Parní čistič Polti VAPORETTO DIFFUSION s difuzorem vůně FRESCOVAPOR ruční bílý/oranžový

výprodej
Značka: Polti , Kategorie: Parní čističe
Kód zboží: PTIPTEU0257

Vaporetto DIFFUSION je jedninačná parní pistole, která dává do vašeho čištění nádech svěžesti a vůně. Parní čistič Diffusion je lehký, vždy po ruce, připravený během několika minut a přichází nově...

Zjistit dostupnost

Tak akorát do ruky a špína je pryč!

Nechce se vám neustále vytahovat ze skříně velký vysavač? Nebo potřebujete sem tam očistit jen drobnou plochu? Zkuste tento jedinečný parní čistič Polti Vaporetto DIFFUSION s difuzorem vůně FRESCOVAPOR v hravé oranžově-bílé barvě. Jedná se vlastně o parní čistič 2 v 1, kdy pára precizně odstraní všechny nečistoty bez velké námahy a FRESCOVAPOR, osvěžovač vzduchu, který zachytí pachy a uvolní příjemnou nevtíravou vůni do vašeho domova. Pryč se špínou a zápachem! K úklidu už nepotřebujete žádné mycí prostředky a chemii, špína a znečištění se odstraní pouze vodní párou.


Úžasný parní pomocník, který je vždy po ruce

Díky své velikosti je parní čistič Polti Vaporetto DIFFUSION s difuzorem vůně FRESCOVAPOR velmi lehký, vždy po ruce a je přichystán k provozu během několika minut. Rychlonahřívací generátor páry je připraven již za 2 minuty. Pokud vás tedy popadne momentální touha uklízet, stačí k přípravě chvilka a váš domov bude opět jako ze škatulky. Parní čistič v sobě ukrývá speciální nádržku, která umožňuje dodávku páry a má zásobník na FRESCOVAPOR, což je přírodní přípravek, který v kombinaci s párou, uvolní do prostoru příjemnou vůni. Díky svému speciálnímu biologickému složení pohltí i nepříjemný zápach. Čistící přípravek si můžete sami dávkovat dle potřeby. Lze nastavit 3 režimy. Volba MIN, MAX nebo OFF.


Parní čistič myslí i na vaši bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých

Aby nedošlo k nepříjemnému poranění a opaření, je parní čistič opatřen bezpečnostním ventilem, který nabízí funkci proti nechtěnému povolení uzávěru. Dokud je tedy uvnitř vysoký tlak horké páry, nelze přístroj otevřít. Silný tlak páry 3 bary, dokáže odstranit téměř cokoliv. Účinně rozpustí nečistoty, a proto si najde své uplatnění v každé místnosti vaší domácnosti. Pomocí vysokého tlaku dokonale neutralizuje a odstraňuje pachy, roztoče, zárodky, bakterie a také prach. Kapacita nádržky na vodu je 0,5 l, kterou můžete pohodlně dolévat s použitím transparentní nádobky s hladinovými značkami.

Poradí si i s těžko dostupnými místy pomocí širokého příslušenství

Součástí parního čističe Polti Vaporetto DIFFUSION s difuzorem vůně FRESCOVAPOR je několik nástavců, díky kterým zvládnete zútulnit celý váš byt či dům. Malý, ale šikovný pomocník o rozměrech 34,5 x 18,3 x 28,3 cm s hmotností pouhých 1,7 kg. Použitím toho správného nástavce, se s lehkostí a maximální účinností, zbavíte nečistot téměř v každém prostoru vaší domácnosti. Manipulace s ním je velmi pohodlná a skvěle padne do ruky. Přestože úklid nepatří zrovna k oblíbeným činnostem většiny z nás, s přispěním tohoto parního čističe, nebude alespoň tak namáhavá a výsledky budou opravdu vidět.


Na každé místo, ten správný nástavec

Prodlužovací hadici využijete pro čištění těžko dostupných míst. Parní nástavec je vhodný především pro čištění okenních a dveřních rámů, žaluzií, částí koupelny a radiátorů. Kartáč na čištění spár můžete použít na zašlé a nevzhledné spáry mezi obklady v koupelně. Špachtle vám pomůže při odstraňování zaschlých a odolných nečistot. Chcete-li seškrábnout staré nálepky z oken, nebo zaschlou barvu po malířích, tato špachtle bude to pravé. Zakřivená parní tryska (120°) vám usnadní čištění sporáků, spár a sanitární keramiky.

Odstraní i zaschlou špínu, se kterou jste si už nevěděli rady

Dalšími úžasnými nástavci parního čističe Polti Vaporetto DIFFUSION s difuzorem vůně FRESCOVAPOR jsou např. nylonový a mosazný kartáček, který je už vhodný na silně znečištěné odolné povrchy. Využijete ho například při likvidaci špíny z trouby a zapečených roštů. Textilní návlek je vhodný zvláště pro křehké předměty jako dekorační textilie, kůže, skleněné povrchy, obklady apod.

Vaporetto DIFFUSION je jedninačná parní pistole, která dává do vašeho čištění nádech svěžesti a vůně. Parní čistič Diffusion je lehký, vždy po ruce, připravený během několika minut a přichází nově se speciální nádržkou, která umožňuje dodávku páry a FRESCOVAPOR, osvěžovače vzduchu, který zachycuje pachy a uvolní příjemnou vůni.

 • Rychlonahřívací generátor páry připraven již za 2 min.
 • Tlak páry 3 bary – účinně rozpouští nečistoty
 • 3 režimy nastavení dávkování Frescovapor: OFF, min, max
 • Široké příslušenství pro čištění nejrůznějších povrchů

Vlastnosti:
Zásobník na FRESCOVAPOR
Přírodní přípravek Frescovapor v kombinaci s párou zanechává svěží vůni v celém domě. Díky svému speciálnímu biologickému složení pohltí i nepříjemné pachy. Dávkování čistícího prostředku lze nastavit dle potřeby – MIN, MAX nebo OFF.

Bezpečnostní ventil
S funkcí proti nechtěnému povolení uzávěru. Dokud je v přístroji vysoký tlak horké páry, nelze ho otevřít.

Dokonalá čistota
Vaporetto díky horké páře dokonale neutralizuje a odstaraňuje pachy, prach, roztoče, zárodky a bakterie.

Technické parametry:

 • Maximální tlak páry 3 bary
 • Kapacita bojleru 0,5 litru
 • Materiál bojleru Aluminium Extra ALP
 • Systém doplňování vody Jednorázový
 • Indikátor připravenosti páry ANO
 • Maximální příkon 1000 W
 • Rozměry 34,5 x 18,3 x 28,3 cm
 • Hmotnost 1,7kg

Příslušenství ve výbavě:

 • Flexibilní parní hadice - používá se samostatně nebo v kombinaci s jiným příslušenstvím, které rozšíří rozsah a flexibilitu použití parního čističe a umožňuje vyčistit i těžko přístupné prostory.
 • Příslušenství pro čištění dlaždicových spár - velmi užitečný doplněk při čištění dlaždicových spár, které jsou díky tvaru kartáče lépe přístupné a jeho rozložení štětin skvěle zapadne do spár.
 • Kulatý kartáč s nylonovými štětinami - doporučuje se pro odstranění zatvrdlých nečistot z úzkých prostor, jako jsou varné desky, žaluzie, dlažba, koupelnové doplňky atd. Je vhodný k použití na choulostivé povrchy.
 • Kulatý kartáč s mosaznými štětinami - doporučuje se k použití na zatvrdlé nečistoty, které snadno odstraní díky abrazivní funkci mosazných štětin. Vhodný pro velmi odolné povrchy, jako jsou grily, rošty, litina nebo cement.
 • Malý kartáč na čištění oken - při čištění zrcadel a oken se doporučuje použít samostatně a v kombinaci s textilním návlekem jej použijte pro dezinfikování čalounění, matrací, skříní, dveří a jiných ploch.
 • Koncentrátor páry - poskytuje sílu koncentrované páry a díky svému zahnutému tvaru je ideální k čištění těžko přístupných míst. Určen k připojení k parní trysce.
 • Parní tryska - koncentruje páru a její prodloužený tvar umožňuje přístup páry i do skrytých a těžko přístupných rohů. Ideální pro čištění radiátorů, dveřních a okenních rámů, koupelnových svítidel a žaluzií.
 • Špachtle - perfektní pro odstranění zatvrdlých a odolných nečistot, dokonce i mastnoty.
 • Bavlněný návlek - slouží k navlečení na malý kartáč na čištění oken a s jeho pomocí odstraňuje nečistoty, které byly rozpuštěné párou při čištění tkanin, automobilových čalounění či menších povrchů.
 • Džbán - používá se k rychlému a praktickému naplnění bojleru.
 • FRESCOVAPOR - speciální osvězovač vzduchu, který obsahuje přírodní látky, je schopný bojovat s nepříjemnými pachy. Součástí přístroje je láhev o objemu 200 ml.

Příslušenství k dokoupení:

 • Sada kartáčků Polti 3 ks (PAEU0216)
 • Sada návleků Polti 6 ks (PAEU0282)
 • Ekologický neutralizér zápachů Polti Frescovapor (PAEU0285)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba nahřátí 2 min
Objem 0.5 l
Příkon vysavače 1000 W
Max. provozní tlak 3 bar
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 28.5 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.3 cm
Výška balení 28.7 cm
Hloubka balení 18.3 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu