Pánev Tefal Character C6820252 červená

Doporučujeme
20% sleva
20%
Značka: Tefal , Kategorie: Pánve
Kód zboží: TEFC6820252

Pánev o průměru 21 cm s odolným nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO®, výjimečně silným indukčním dnem a indikátorem teploty Thermo-SpotTM. Vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.

879 Kč

Ušetříte: 20 % = 180 Kč

Naše cena s DPH:

699

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pánev Tefal Character C6820252, 21 cm


Prémiová pánev od Tefal z řady Character s průměrem 21 cm se může pochlubit celou řadou zajímavých funkcí, které ji oddělují od konkurenčních modelů. Vyniká zejména 4vrstvým povrchem Titanium Pro, který zajišťuje nepřilnavost a skvělé držení tepla. Za zmínku také stojí indikátor připravenosti Thermo-Spot, díky kterému poznáte, že je pánev již dostatečně nahřátá.


Pánev je vhodná na všechny druhy ohřevu včetně toho indukčního. Také je možné ji používat v troubě při teplotě do 175 °C.


  • pánev Tefal z řady Character - průměr 21 cm
  • nepřilnavý vnitřní povrch TITANIUM PRO®: čtyřvrstvý extra odolný nepřilnavý povrch s dvojitou krycí vrstvou, vyztužený minerálními prvky a obohacený titanem patentovaným fúzním procesem pro dlouhou odolnost a delší životnost.
  • výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření.
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • XXL ergonomická rukojeť
  • hluboký tvar pánve
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukce
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 21 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.8 cm
Výška výrobku 7.8 cm
Hloubka výrobku 21.7 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.8 cm
Výška balení 9.8 cm
Hloubka balení 23.7 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací