Parní čistič Ariete Vapori ART 4133/2 bílý

doprava zdarma Doporučujeme
Značka: Ariete , Kategorie: Parní čističe
Kód zboží: ART41332

Parní čistič, tlak 3,5 baru, doba nahřátí 3-4 minuty, multifunkční- slouží k čištění dlaždic, radiátorů, sprchových koutů, trouby, pracovních ploch a jiných povrchů.

Naše cena s DPH:

1 249

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Ariete ART Vapori 4133/02, černá/bílá


Mějte svůj domov jako bez poskvrnky, aniž byste kvůli tomu museli trávit veškerý volný čas úklidem. Praktický pomocník v podobě parního čističe vám zajistí snadný a rychlý úklid, u kterého se nebudete namáhat, ale výsledků si všimne rodina i návštěva.


Využití v celé domácnosti


Čištění párou patří ke stále populárnějším způsobům, jak byt či dům udržovat v čistotě a pořádku. Působení horké páry o síle 3,5 baru je mnohonásobně účinnější než využití čisticího přípravku a hadříku. Výhodou parního čističe je také široké využití. Bez obav s ním lze čistit dlaždice, sprchy, radiátory, sporáky, trouby a mnoho dalšího.


Neomezujte se při úklidu v pohybu. Dlouhý kabel vám zajistí volný pohyb po celé koupelně nebo na kuchyňské lince tak, abyste odstranili špínu i z toho nejodlehlejšího rohu.Konec odolné špíny a mastnoty v domácnosti.

 


Bezpečnost práce


Užívání přístroje je nejen praktické, ale i bezpečné. Pojistka zajistí, že tlakovou nádobu nepůjde otevřít dříve, než tlak v kotli klesne na bezpečnou úroveň. Nehrozí proto, že byste se při manipulaci s přístrojem opařili.

 


Bohaté příslušenství


Používejte parní čistič kdykoliv a na cokoliv potřebujete. Součástí balení je bohaté příslušenství, jež vám práci ještě více usnadní. Nechybí nástavec na tkaniny, se kterým vyčistíte pohovku a křesla a při nastavení menšího tlaku poslouží i jako žehlička oblečení. Dále můžete na koncovku nasadit stěrku a dodat vašim oknům nebo zrcadlům lesk a jas bez jediného smítka prachu. 90° tryska poslouží k úklidu hůře dostupných míst stejně jako kulatý kartáček a flexibilní prodlužovačka vám pohyb po domácnosti maximálně usnadní.

 


Čištění akvárií


Každý, kdo má doma akvárium či terárium ví, že jejich čištění není nejjednodušší a nejrychlejší. Parní čistič vám s tím pomůže. Písek či štěrk stačí nasypat do cedníku a proudem páry jej vyčistit. Zvládnete to tak zcela bez chemických prostředků, což je velké pozitivum. Párou přitom můžete vyčistit i skleněné plochy a například se v akváriu zbavit řas a dalších nečistot.


Specifikace

 • Výkon: 900W
 • Hliníkový bojler
 • 3,5bar tlak
 • Indikátor zapnutí
 • Objem nádoby na vodu 250ml
 • Délka kabelu 5m
 • Bezpečnostní kryt

Příslušenství

 • Tryska
 • Okrouhlý kartáč
 • 90° zakřivená tryska
 • Trychtýř
 • Odměrka
 • Flexibilní hadice
 • Kartáč na čalounění
 • Stěrka
 • Hadřík

Vapori Jet je přenosný parní čistič, ideální na odstraňování nejodolnějších nečistot. Je lehký, praktický, snadno ovladatelný a multifunkční. Slouží k čištění dlaždic, radiátorů, sprchových koutů, trouby, pracovních ploch a jiných povrchů, které vyžadují pravidelné čištění.

Pára je nejlepší čisticí prostředek přírody
Použití přístroje s 100°C horkou vodou na odstranění špíny a nečistot bez chemicky agresivních látek. Síla páry spočívá v její schopnosti dezinfekce, zbavení zápachu a vyčištění jakéhokoliv povrchu rychlejším způsobem, než je tomu u tradičních způsobů čištění.
Společnost Ariete byla vždy průkopníkem v oblasti čištění párou a je držitelem tří patentů na skutečně revoluční produkty. Jde o the Vapori, Steam Mop a pull-along Steam Cleaner, který kombinuje sílu páry s možností přidání čisticího prostředku pro maximální hygienu.

Síla páry a zaručená hygiena!
Nejčastější příčinou podráždění, infekcí a alergických reakcí jsou patogenní prvky, které nejsou viditelné pro lidské oko, jako jsou například plísně, viry a bakterie. Chřipkový virus může přežít 48 a více hodin mimo tělo, na rukojetích dveří, na podlaze nebo jiných površích v domácnosti. Pára je zabíjí již při kontaktu. Viry se šíří v domácím prostředí, ale s výrobky od Ariete je možné se tomu snadno vyhnout. Konstantní teplo páry, s teplotou více než 100 ° C zabíjí parazity a odstraňuje pachy mnohem účinnějším způsobem, než tradiční kbelík a mop. Parní čištění dezinfikuje a osvěžuje psí pelechy, klece, akvária a všechny prostředí, kde žijí vaši domácí mazlíčci. Jedno z pěti dětí má dýchací potíže v průběhu prvních dvou let života. 90% těchto případů je reakcí na výkaly prachových roztočů, které jsou tak malé, že se mohou snadno šířit v ovzduší našich domácností a vniknout do dětských plic. Zatímco vysavač ničí jen 56% prachových roztočů, parní čistič jich ničí více než 95%. Parní čističe umožňují vám a vašim dětem spát lépe a v naprostém bezpečí.

Výhody parního čištění
1.) Žádné chemické látky
S použitím pouze jedné nádobky s vodou a síly páry není potřeba škodlivých chemických látek pro získání dokonalé čistoty. To znamená, že v domácnosti nebudou žádné zbytkové stopy chemikálií nebo silných zápachů, které by mohly rušit vás a vaši rodinu.
2.) Pohodlí
Rychlý ohřev, nádržka na vodu využitelná pro nepřetržité použití a praktická řešení na její umístění zpět, to vše dělá čištění podlah a povrchů mnohem jednodušší a příjemnější než tradiční použití koštěte a kbelíku. Snadno použitelné pro hloubkové čištění, na důkladné vyčištění místnosti, nebo na kompletní vyčištění domácnosti.
3.) Hygiena
Pára se tvoří při teplotě 100° C. Povrchy jsou hygienicky nezávadné a voňavé. Viry, mikroorganismy a bakterie jsou odstraněny již při prvním kontaktu. Výsledkem je přirozená čistota, efektivní a ideální pro ty, kteří trpí alergiemi a na zajištění zdraví dětí.
4.) Výkon
Vysoký tlak páry je vytvářen na odstranění i těch nejodolnějších nečistot během několika sekund. Odstraňuje nečistoty z jakéhokoli povrchu: jako jsou dlaždice, nerezová ocel a lesklé povrchy.

Proč právě Vapori Jet?

 • vhodný na PRAVIDELNÝ úklid
 • MULTIFUNKČNÍ přístroj (kuchyně, koupelna, okna, spáry, radiátory, …)
 • Tlak 3,5 baru
 • Doba nahřátí 3-4 minuty
 • Skladný přístroj
 • Jednoduchá manipulace

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ ruční parní čistič
Integrovaná ruční jednotka Ne
Příkon 900 W
Max. provozní tlak 3.5 bar
Doba nahřátí 4 min
Délka kabelu 5 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 22.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 1.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.5 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací