Paměťová karta ADATA Premier Pro SDXC 64GB UHS-I U3 (95R/60W) (ASDX64GUI3V30S-R)

Značka: ADATA , Kategorie: Paměťové karty
Kód zboží: ADTASDX64GUI3V30SR

Série paměťových karet SDXC UHS-I U3 nabízí vyšší výkon s rychlostí čtení a zápisu až 95 / 60MB / s, což umožňuje pořizovat snímky a videa ve vysokém rozlišení včetně fotografování. Jsou V30 (Video...

Zjistit dostupnost

ADATA Premier Pro SDXC 64 GB UHS-I U3 (95R/60W)


Paměťová karta je snad nejdůležitějším příslušenstvím mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení. Můžete na ni ukládat fotografie i videa, ale také dokumenty nebo hudbu. Řada Premier Pro od ADATA nabízí díky rozhraní UHS-I U3 vysokou přenosovou rychlost, takže se hodí pro natáčení do 4K Ultra HD a využití v kamerách a digitálních zrcadlovkách.


Karta je ale i velmi odolná, když si poradí s extrémními teplotami, vodou a ochrání data před letištními rentgeny.


Paměťovka s profesionálním výkonem – pro kvalitní fotoaparáty a kamery ideál.


 


Skvělá volba pro nahrávání videa ve vysokém rozlišení


Karta ADATA Premier Pro je určena pro nahrávání videí ve vysokém rozlišení Full HD a 4K Ultra HD.  


 Špičkové rychlosti


Rychlost čtení u tohoto modelu činí 95 MB/s a 60 MB/s při zápisu. S přehledem tak splňuje specifikaci V30 (Video Speed ??Class), která vyžaduje zvládnutí nahrávání alespoň 30 MB videa za sekundu. To znamená, že můžete bez problémů nahrávat 4K videa.
 


Profesionální parametry


Paměťové karty Premier Pro SDXC UHS-I U3 jsou určené pro špičkové digitální fotoaparáty D-SLR, D-SLM a 4K kamery v rukách profesionálů i nadšenců.


 


 


Skvělá kapacita


S kapacitou 64 GB můžete na kartu uložit tisíce fotografií a hodiny videa v nejvyšším rozlišení.


  


Vysoká odolnost


Nemusíte se obávat ztráty dat zásluhou funkce korekce chyb. Současně je karta odolná i vůči vodě, nárazům, rentgenovým paprskům, magnetickému poli a extrémním teplotám.

Série paměťových karet SDXC UHS-I U3 nabízí vyšší výkon s rychlostí čtení a zápisu až 95 / 60MB / s, což umožňuje pořizovat snímky a videa ve vysokém rozlišení včetně fotografování. Jsou V30 (Video Speed Class) kvalifikovaní a podporují nahrávání videa Ultra HD 4K. Podporované pevnou vícestupňovou ochranou, paměťové karty Premier Pro SDXC UHS-I U3 jsou odolným a spolehlivým výběrem profesionálních fotografů a nadšenců, kteří zachycují každý fantastický okamžik s maximální přesností.

Další specifikace Gen Professional Grade
Paměťové karty Premier Pro SDXC UHS-I U3 jsou vhodné pro špičkové digitální fotoaparáty D-SLR, D-SLM a 4K, které poskytují profesionálním fotografům a nadšencům možnost nejlépe zachytit nejživější a nezapomenutelné snímky.

Nejlepší volba pro nahrávání videa ve vysokém rozlišení
Premier Pro SDXC UHS-I U3 podporují nahrávání videa ve vysokém rozlišení Full HD a 4K Ultra HD, které umožňují každému pozoruhodnému okamžiku zacházet bez ztráty nebo zhoršení výkonu.

V30 pro profesionální nahrávání videa
Rychlost čtení a zápisu u karet Premier Pro SDXC UHS-I U3 je až 95 / 60MB za sekundu, což zkracuje dobu úprav a nahrávání souborů a podporuje režimy burstů díky vynikajícímu výkonu. Karty splňují specifikace V30 (Video Speed Class), což znamená, že mohou nahrávat až 30MB videa za sekundu. To je více než dost pro nahrávání videa Ultra HD 4K, které jsou vhodné zejména pro profesionální fotografy.

Velká skladovací kapacita
S kapacitou velkoukapacitou mohou karty Premier Pro SDXC UHS-I U3 umožňovat ukládání tisíců fotografií a hodin videa Full HD. Ať už pracujete na fotografování burstových snímků nebo na nahrávání nepřetržitého videa, série paměťových karet Premier Pro vám umožní soustředit se na daný úkol, aniž byste se museli obávat, že vás přerušíte tím, že utečete.

Plná ochrana pro vysokou odolnost
Paměťové karty Premier Pro SDXC UHS-I U3 jsou vybaveny vestavěným přepínačem ochrany proti zápisu a funkcí automatického opravování chyb (ECC). Procházejí přísnou odolností proti vodě, nárazům, odolností proti rentgenovému záření, antistatickým a extrémním teplotním testováním pro robustní trvanlivost.

Technické specifikace:

  • Kapacita: 64 GB
  • Rychlost čtení: 95 MB/s
  • Rychlost zápisu: 60 MB/s
  • Typ karty: SDXC
  • Třída: UHS-I - Class 10

Záruka Doživotní záruka
Partnumber ASDX64GUI3V30S-R
Paměť
64 GB
SDXC
Rychlost
UHS-I U3
95 MB/s
60 MB/s
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 15.2 cm
Hloubka balení 0.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací