Pánev WOK Tefal Extra 28 cm (B3011972)

novinka
Značka: Tefal , Kategorie: Pánve WOK
Kód zboží: TEFB3011972

Wok pánev o průměru 28 cm s nepřilnavým čtyřvrstvým vnitřním povrchem PowerGlide® s vysokou odolností proti poškrábání. Vhodná na plynové, elektrické a sklokeramické varné desky.

Zjistit dostupnost

WOK Tefal Extra pánev, 28 cm


Vařte pohodlně a zdravě, bez nutnosti přidání tuku navíc. Společnost Tefal patří k předním výrobcům kuchyňského nádobí. WOK pánev s průměrem 28 cm je vybavena čtyřvrstvým nepřilnavým povrchem PowerGlide s dvojitou krycí vrstvou. Je mimořádně odolná proti poškrábání i jinému poničení.


Dno Durabase je vhodné k použití na plynových, elektrických a sklokeramických varných deskách. Kromě toho lze pánev použít také v troubě, a to do 175 °C. Po skončení používání pánev vložte do myčky, aby byla čistá a připravená k dalšímu použití.


  • Nový, čtyřvrstvý nepřilnavý vnitřní povrch PowerGlide® s dvojitou horní krycí vrstvou a posílený minerálními prvky pro vysokou odolnost proti oděru a dlouhotrvající nepřilnavost povrchu
  • Indikátor teploty Thermo-SpotTM oznámí, když pánev dosáhne ideální teploty pro začátek vaření
  • Dno Durabase
  • Vnější povrch: černý, nepřilnavý
  • Skleněná poklice (pouze u vysoké pánve a hrnce) s parním otvorem
  • Možnost mytí v myčce
  • Použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektřina, sklokeramika
  • Maximální teplota pro použití v troubě 175°C
  • Vyrobeno ve Francii

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Partnumber B3011972
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.4 cm
Výška výrobku 44.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.4 cm
Výška balení 45.5 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací