevnějšek
Materiál
Odolný plast

OBSAH BALENÍ:

Tento kit obsahuje

 • Poutko
 • USB kabel
 • LI-92B Nabíjecí Lithium-Ion baterie
 • F-5AC Síťový adaptér
 • Ochrana objektivu
 • Podvodní ochrana objektivu
 • Steady grip
 • Adaptér Mount Coupling umožňuje připevnit příslušenství ostatních výrobců
 • Olympus Viewer 3 Software na CD-ROM
 • Návod k použití
 • Servisní karta

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Závit na stativ Ano
Záznam videa
4K (3840x2160)
Snímací čip
CMOS
7,2 Mpx
Objektiv
2 f/
Režimy a funkce
Úhel záběru 204 °
30 m
Displej a hledáček
3.8 cm
Ne, digitální
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Další parametry
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.7 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.2 cm
Výška balení 9.6 cm
Hloubka balení 20.2 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu