Pánev WOK Tefal Character C6821952 červená

Doporučujeme
21% sleva
21%
Značka: Tefal , Kategorie: Pánve WOK
Kód zboží: TEFC6821952

Hluboká WOK pánev o průměru 28 cm s odolným nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO®, výjimečně silným indukčním dnem a indikátorem teploty Thermo-SpotTM. Vhodná na všechny typy varných desek.

1 399 Kč

Ušetříte: 21 % = 300 Kč

Naše cena s DPH:

1 099

Na splátky od: 121 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pánev WOK Tefal Character C6821952 Pánev WOK Tefal Character C6821952, červená


Chybí-li vám v kuchyňské výbavě hlubší typ kastrolu, rozhodně neprohloupíte s pánví WOK Character C6821952 od prvotřídní značky Tefal. Má průměr 28 cm a hodí se jak na přípravu asijských pochoutek, tak na klasické smažení, dušení a omáčky. Je opatřena velmi odolným a nepřilnavým vnitřním povrchem TITANIUM PRO®. Jedná se o čtyřvrstvý extra pevný povrch s dvojitou krycí vrstvou, který je navíc vyztužený minerálními prvky a obohacený titanem. Je tak zaručena maximální kvalita a mnohem delší životnost. Výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručí skvělý rozvod tepla, je rezistentní proti deformacím a zajišťuje rovnoměrnou přípravu pokrmů. Zčervenání indikátoru teploty Thermo-Spot s písmenem „T“ značí ideální dobu pro začátek vaření. Pánvička je pak rozehřátá přibližně na 180 °C.


Tefal, to je kvalita


Správná hospodyňka se nedívá jen na design, ale také na bezpečnost nádobí. S Tefalem zcela určitě nešlápnete vedle. Povrch je naprosto bezpečný, zdravotně nezávadný a ohleduplný k životnímu prostředí. Nenaleznete v něm žádné olovo, kadmium ani PFOA (kyselinu perfluoroktanovou).


Všestranný pomocník pro jakoukoliv kuchyni


S pánví se vám bude skvěle manipulovat díky XXL ergonomické rukojeti. Oceníte možnost používat i kovové náčiní. Pořídit si ji mohou majitelé plynového, elektrického, sklokeramického i indukčního sporáku. Pokud milujete zapékané jídlo z trouby, nic vám nebrání si jej připravit. Jen si pohlídejte maximální teplotu použití 175 °C.


  • WOK pánev Tefal z řady Character - průměr 28 cm
  • nepřilnavý vnitřní povrch TITANIUM PRO®: čtyřvrstvý extra odolný nepřilnavý povrch s dvojitou krycí vrstvou, vyztužený minerálními prvky a obohacený titanem patentovaným fúzním procesem pro dlouhou odolnost a delší životnost.
  • výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření.
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • XXL ergonomická rukojeť
  • hluboký tvar pánve
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukce
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 46.8 cm
Výška výrobku 11.4 cm
Hloubka výrobku 28.7 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.8 cm
Výška balení 13.4 cm
Hloubka balení 30.7 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací