Pánev palačinková Tefal Character C6823852 červená

Doporučujeme
22% sleva
22%
Značka: Tefal , Kategorie: Palačinkové
Kód zboží: TEFC6823852

Palačinková pánev o průměru 25 cm s odolným nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO®, výjimečně silným indukčním dnem a indikátorem teploty Thermo-SpotTM. Vhodná na všechny typy varných desek.

1 059 Kč

Ušetříte: 22 % = 240 Kč

Naše cena s DPH:

819

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pánev na palačinky Tefal Character, 25 cm


Pánev na palačinky je vybavena nepřilnavým extra odolným povrchem Titanium Pro®, který se skládá ze 4 vrstev s dvojitou krycí vrstvou. Navíc je vyztužen minerálními prvky a obohacený titanem pro delší životnost a vysokou odolnost. Nemusíte se bát používat ani kovové kuchyňské náčiní. Na správnou teplotu pánve upozorňuje lépe čitelný teplotní indikátor Thermo Spot™.


Extra silné dno


O optimální rozvod tepla, rovnoměrné vaření a odolnost proti deformacím se postará výjimečně silné dno Induction. Palačinková pánev je určena pro použití na všech typech ohřevu včetně indukčního. Univerzálnější použití nabízí možnost použití v troubě do teploty 175 °C.


  • palačinková pánev Tefal z řady Character - průměr 25 cm
  • nepřilnavý vnitřní povrch TITANIUM PRO®: čtyřvrstvý extra odolný nepřilnavý povrch s dvojitou krycí vrstvou, vyztužený minerálními prvky a obohacený titanem patentovaným fúzním procesem pro dlouhou odolnost a delší životnost.
  • výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření.
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • XXL ergonomická rukojeť
  • hluboký tvar pánve
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukce
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 25 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ne
červená
Druh palačinková
Indikátor teploty Ano
Odjímatelná rukojeť Ne
Tělo pánve hliník
Vnější povrch nepřilnavý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 42.3 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 26.4 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 44.3 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 28.4 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací