Outdoorová kamera Transcend DrivePro Body 30, osobní kamera (TS64GDPB30A) černá

Značka: Transcend , Kategorie: Outdoorové kamery
Kód zboží: 1 485 045

Osobní kamera, Full HD 1080p, infračervené LED přisvícení, 64GB interní paměť, Wi-Fi, Bluetooth, USB 2.0, IP67, odolná proti vodě a nárazu, černá

Zjistit dostupnost

Vždy v pozoru

Ať už patříte k bezpečnostním složkám nebo si rádi dokumentujete váš život, outdoorová kamera Transcend DrivePro Body 30 dokáže být skvělým řešením. Chlubí se svým širokým rozhledem, jenž jí zprostředkovává senzor Sony Exmor. Ten totiž snímá úhel záběru skvělých 130 °, a to dokonce i ve Full HD kvalitě (1920×1080 pixelů). Díky tomu věnuje svou pozornost i těm nejjemnějším detailům, které si můžete zpětně přehrát a pátrat po tom, co vám v daný okamžik uniklo. Snímač Sony však disponuje i vynikajícím výběrem barev a redukcí šumu. I když budete v terénu celých 12 hodin, pro Transcend DrivePro Body 30 to není žádný problém, po celou dobu bude mít své oči na stopkách. Baterie tomu je uzpůsobená, a tudíž vydrží i půldenní nepřetržité nahrávání.


Nic ji nezastaví

Model Transcend DrivePro Body 3 svým uživatelům nabízí propracovaný obraz, který vám nikdy nezevšední. Velkou zásluhu na tom má i šestiosý senzor MEMS zprostředkovávající stabilizaci obrazu, díky které se můžete těšit na vyvážené ostré snímky ve vysokém rozlišení. U světelnosti se zase můžete těšit na hodnotu 2.0 f/. Fungovat na plné obrátky však můžete i za špatných podmínek, a sice díky čtyřem infračerveným LED diodám. Ty se dokáží automaticky zapnout v okamžiku, kdy se ocitnou v tlumeném světle. Aktivuje se tak noční vidění a zkvalitní se obraz.

Tvůrci však počítali s náročným prostředím, ve kterém bude Transcend DrivePro Body 30 pracovat, a tak ji vybavili takovými vlastnostmi, že odolá i těm nejdrsnějším podmínkám. Poradí si totiž nejen se všudypřítomným prachem, ale i stříkající vodou.


Obdivuhodná praktičnost

S jinými zařízeními se pak spojíte nejen prostřednictvím USB výstupu, ale také díky technologiím Wi-Fi nebo Bluetooth. Připraveno bude i tlačítko rychlého snímku, jež umožňuje pořizování fotografií klidně i během nahrávání videa. Velmi užitečnou pak dokáže být aplikace DrivePro Body App, díky níž mohou uživatelé nejen upravovat nastavení, ale i okamžitě sledovat právě pořízené záznamy.

Transpend DrivePro Body 30 je osobní kamera s klipem pro uchycení na oděv. Tato kamera byla speciálně navržena pro profesionály v bezpečnostních složkách. Kamera je vybavena senzorem Sony Exmor s úhlem záběru 130 stupňů, podporuje maximální kvalitu videa 1080p s výdrží baterie až 12 hodin při nepřetržitém nahrávání.

Pro pořizování nočních záznamů je Kamera je vybavena infračervenými LED diodami. Šestiosá stabilizace obrazu zaručuje perfektně ostré snímky s vysokým rozlišením.
Pro nabíjení a spojení slouží microUSB konektor včetně dodávaného kabelu.
Pomocí zdarma dodávané aplikace Transpend DrivePro Body pro smartphony iOS a Android, mohou uživatelé jednoduše ovládat kameru a spravovat videa a fotografie v zařízení.
Kameru lze provozovat v dešti a v zaprášeném prostředí. Je také odolná proti pádu na tvrdé plochy. Splňuje požadavky norem ochrany proti vodě a prachu IP67 a armádních norem MIL-STD-810G 516.6.

Vysoce citlivý snímač Sony
Zařízení DrivePro Body 30 je vybaveno snímačem Sony pro snímání obrazu ve vysokém rozlišení s vynikajícími bohatými barvami i při slabém osvětlení.
Pořízený obrazový materiál je vysoce detailní s nízkým šumem a vynikající rovnováhou mezi světlými a tmavými plochami.

Infračervené LED diody pro noční vidění
DrivePro Body 30 má čtyři infračervené LED diody, které se automaticky zapnou v tlumeném světle pro zvýšení schopnosti nočního vidění.

Stabilizace obrazu
Pro dosažení co nejostřejších snímků je kamera DrivePro Body 30 vybavena šestiosým senzorem MEMS, který zajišťuje výbornou stabilizaci obrazu při pohybu v terénu.

Bluetooth a Wi-Fi konektivita
DrivePro Body 30 podporuje jak Bluetooth pro základní nastavení a přepínání mezi režimy, tak připojení Wi-Fi pro živé vysílání videa do iOS a mobilních zařízení Android.

Exkluzivní aplikace DrivePro Body
Speciálně navržená pro osobní kamery Transcend DrivePro
Aplikace DrivePro Body App je užitečným nástrojem díky němuž mohou uživatelé upravovat nastavení fotoaparátu a okamžitě přistupovat k pořízeným záznamům. Aplikace DrivePro Body App také umožňuje vkládat digitální otisk do každého záznamu v podobě jasně viditelného ID uživatele a časového údaje.

Režim vyrovnávací paměti před událostmi
Zařízení DrivePro Body 30 je vybaveno funkcí vyrovnávací paměti, která může účinně šetřit úložný prostor a spotřebu energie. Pokud dojde k incidentu, krátce stiskněte dvakrát tlačítko napájení. Soubor který se zaznamenává bude doplněn o 30 sekund záznamu před samotnou událostí. Celý záznam bude následně uložen do interní paměti.

Robustní a odolný design
DrivePro Body 30 je vyrobena tak, aby odolala drsným podmínkám a je tedy ideální volbou pro venkovní nahrávání. Nabízí plnou ochranu proti prachu a vodě. Zároveň splňuje přísné americké standardy pro testování odolnosti proti nárazům.
1.
Jednotka DrivePro Body 30 byla testována v řízených laboratorních podmínkách a byla hodnocena podle IP 67 dle normy IEC 60529. Odolnost proti stříkající vodě, prachu a prachu nejsou trvalé podmínky a odpor může v důsledku normálního opotřebení klesat. Před použitím musí být výrobek čistý a suchý.
2.
Americká armáda - zkušební normy založené na testu MIL-STD-810G 516.6-Transit Drop.

Dlouhá životnost baterie
DrivePro Body 30 je vybavena vestavěnou baterii Li-Polymer 3120 mAh, která umožňuje až 12 hodin záznamu videa na jedno nabití.

Indikátor napájení baterie
Chcete-li zkontrolovat aktuální úroveň nabití, krátce stiskněte tlačítko stavu na levé straně. Zelená barva signalizuje dostatečný výkon baterie; oranžová indikuje polovinu zbývající energie; červená barva znamená nízkou spotřebu energie.

Velkokapacitní úložný prostor
Kamera DrivePro Body 30 je vybavena vnitřním úložištěm eMMC o kapacitě 64GB eMMC a 4 GB vyrovnávací pamětí DDR3. Kamera dokáže uložit až 12 hodin videa Full HD 1080P.

Tlačítko rychlého snímku
Funkce rychlého snímání umožňuje uživatelům pořizovat fotografie při nahrávání videa současně. Během incidentu stačí stisknout tlačítko pro snímání díky němuž kamera pořídí okamžitý fotografický záznam.

DrivePro Body Toolbox
Nástroj DrivePro Body Tool společnosti Transcend je určen výhradně pro řadu DrivePro Body a umožňuje bezpečně spravovat nahrané videozáznamy a snímky na počítačích s operačním systémem Windows. Uživatelé mohou upravovat nastavení panelu nástrojů a zařízení DrivePro Body, formátovat interní úložiště a aktualizovat firmware pomocí panelu nástrojů.

Vyměnitelné příslušenství
Kamera DrivePro 30 je dodávána s otočným 360 ° klipem a také držákem na suchý zip. Otočný klip je vhodný pro většinu uniforem, bund a oděvu, zatímco držák na suchý zip lze snadno připevnit vestám.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka Doživotní záruka
Partnumber TS64GDPB30A
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ne
Materiál těla plast
Záznam videa
Full HD (1920x1080)
Objektiv
2.0 f/
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ne
64 GB
Další parametry
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.2 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 2.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu