Paměťová karta Kingston Canvas React SDXC 64GB UHS-I U3 (100R/80W) (SDR/64GB)

výprodej
Značka: Kingston , Kategorie: Paměťové karty
Kód zboží: KINSDR64GB

Popis
SD karta Canvas React™ společnosti Kingston je navržena tak, aby umožňovala záznam 4K videa nebo pořizování fotografií v sekvenčním režimu, když se akce nedá jednoduše zastavit. Můžete...

Naše cena s DPH:

1 337

Na splátky od: 148 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Kingston SDXC, 64 GB


Paměťová karta Kingston SDXC s kapacitou 64 GB nabízí dostatečný úložný prostor a zároveň vás nebude nijak omezovat při přenosu dat. Tato karta patří do rychlostní třídy UHS-1, která umožňuje rychlost čtení až 100 MB/s a rychlost zápisu 80 MB/s. Zároveň je karta Kingston odolná vůči nárazům, nebo vibracím.


Karty velikosti SD najdou své využití například ve fotoaparátech. Také s nimi díky integrované čtečce umí pracovat značné množství notebooků.

Popis
SD karta Canvas React™ společnosti Kingston je navržena tak, aby umožňovala záznam 4K videa nebo pořizování fotografií v sekvenčním režimu, když se akce nedá jednoduše zastavit. Můžete používat nejnovější zrcadlovku nebo běžný fotoaparát, ale vždy si budete jisti, že vaše vzpomínky budou v bezpečí. Karta je dostupná v několika kapacitách až do 256GB, abyste měli dostatek prostoru po celou dobu svého cestování. Karty Kingston Canvas React jsou testovány tak, aby poskytovaly maximální odolnost a mohli jste si je vzít kamkoliv s jistotou, že vaše fotografie, videa a další data budou chráněna i v drsném prostředí a nestabilních podmínkách.

Kapacita: 64 GB

Rychlost:čtení 100 MB / s , zápis 80 MB/s
Třída rychlosti videa: UHS-I (V30)
Rozměry: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
Formát: exFAT
Provozní teplota: -25 ° C až 85 ° C
Teploty skladování: -40 ° C až 85 ° C
Napětí: 3.3V
Záruka: Doživotní

Záruka Doživotní záruka
Partnumber SDR/64GB
Paměť
64 GB
SDXC
Rychlost
UHS-I U3
100 MB/s
80 MB/s
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací