Pánev grilovací Tefal Character C6824052 červená

Značka: Tefal , Kategorie: Grilovací
Kód zboží: TEFC6824052

Grilovací pánev 26x26 cm s odolným nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO®, výjimečně silným indukčním dnem a indikátorem teploty Thermo-SpotTM. Vhodná na všechny typy varných desek.

Zjistit dostupnost

Tefal Character C6824052, červená


Grilovací pánev Tefal Character C6824052 o rozměru 26 × 26 cm je vysoce kvalitním a ideálním pomocníkem v kuchyni. Jedná se o pánev s odolným a nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO® a s indikátorem teploty Thermo-SpotTM.Připravte si šťavnatý steak!

 


Značka kvality


Tefal je značkou kvality. Nepřilnavý vnitřní povrch TITANIUM PRO® je vyroben z extra odolného čtyřvrstvého povrchu s tvrdou minerální bází a je obohacený titanem. Silné dno Induction zaručuje rovnoměrné rozložení tepla na pánvi a to kvůli nerezovému ocelovému disku. Pánev je tak odolná i vůči deformacím. Grilovací pánev má také nový a čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s písmenem „T“ uprostřed. Ten vám ukáže ideální teplotu pánve vhodnou pro přípravu pokrmů. Indikátor je totiž vyroben ze dvou barev, ale jakmile teplota dosáhne přibližně 180°C a je připravena k vaření, tak se barva sjednotí.

Na každý sporák, s jakýmkoliv náčiním


S pánví se lehce manipuluje díky XXL ergonomické rukojeti. Hluboký tvar pánve navíc umožní i přípravy výpeků a omáček. Grilovací pánev je vhodná pro všechny druhy ohřevů – plyn, elektřina, sklokeramika a indukce. Navíc můžete používat i kovové kuchyňské náčiní bez obav z poškrábání pánve. Grilovací pánev je vhodná i k pečení v troubě, avšak jen do teploty 175°C. Značka Tefal garantuje naprostou bezpečnost a zdravotní nezávadnost svého nádobí i povrchů. Je šetrná k životnímu prostředí a výrobky neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).  • grilovací pánev Tefal Tefal z řady Character - 26x26 cm
  • nepřilnavý vnitřní povrch TITANIUM PRO®: čtyřvrstvý extra odolný nepřilnavý povrch s dvojitou krycí vrstvou, vyztužený minerálními prvky a obohacený titanem patentovaným fúzním procesem pro dlouhou odolnost a delší životnost.
  • výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření.
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • XXL ergonomická rukojeť
  • hluboký tvar pánve
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukce
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 26 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ne
červená
Druh grilovací
Indikátor teploty Ano
Odjímatelná rukojeť Ne
Tělo pánve hliník
Vnější povrch nepřilnavý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 46.3 cm
Výška výrobku 8.1 cm
Hloubka výrobku 28.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.3 cm
Výška balení 10.1 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 2.2 kg
Více informací Méně informací