Pánev WOK Tefal Expertise C6201952 černá

doprava zdarma Doporučujeme
17% sleva
17%
Značka: Tefal , Kategorie: Pánve
Kód zboží: TEFC6201952

Hluboká pánev WOK o průměru 28 cm s extra odolným nepřilnavým vnitřním povrchem Titanium Excellence® , výjimečně silným indukčním dnem a indikátorem teploty Thermo-SpotTM pro opravdové Experty.

1 639 Kč

Ušetříte: 17 % = 280 Kč

Naše cena s DPH:

1 359

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pánev WOK Tefal Expertise C6201952Tefal WOK Expertise C6201952, 28 cm


Bezvadná čína, voňavé kari nebo zkrátka to, na co zrovna pomyslíte. S pánví WOK Tefal Expertise C6201952 si na talíři vykouzlíte dokonalé potěšení pro chuťové buňky, a to bez zbytečného množství tuku a připálení. Nová řada pánví disponuje inovovaným nepřilnavým povrchem Titanium Exellence, až o 50 % trvanlivějším než původní povrch Titanium Pro. Ať už budete připravovat jakoukoliv specialitu, k pánvi se vám rozhodně nepřichytí. 


Vylepšený nepřilnavý povrch


Titanium Exellence je extra odolný šestivrstvý nepřilnavý povrch, který uchrání vaše jídlo i samotnou pánev od nepříjemných připálenin. Povrch je vytvrzený patentovaným procesem fúze a dvěma vrstvami obohacenými titanem, což spolu se silným dnem Induction zaručuje perfektní rozvod tepla pro dokonalé propečení surovin. Dno pánve je navíc odolné vůči deformacím a prohnutí, s čistým svědomím můžete používat i kovové kuchyňské náčiní. Vaše pánev s ním hravě poradí!


Užijte si čas strávený v kuchyni


Pánev Tefal disponuje i novým čitelnějším indikátorem teploty Thermo Spot. Když se indikátor uprostřed pánve zbarví červeně, je teplota pánve asi 180 °C a má tak ideální podmínky pro začátek vaření. Vaše bohaté menu můžete připravovat na plynovém, elektrickém, indukčním i sklokeramickém sporáku, žádné omezení se vás netýká! Pánev má průměr 28 cm, bez problému tak připravíte více porcí najednou. Pro maximálně pohodlnou manipulaci při vaření je pánev vybavena robustní ergonomicky tvarovanou rukojetí. Užijte si vaření naplno díky tomu správnému náčiní a objevte rozmanité chutě, které si zamilujete!


Mám extra odolný nepřilnavý vnitřní povrch.

 


Indikátor teploty Thermo-SpotTM


Jakmile dvě dvoubarevné vrstvy, citlivé na teplo, dostanou jednolitou jasně červenou barvu, je teplota pánve asi 180 °C. To je pak perfektní základ dokonalého vaření. Thermo-SpotTM vám umožní perfektní vaření ve 3 ohledech zároveň – zabarvení, textura a chuť. 

 


Něco extra


Pánev Tefal Expertise C6200652 má extra odolný nepřilnavý vnitřní povrch Titanium Excellence®. Kdo již vlastní nějakou pánev z „tefalácké“ rodiny, pak pro srovnání – je o 50 % trvanlivější než původní povrch Titanium Pro. Je tvořen šesti vrstvami s tvrdou minerální bází, vytvrzený patentovaným procesem fúze a dvěma vrstvami obohacenými titanem. I zde, na dně pánve, naleznete typický indikátor teplotyThermo-SpotTM s „T“ uprostřed, který je však nyní čitelnější.

 


Další kousek do výbavy


Ultraodolný povrch pánve Tefal Expertise vydrží až 3x déle. Každý povrch je poctivě testovaný v laboratořích na odolnost. Dokonce i na práci s kovovým náčiním či tepelnými šoky proti prohnutí. Proto pánvím Tefal můžete věřit. Pánev díky speciálnímu složení povrchu vydrží 12 let intenzivního používání. Výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření. Je vhodná pro všechny druhy ohřevu.


 
Pánev Tefal Expertise C6200652


  


Ohleduplný k přírodě


Povrch pánve Tefal Expertise C6200652 je zdravotně nezávadný, naprosto bezpečný a ohleduplný k životnímu prostředí. Výrobky neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina perfluorooktanová – karcinogenní). Pánev má ergonomicky tvarovanou rukojeť s lesklou nerezovou vložkou. Lze ji použít i v troubě za maximální teploty 175 °C. 


 


  • WOK pánev Tefal z řady Expertise - průměr 28 cm
  • nový, nepřilnavý vnitřní povrch Titanium Excellence® (až o 50% trvanlivější než původní povrch Titanium Pro)
  • extra odolný šestivrstvý nepřilnavý povrch s tvrdou minerální bází vytvrzený patentovaným procesem fúze a 2 vrstvami obohacenými titanem
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření
  • robustní ergonomická rukojeť s lesklou nerezovou vložkou
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • nepřilnavý černý vnější povrch
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukce
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Nový povrch Tefal Titanium Excellence vydrží až 3× déle - tento exkluzivní povrch Tefal kombinuje ty nejlepší nepřilnavé vlastnosti se silou a odolností titanu. Díky nim vydrží až 12 let intenzivního používání a to díky své jedinečné, patentované extra tvrdé vrstvě.

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ne
černá
Druh WOK
Indikátor teploty Ano
Odjímatelná rukojeť Ne
Tělo pánve hliník
Vnější povrch nepřilnavý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.6 cm
Výška výrobku 11.4 cm
Hloubka výrobku 30.0 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.6 cm
Výška balení 13.4 cm
Hloubka balení 32.0 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací