Pájka Dremel 2000 JA

Značka: Dremel , Kategorie: Pájky
Kód zboží: DRE2000JA

Pájka Dremel 2000 JA je dodávána v kufříku s bohatým příslušenstvím. Určena k pájení, tavení, řezání za tepla, svařování, smršťování, vypalování vzorů do dřeva.

Zjistit dostupnost

Dremel 2000 JA


Multifunkční plynová mikropáječka Dremel 2000 JA dokáže zastat o dost více činností než jen klasické pájení. Umí svařovat, smršťovat, vypalovat a také řezat. Základem je vždy plynový pohon, který je však v závislosti na zvoleném nástavci používán jinak, od čehož se odvíjí i výsledná teplota. Mikropáječka je navržena pro použití s rafinovaným butanem, který se zpravidla prodává jako plyn do zapalovačů. Do nádržky se ho vejde 17 ml, resp. 9 g, což je množství odpovídající 45 až 90 minutám provozu. Výdrž se samozřejmě odvíjí od prováděné činnosti, neboť čím vyšší je teplota, tím vyšší je spotřeba plynu. Při pájení dosahuje kovový hrot teploty 550 °C, při horkovzdušném smršťování proud dosáhne vzduchu 650 °C, a v případě použití otevřeného plamene vystoupá teplota až na úctyhodných 1 200 °C.


Bohaté příslušenství


Mikropáječka je dodávána v elegantní plechové kazetě, která zároveň funguje jako úložné pouzdro. Kromě přístroje samotného je v ní obsaženo také příslušenství. Zmiňme například plechovku s drátěnkou pro čištění pájecích hrotů, odkládací mističku na horké hroty nebo cínovou pájku. Součástí balení jsou samozřejmě také nástavce na jednotlivé popisované činnosti.

Vlastnosti & výhody

  • Jedno nářadí pro 6 různých aplikací: pájení, tavení, řezání za tepla, svařování, smršťování a vypalování vzorů do dřeva nebo do kůže (pyrografie)
  • Vždy připraveno k použití
  • Použitelný kdekoliv, kdykoliv
  • Umožňuje detailní a náročnější aplikace
  • Dlouhá životnost

Obsahuje:
* Plynová páječka DREMEL® VersaTip
* Pájecí hrot
* Řezací nůž
* Horký řezací nůž
* Plochá široká tryska hořáku
* Deflektor
* Horkovzdušná hlava
* Cínová pájka s modrým víčkem (Blue Cap)
* Houbička na čistění pájecího hrotu
* 2 šroubováků:
* 1 x 7 mm šroubovák
* 1 x 8 mm šroubovák

Technické specifikace

  • Hmotnost: 0,135 kg
  • Zapalování: Piezoelektrické
  • Doba hoření: 30 - 60 min


Odkaz na stránku výrobce
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ pájky plynová
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací