Outdoorová kamera Sony FDR-X1000VR černá (Vystaveno na prodejně 8800309044)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: -9079286

Bazar - Vystaveno na prodejně 8800309044

Zjistit dostupnost
Bazar - Vystaveno na prodejně 8800309044

Natáčejte kdekoliv

Univerzální outdoorová videokamera Sony FDR-X1000VR umožňuje pořízení videozáznamu z jakéhokoliv zážitku, který se rozhodnete podniknout. Pomůže vám pořídit si památku na výletech, při sportu, adrenalinovém počínání a různých jiných akcích. Vše navíc ve vysokém rozlišení.
Vysoká kvalita obrazu

Natáčení kamerou Sony FDR-X1000VR se stane jedinečným zážitkem díky mnoha skvělým funkcím. Jednou z hlavních výhod je natáčení ve vysokém 4K rozlišení a 100 Mb/s, což záběru dodá na potřebné ostrosti i dynamice, zároveň však nebude ochuzen o jemné detaily. Zároveň přístroj nabízí přepnutí na méně kvalitní, ale také méně kapacitně náročný obraz Full HD s přenosovou rychlostí 50 Mb/s.Scény kamera natáčí ve vysoké přesnosti. Obrazová data jsou snímačem odečítány z každého jednotlivého pixelu, tudíž je zde vystavena stopka nežádoucím vadám obrazu jako je vzorkování nebo moiré efekt. Díky snímači CMOS Exmor se nemusíte bát natáčení ve zhoršených světelných podmínkách. Tento snímač vybaví snímek větším množstvím pixelů a tak v temném prostředí minimalizuje šum obrazu a vynikne jeho zásluhou pouze dopadající světlo.Široký objektiv pro dokonalé zachycení atmosféry

Velmi široký objektiv ZEISS® Tessar má zorné pole vymezeno až neuvěřitelným úhlem 170°. V případě potřeby natáčet rozlehlou krajinu, divoké mořské vlny nebo veliké dění za vámi, nenastává díky šířce objektivu žádný problém. Optika nabízí také přepnutí do 120°zobrazení, které disponuje stabilizátorem obrazu SteadyShot, zvyšující stabilizaci obrazu téměř trojnásobně. Jak v prvním, tak v druhém případě vzniká nádherný záběr dbající na všechny priority, které má špičková kamera mít.Méně práce při editaci

Při použití aplikace Highlight Movie Maker budete moci prakticky ihned sdílet na sociálních sítích sestřih toho nejlepšího, co jste natočili. Nemusíte se předtím hrabat v nekonečně záplavě videí a následně v dlouhém záznamu postupně vystřihovat jednotlivé záběry. Zkrátka se obraťte na Highlight Movie Maker, který odvede práci za vás a shot nejlepších záběrů vám naservíruje jako na zlatém podnose.Vyblbněte se díky náramkovému ovládání

Kontrolní ovladač Live-View RM-LVR2 umožňuje okamžitou kontrolu záznamu. Ovládání na náramkovém systému padne na každou ruku a nabídne vám ihned možnost přehrání a odstranění záznamu. Kapacitu zařízení tak máte neustále pod kontrolou a odstraňováním nadbytečných dat ji optimalizujete kdykoliv pohlédnete na své zápěstí.Díky ovladači a také mobilní aplikaci pro chytré telefony PlayMemories Mobile™ navíc budete mít možnost ovládat více zařízení najednou. Použijte až pět videokamer a získejte pro váš film záběry z více úhlů.
Z režiséra ve vteřině střihačem

Pokročilé úpravy vašich videí nyní zvládnete bez sebemenšího stresu a to díky Sony aplikaci MovieCreator pro ActionCam. Tento software je určen pro operační systémy Windows /Mac a díky velikému rozhraní střihačských funkcí, jako překrytí dat GPS, hudba na pozadí, zpomalené/zrychlené záběry nebo otáčení/sloučení videa vám skutečně práci s celkovým filmem velmi ulehčí.S mikrofonem za kvalitním zvukem

Vestavěný stereofonní mikrofon Sony pomůže váš film přivést k dokonalosti. Pečlivě eliminuje veškeré nepříznivé činitele a zvuky z vašeho prostředí, které tak můžou znít přirozeně a prostorově. Funkce redukce šumu větru se postará o bezproblémové natáčení jak na plážích, tak na vrcholech hor.Outdoorová kamera Sony FDR-X1000VR se vyznačuje vysokou odolností vůči stříkající vodě, mrholení, mlze, horku, písku a prachu. V náročných podmínkách použijte vodotěsné pouzdro a užívejte si natáčení podvodních záběrů až do hloubky 10 metrů. Svá dobrodružství tak budete moci plánovat bez sebemenšího omezení.

Vystaveno Prodejna

4K videokamera Action Cam X1000V s technologií Wi-Fi® a GPS a sada dálkového ovladače Live-View

Zachyťte rozlišení 4K; ovládejte videokamery náramkovým dálkovým ovladačem Live-View

Odolná, kompaktní videokamera Action Cam FDR-X1000V vám dovolí natáčet téměř kdekoli v kvalitě 4K UHD za použití profesionálního formátu XAVS C, 170° velmi širokého objektivu ZEISS® Tessar a funkcí pro snadné úpravy.

 • Natáčejte v rozlišení 4K UHD pro skvělé detaily
 • 170° velmi široký objektiv ZEISS® Tessar
 • Pokročilá stabilizace obrazu SteadyShot (není podporována v režimu 4K)

Snímejte za špatných světelných podmínek se snímačem CMOS Exmor R®
Reprodukujte věrně každý aspekt scény i za špatných světelných podmínek. Výjimečný design snímače CMOS Exmor R® přesunul vedení za oblast zachycující světlo pro záznam, a tím se výrazně zlepšila citlivost a redukoval šum. V kombinaci s vyšší rychlostí paralelního zpracování signálu a rychlejším převodem signálu mají snímky širší dynamický rozsah a bohatší přechody, což zajišťuje prokreslené detaily a čistotu obrazu.

Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a struktury
Všechny digitální fotoaparáty potřebují převádět světlo zachycené snímačem na krásnou digitální fotografii. Technologie, která podporuje tuto konverzi, je stejně důležitá jako objektiv a snímač s vysokým rozlišením – proto společnost Sony vyvinula jedinečný procesor BIONZ X, který nabízí přirozenější detaily, realističtější snímky, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při pořizování fotografií i videí.

Světově proslulá optika ZEISS®
Tak či tak, díky více než 150 letům zkušeností v oblasti přesné optiky nabízí objektiv ZEISS® při snímání intenzivní kontrast a ostrost bez odlesku a odrazu, a to díky pokročilému vícevrstvému potahu.

Ostrý, velmi široký 170° objektiv
Zachyťte úchvatné široké záběry díky 170° objektivu ZEISS® Tessar. Nebo přepněte do 120° zobrazení se stabilizátorem obrazu SteadyShot. V obou případech pořídíte nádherné záběry náročných zasněžených svahů, horských stezek, vířících peřejí nebo jen děravých asfaltových cestiček.

Čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning
Snímač odečítá obrazová data z každého pixelu, což u videa zabraňuje vzniku vzorkování, efektu moiré a barevných vad.

Vysoká přenosová rychlost zajistí zachycení všech drobných detailů
Váš záznam bude tvořen plynulým, vysoce kvalitním obrazem díky vysoké přenosové rychlosti 4K / 100 Mb/s a možnosti záznamu ve Full HD / 50 Mb/s.

Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk
S dokonalým zvukem může být skvělý film ještě lepší; zabudovaný stereofonní mikrofon vám umožní zachytit zvuky vašeho dobrodružství prostorově a přirozeně, zatímco funkce redukce šumu větru si zajistí čistou zvukovou stopu.

Formát XAVC S pro záznam na profesionální úrovni
U spotřebitelských modelů je dostupný kodek Sony profesionální úrovně pro úchvatný domácí záznam s vysokou přenosovou rychlostí.

Pokročilá funkce SteadyShot si poradí s nárazy a rozmazáním
Ať je to mimořádně kamenitý terén nebo divoká jízda na kole, na ostré a jasné video se každý s chutí podívá. A pokročilá stabilizace obrazu SteadyShot je navíc účinnější proti vibracím s nízkou amplitudou – například těm od rádiem řízených helikoptér. Nyní tedy můžete s pomocí svého dronu pořídit nádherné jasné panoramatické záběry bez otřesů.

Vícenásobná expozice
Zachyťte celou akční sekvenci v jednom záběru. Tato funkce vytvoří složený obraz objektu v pohybu s různými nastaveními pro různé série více snímků, které mají hodnoty: 10 sn./s/1 s, 5 sn./s /2 s a 2 sn./s./5 s.

Snímání více snímků
Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Zde můžete zachytit maximálně 10 vysoce kvalitních záběrů triku nebo přechodu – dokonalá funkce pro ty, kdo rádi zpětně rozebírají svůj styl. Nastavení jsou 10 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.

Živé streamování na webu Ustream®
Sdílejte v reálném čase vyjížďky na lyžích i náročné vlny (a to, jak něco smetou). Streamujte scény tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem i zvukem.

Pohodlný záznam ve smyčce
Body CopyDíky záznamu ve smyčce se nemusíte bát, že propásnete nejlepší moment. Lze vybrat záznam ve smyčce s přepisem o volitelné délce 5, 20, 60 a 120 minut nebo „neomezeně“. Využijte jej k zachycení nejvýznamnějších momentů, aniž byste se museli bát vyčerpání kapacity.

Manuální ovládání pro videozáznamy v profesionálním stylu
Prozkoumejte propracované funkce záznamu pro videozáznamy v profesionálním stylu. Používejte pokročilá manuální nastavení, jako je vyvážení bílé a funkce AE Shift, a optimalizujte jas a odstín tak, aby odpovídal záznamu z jiných videokamer, a záznamy se snáze upravovaly.

Časosběrný záznam vám umožní rozvíjet při vytváření videí kreativitu
Zachycujte jemné pohyby detailně a přesně. Při záznamu intervalu se snímek zachytí každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund, takže je poté můžete spojit do časosběrného záznamu. To se hodí především při souvislém záznamu v delším časovém úseku.

Highlight Movie Maker pro rychlejší práci
Ušetřete čas tím, že rychle najdete body pro zvýraznění a začnete ihned upravovat. Highlight Movie Maker také automaticky vybere nejlepší scény a vytvoří videozáznam ze zvýrazněných částí – i s hudbou na pozadí. Své dílo můžete rovněž ihned sdílet prostřednictvím smartphonu.

Úplné ovládání s náramkovým dálkovým ovladačem Live-View
Díky náramkovému dálkovému ovladači RM-LVR2 můžete na místě využít přehrávání a kontrolu záznamu a odstraněním nadbytečného záznamu optimalizovat kapacitu záznamu.

Ovládání více videokamer
Použijte až pět videokamer najednou a získejte vzrušující záběry z podhledu nebo vzhůru nohama. A všechny je snadno ovládejte volitelným dálkovým ovladačem Live-View na zápěstí a smartphonem s aplikací PlayMemories Mobile™.

Překrytí dat GPS na video
Funkce překrytí dat GPS na video čte údaje o rychlosti zaznamenané vestavěnou funkcí GPS a vytváří další videosoubor, který zobrazuje údaje o rychlosti atd. Videosoubor s údaji o rychlosti můžete nahrát na internet, a sdílet tak své zážitky s ostatními.

Nastavení rychlosti
Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam vám umožní vytvořit působivý zpomalený videozáznam nebo jednoduše použít efekt rychlého převíjení. Rychlost přehrávání zvolené části můžete zpomalit (x1/2, x1/4, x1/8) nebo zrychlit (x2, x4, x8, x16).

Přidejte k upravenému videozáznamu hudbu
Přidávejte do filmu, který upravujete, oblíbené melodie – klidně i své vlastní – jako soundtrack, a vytvořte si vlastní filmový styl.

Editace 4 videí pomocí funkce Sloučení videa
Funkce Sloučení videa umožňuje spojení až čtyř filmových záznamů (i zpomalené záznamy) pořízených současně různými videokamerami a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení. Díky této jedinečné funkci dokáže každý vytvořit působivé videozáznamy bez nutnosti zvládnutí složitého softwaru pro úpravu videa. K dispozici na PlayMemories Home.

Funkce pro obrácení videozáznamu
Funkce obráceného snímání je zvláště praktická při použití videokamery Action Cam v obrácené poloze. Před spuštěním videokamery zvolte zvláštní nastavení, aby videokamera nahrála záznam ve standardní orientaci.

Robustní voděodolný plášť s držákem na stativ
Díky ochrannému plášti je videokamera vodotěsná do hloubky 10 m a odolná proti nárazu. Navíc je odolná proti prachu a nečistotám, takže si poradí i s blátem, sněhem, deštěm nebo pískem.

Vestavěná zásuvka pro stativ
Vestavěná zásuvka pro stativ znamená, že můžete videokameru Action Cam rychle připojit na stativ a pořídit dokonale stabilní záznam.

Design odolný proti stříkající vodě odpuzuje vodu
Při výletu do hor můžete nechat vodotěsné pouzdro doma – design odolný proti stříkající vodě si s živly poradí, má totiž hodnocení třídy IPX4. Tuto videokameru Action Cam lze také připevnit přímo na stativ: pouzdro nepotřebujete.

Kompatibilní s kartami MemoryStick Micro™ a Micro SD/SDHC/SDXC
Do slotu pro paměťovou kartu je možné vložit paměťové karty Memory Stick Micro™ (M2™) a Micro SD/SDHC/SDXC (třída 4 nebo vyšší). Vyberte kartu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na záznam a je kompatibilní s vaším počítačem. (Paměťové karty nejsou součástí dodávky.)

Specifikace

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) 24,4 x 51,7 x 88,9 mm (včetně dodávané baterie)
Hmotnost 114 g (včetně dodávané baterie)

  Snímač
Typ snímače Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 s technologií „převráceného“ snímače
Efektivní pixely (video) 8,8 MP
Efektivní pixely (fotografie) Přibl. 8,8 MP (16:9)

  Objektiv
Typ objektivu Objektiv ZEISS® Tessar®
Světelnost (nejnižší clona) F2,8
Ohnisk. vzdálenost (35 mm) (video) f = 17,1 mm (170°), f = 21,8 mm (120°)
Ohnisk. vzdál. (35 mm) (fotografie) f = 17,1 mm (170°), f = 21,8 mm (120°)
Minimální vzdálenost pro zaostření Přibl. 50 cm

  Stabilizace obrazu
SteadyShot Elektronická stabilizace obrazu SteadyShot

  Expozice
Režim expozice Auto (Automaticky)
Minimální osvětlení 6 luxů (expoziční čas 1/30)

  Vyvážení bílé
Režimy vyvážení bílé Auto / Teplota barev / Vlastní

  Závěrka
Rychlost závěrky Rozsah automatického ovládání: 1 / 30–1 / 10 000

  Snímání
Obrazový procesor BIONZ X™
Volba scény

 • Auto (Automaticky)
 • Pod vodou

Další funkce snímání Redukce šumu, snímání série snímků, funkce Motion Shot LE, redukce šumu větru, záznam intervalu, živé streamování, stabilizace obrazu, záznam ve smyčce
Vodotěsná Až 10 m s dodávaným pouzdrem SPK-X1
Odolnost proti prachu S dodávaným pouzdrem SPK-X1
Odolnost proti nárazům S dodávaným pouzdrem SPK-X1

  Záznamová média
Kompatibilní záznamová média Kompatibilní s paměťovými kartami Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC/SDXC

  Záznam
Formát záznamu (video)

 • mp4 (MPEG-4 AVC / H.264)
 • XAVC S (MPEG-4 AVC/H.264)

Formát záznamu (fotografie) Kompatibilní s DCF verze 2.0; Exif verze 2.3; MPF Baseline
Rozlišení videa

 • MP4: PS: 1920 x 1080 60p / 50p
 • MP4 HQ:1920x1080 30p/25p
 • MP4 STD:1280x720 30p/25p
 • MP4 HS120 (HS100):1280x720 120p/100p
 • MP4 HS240 (HS200):800x480 240p/200p
 • XAVC S 4K 30p:3840x2160 30p/25p
 • XAVC S 4K 24p:3840x2160 24p
 • XAVC S 120p:1920x1080 120p/100p
 • XAVC S 240p:1280x720 240p/200p
 • XAVC S 60p:1920x1080 60p/50p
 • XAVC S 30p:1920x1080 30p/25p
 • XAVC S 24p:1920x1080 24p

Rychlost záznamu videa (ABR/VBR)

 • MP4 PS:přibl.28Mb/s / HQ:přibl.16Mb/s / STD:přibl.6Mb/s / HS120:přibl.28Mb/s / HS240:přibl.28Mb/s
 • XAVC S 4K 3840x2160 30p/25p/24p: Přibl. 60 Mb/s / Přibl. 100 Mb/s
 • XAVC S HD 1920x1080 120p/100p: Přibl. 60Mb/s / Přibl. 100Mb/s 1280x720 240p/200p: Přibl. 60Mb/s / Přibl. 100Mb/s 1920x1080 60p/50p: Přibl. 50Mb/s 1920x1080 30p/25p/24p: Přibl. 50 Mb/s

Velikost fotografie (rež. fotogr.) Režim Photo Mode: Přibl. 8,8 MP 16:9 (3952 x 2224), intervalový režim záznamu snímků přibl. 2,1 MP 16:9 (1920 x 1080), funkce Motion Shot LE, režim záznamu fotografií přibl. 2,2 MP 16:9 (1984 x 1120)

  Audio
Formát záznamu zvuku MP4/MPEG-4 AAC-LC 2k, XAVC S/LPCM 2k
Mikrofon Vestavěný stereofonní mikrofon
Reproduktor Monofonní mikrofon

  Rozhraní
Vstupní a výstupní konektory

 • Výstup HDMI 4K Micro
 • Výstup HDMI HD Micro
 • Slot pro paměťovou kartu
 • Víceúčelový konektor / konektor micro USB
 • Stereofonní minikonektor


  Přehrávání
Režimy přehrávání Zrychlené přehrávání (asi 5krát / 10krát)

  Výkon
Požadavky na napájení: 3,6 V (sada baterií)
Typ baterie NP-BX1 (součástí dodávky)
Spotřeba energie (displej LCD) Přibl. 2,0 W

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Záznam videa
4K (3840x2160)
Hodnota fps 30
Snímací čip
Exmor R CMOS
Objektiv
2.8 f/
Režimy a funkce
Úhel záběru 170 °
10 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
elektronický
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Další parametry
Ano
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 2.4 cm
Hloubka výrobku 8.9 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu