Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952 černá

Značka: Tefal , Kategorie: Pánve WOK
Kód zboží: TEFD5031952

WOK pánev o průměru 28 cm s nepřilnavým vnitřním povrchem Titanium ForceTM s vysokou odolností proti poškrábání a velmi pohodlnou rukojetí. Vhodná na plynové, elektrické a sklokeramické varné desky.

Zjistit dostupnost

Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952 Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952, černá


Nejen milovníci zdravých pokrmů ocení v kuchyni kvalitní nádobí, se kterým je příprava lahodných pochoutek radostí.Jednou z relativních novinek, která podnikla invazi do našich kuchyní a na naše sporáky, je pánev WOK. Při výběru určitě neuděláte chybu, pokud si pořídíte exkluzivní pánev WOK Tefal So Intensive D5031952. Je vybavena novým nepřilnavým povrchem, indikátorem teploty a vysokou odolností.


S wokem Tefal vaříte zdravě a rychle!

Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952


Oblíbená díky své univerzálnosti


Mezi vaším kuchyňským nádobím by jistě neměla chybět velmi oblíbená pánev WOK Tefal So Intensive D5031952. Mezi její největší výhody patří zejména velmi zdravá a rychlá příprava pokrmů. V první řadě je to díky tomu, že při vaření ve woku potřebujete opravdu jenom minimum tuku, který je navíc možné částečně nahradit vodou. Tuto pánev můžete využít ke smažení, pečení, dušení i vaření a během chvilky získáte zdravý a chutný pokrm. Dokonce ji můžete vložit i do trouby a pokrmy zapékat.


 


Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952


 


Už se Vám nic nepřipálí!


Pánev WOK Tefal D5031952 z řady So Intensive má průměr 28 cm. K hlavním benefitům patří nový, nepřilnavý vnitřní povrch Titanium ForceTM. Tento pětivrstvý minerální povrch s tvrdou bází obohacenou titanem a dvojitou krycí vrstvou vyniká perfektní odolností proti poškrábání. Pánev vám tak velmi dlouho vydrží a stane se nedílnou součástí vašeho vaření.


Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952


 


Perfektně připravené pokrmy


K tomu, aby byly pokrmy připraveny vždy dokonale, poslouží inovované dno Dutiful™. Jeho nové složení umožňuje rovnoměrnou distribuci tepla a tak bude maso vždy správně propečené, i když se nenachází zrovna nad plotýnkou. Komfort při vaření vám nabízí indikátory teploty Thermo-SpotTM, které se nacházejí přímo uprostřed a budou vaším chytrým pomocníkem. Pokud získají červenou barvu, je teplota pánve ideální. Snadno tak uvaříte dokonalé jídlo, které bude vynikat chutí, správnou texturou i zabarvením.


Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952


 


Pohodlné vaření


Pánev WOK Tefal So Intensive D5031952 lze použít na plyn, elektriku, troubu i sklokeramickou desku. Nemusíte si lámat hlavu ani s kuchyňským náčiním, které použijete. Kovové kuchyňské náčiní nebude této pánvi zdaleka vadit a nepoškodí její povrch. O pohodlné použití se postará ergonomicky tvarovaná rukojeť, která snadno vpadne do vašich rukou. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí garantovaná renomovaným výrobcem.


  • WOK pánev Tefal z řady So Intensive - průměr 28 cm
  • nový, nepřilnavý vnitřní povrch Titanium ForceTM: pětivrstvý minerální povrch s tvrdou bází obohacenou titanem a dvojitou krycí vrstvou pro vynikající odolnost proti poškrábání, s dlouhou trvanlivostí a 3D efektem
  • nový čitelnější indikátor teploty Thermo-SpotTM s "T" uprostřed
  • nové dno Dutiful TM: dno s poměděnou vrstvou pro rovnoměrnou distribuci tepla a odolnost proti deformacím
  • možnost použití kovového kuchyňského náčiní
  • tvrdý smaltovaný vnější povrch - černá barva
  • nová ergonomická rukojeť pro pohodlné a pevné držení
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika
  • maximální teplota pro použití v troubě do 175°C
  • možnost mytí v myčce

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, trouba, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý
Mytí v myčce Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 47.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 29.4 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 49.0 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 31.4 cm
Hmotnost balení 1.3 kg
Více informací Méně informací