Pánev Tefal Extra 28 cm (B3010612)

novinka
Značka: Tefal , Kategorie: Pánve
Kód zboží: TEFB3010612

Pánev o průměru 28 cm s nepřilnavým čtyřvrstvým vnitřním povrchem PowerGlide® s vysokou odolností proti poškrábání. Vhodná na plynové, elektrické a sklokeramické varné desky.

Zjistit dostupnost

Pánev Tefal Extra, 28 cm


Pánev Tefal Extra o průměru 28 cm by díky svému perfektnímu zpracování a výborným vlastnostem neměla chybět v žádné kuchyni. Je vyrobena z čtyřvrstvého vysoce nepřilnavého povrchu PowerGlide® s dvojitou horní krycí vrstvou a minerálními prvky pro vysokou odolnost proti oděru a dlouhotrvající nepřilnavosti povrchu, díky které můžete připravovat jakýkoliv druh potravin zcela bez nebo s minimálním množstvím tuku. Že pánev dosáhla teploty ideální pro začátek vaření, poznáte díky indikátoru teploty Thermo-SpotTM.


Ideální do každé domácnosti


Vaření a manipulaci usnadňuje ergonomické držadlo, které padne do každé ruky. Údržba pánve Tefal Extra je velice jednoduchá, povrch jde velice snadno čistit a celou pánev je také možné mýt v myčce. Pánev je také možné používat v troubě při maximální teplotě 175 °C a stane se zcela jistě vaším nepostradatelným pomocníkem při přípravě jakýchkoliv pokrmů.  • Nový, čtyřvrstvý nepřilnavý vnitřní povrch PowerGlide® s dvojitou horní krycí vrstvou a posílený minerálními prvky pro vysokou odolnost proti oděru a dlouhotrvající nepřilnavost povrchu
  • Indikátor teploty Thermo-SpotTM oznámí, když pánev dosáhne ideální teploty pro začátek vaření
  • Dno Durabase
  • Vnější povrch: černý, nepřilnavý
  • Možnost mytí v myčce
  • Použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektřina, sklokeramika
  • Maximální teplota pro použití v troubě 175°C
  • Vyrobeno ve Francii

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Partnumber B3010612
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.8 cm
Výška výrobku 42.7 cm
Hloubka výrobku 5.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.8 cm
Výška balení 43.7 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací