Parní čistič Ariete Vapori ART 4143 žlutý

Značka: Ariete , Kategorie: Parní čističe
Kód zboží: ART4143

Proč parní čištění?
Čištění pomocí páry přináší několik výhod:

* Dokonalé vyčištění: vysoká teplota páry likviduje všechny nečistoty, což zabezpečuje maximální vyčištění každého...

Zjistit dostupnost

Ariete 4143 Multi Vapori, žlutá/černáAriete 4143 Multi Vapori, žlutá/černá


Čištění párou patří ke stále se rozšiřujícímu způsobu, jak udržovat domácnost jako bez poskvrnky. Je proto vhodným nástrojem k čištění například kuchyňských spotřebičů, ale také k dezinfikování záchodové mísy, skleněných dveří, nebo třeba sedací soupravy. Výrobci hledají způsoby, jak požadavky lidí po kvalitních domácích pomůckách vyslyšet, zároveň však nabídnout nástroje, které se snadno používají a přinášejí očekávané výsledky.


Ariete 4143 oceníte při čištění větších prostorů, kdy narážíte na různé typy povrchů. Hodí se tak pro ekologické čištění podlah, koberců, nábytku, ale také kachliček, dřeva nebo plastu. A pokud máte doma zvířecí mazlíčky, je koupě parního čističe dvojnásob rozumná. Parní čističe je totiž nebudou zatěžovat chemikáliemi, na které jsou naši mazlíčci mnohem náchylnější než my. Mimořádně efektivně přitom parní čištění odstraňuje i zvířecí alergeny z koberců, nábytku, pelíšků či klecí, ale i z terárií a akvárií, takže se skvěle hodí i do rodin s alergiky.


500ml kapacita


Společnost Ariete vám nabízí parní čistič, který předčí i vaše největší očekávání. Základem je odolná hliníková nádržka s kapacitou 500 ml, chráněná bezpečnostním uzávěrem. Zařízení působí na nečistoty tlakem 3,5 baru a dokáže pracovat s výkonem až 1 300 W. Bez obtíží si zvládne poradit s nečistotami v celém domě nebo bytě.


30 minut provozu


Pětimetrová délka přívodního kabelu vám nabídne dostatek flexibility a prostoru k užívání. Čistič zvládne nepřetržitě pracovat až 30 minut bez nutnosti dodání vody.


Bohaté příslušenství


Součástí balení je bohaté příslušenství, s nímž lze čistič použít v domácnosti na čištění téměř čehokoliv. Nechybí kartáč na tkaniny, malý kartáč se stěrkou na rovné tvrdé povrchy, podlahový kartáč, trysky, potah z mikrovlákna, 90° tryska, kulatý kartáč, trychtýř, odměrka, prodlužovací trubice a připínací popruh přes rameno ke snadnému přenášení čističe.


Čištění akvárií


Každý, kdo má doma akvárium či terárium ví, že jejich čištění není nejjednodušší a nejrychlejší. Parní čistič vám s tím pomůže. Písek či štěrk stačí nasypat do cedníku a proudem páry jej vyčistit. Zvládnete to tak zcela bez chemických prostředků, což je velké pozitivum. Párou přitom můžete vyčistit i skleněné plochy a například se v akváriu zbavit řas a dalších nečistot. 

Proč parní čištění?
Čištění pomocí páry přináší několik výhod:

 • Dokonalé vyčištění: vysoká teplota páry likviduje všechny nečistoty, což zabezpečuje maximální vyčištění každého povrchu. Při více než 100°C odstraňuje mastnotu a elektrostatický náboj prachu.
 • Likviduje bakterie a mikroby: tlak a vysoká teplota zabíjejí bakterie, mikroby a nejbežnější alergeny, aby se zabránilo riziku alergií a jiných onemocnění souvisejících s použitím chemických čistících prostředků
 • Šetří čas: za pár minut je podlaha čistá a suchá
 • Chrání životní prostředí: parní čištění snižuje spotřebu vody v porovnaní s jinými metodami čištění a nemusí nutně být použitý chemický prostředek.

Multi Vapori Mv5.10

 • Víceúčelový parní čistič na kolečkách.
 • Mimořádně kompaktní a lehký na každodenní používání.
 • Popruh na rameno a manuální navíjecí kabel dělá z tohoto přístroje extrémně praktického pomocníka, který je velmi jednoduchý a rychlý na použití.
 • Výkon 1400W, spolu s tlakem 4 bary garantují konstantný a výkonný výstup páry na dokonalé vyčištění podlah a jiných povrchů.

Charakteristika:

 • výkon: 1400 W
 • maximální tlak: 4 bary
 • objem nádrže na vodu: 0,5 l
 • napětí: 220 – 240 V
 • délka kabelu: 5 m
 • nepřetržitý provoz: 30 min

Příslušenství:

 • podlahový kartáč, kartáč na tkaniny, malý kartáč se stěrkou, potah z mikrovlákna, trysky: 90° tryska, kulatý kartáček, pevné prodlužovací trubice, trychtýř,
 • připínací popruh přes rameno, taška na uskladnění příslušenství

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon 1400 W
Max. provozní tlak 4 bar
Doba nahřátí 4 min
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.0 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hloubka výrobku 36.0 cm
Hmotnost výrobku 5.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 59.5 cm
Výška balení 38.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 6.8 kg
Více informací Méně informací