Pánev WOK Tescoma i - Premium Stone 28 cm

Značka: Tescoma , Kategorie: Pánve WOK
Kód zboží: TSC60245800

Masivní WOK pánev o průměru 28 cm s unikátním antiadhezním povlakem. Vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.

Zjistit dostupnost

Fascinace vědou, přírodou a tradicí.

Představte si všechny výhody geniálně vymyšleného kónického tvaru asijských pánví WOK. Představte si komfort nepřilnavého a snadno udržovatelného povrchu na bázi teflonu. Představte si tentýž teflon ještě zušlechtěný revoluční úpravou zvanou Stone, inspirovanou hrubozrnným povrchem přírodních neleštěných kamenů. A teď si představte všechny tyto ojedinělé vlastnosti sloučené v jednom jediném kusu nádobí. Výborně! Právě jste si představili špičkovou pánev Wok Tescoma i-PREMIUM Stone.
 

Mistrem své kuchyně

Od tohoto okamžiku už budete servírovat jen dokonale propečené steaky, celistvé a kompaktní kusy ryb, vyvážené směsi zeleniny i příloh. To vše v rekordním čase a připravené v jediné nádobě, jak je ostatně u pánví typu Wok dlouholetým zvykem. V případě pánví Wok Tescoma i-PREMIUM Stone navíc vaříte na inovativním povrchu zvaném "Stone" tedy "kámen".

Speciální porézní a hrubozrnný povrch s příměsí mikroskopických kamínků zabrání tepelně upravovanému pokrmu přilnout k podkladu. Dokáže jej tou spoustou do prostoru vystupujících mikrovýběžků udržet mírně nad povrchem, téměř levitovat, a tak dovolit žhavému vzduchu, tuku nebo šťávě pod ním volně cirkulovat. Díky tomuto vyššímu stupni nepřilnavosti se maso, zelenina nebo jiný pokrm rovnoměrně, a přitom velice šetrně propéká a my můžeme např. u steaků dosáhnout obdivuhodně profesionálních výsledků.
 

Univerzálně použitelné

Ať připravujete, steaky, pečeni, rybu, nebo zeleninové směsi s přílohou, nebo dokonce moučníky, na pánvích Wok Tescoma i-PREMIUM Stone díky masívnímu jádru z tepelně supervodivé hliníkové slitiny vše zvládneme v překvapivě krátkém čase a s minimální spotřebou energie. A je úplně jedno, vaříme-li na plynovém sporáku, sklokeramické desce nebo indukčním vařiči. Široké magnetické dno z nerezové oceli je přizpůsobeno všem běžně užívaným zdrojům tepla.

A nebojte se, skutečně robustní a hrubostěnné zpracování zabrání deformaci pánve i při relativně vysokých teplotách. Nic se nepřipálí. Vše zůstane šťavnaté, s původní co nejpřirozenější chutí i strukturou. To vše, pokud budete chtít, bez jediného gramu přidaného tuku.
 

Snadno udržovatelné

Díky teflonovému povrchu je pánev velice snadno udržovatelná. Prakticky stačí opláchnout vodou, setřít vlhkým hadříkem, nebo zcela bez omezení umývat v myčce na nádobí. Stále však myslete na to, že pracujete s teflonem. Ač díky úpravě Stone s o poznání odolnějším. Vyhněte se proto čemukoliv, co by mohlo unikátní povrch poškrábat. To platí i během vaření, kdy doporučujeme používat výhradně plastové nebo dřevěné nádobí.
 


  • Masivní pánev s unikátně zvrásněným antiadhezním povlakem s charakterem neleštěného přírodního kamene
  • Pokrmy se na speciálně strukturovaném povrchu pánve nepřipalují, propékají se rovnoměrně a zachovávají si svou přirozenou chuť i šťavnatost
  • Vhodné pro všechny typy sporáků - elektrické, plynové, sklokeramické a indukční
  • Vhodné do myčky
  • Záruka 5 let

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Průměr (cm) 28 cm
Poklice Ne
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, sklokeramika
Vnitřní povrch nepřilnavý povrch
Mytí v myčce Ano
šedá
Druh WOK
Indikátor teploty Ne
Odjímatelná rukojeť Ne
Tělo pánve hliník
Vnější povrch nepřilnavý
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.8 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 47.4 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.9 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 45.7 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací