Parní čistič Rovus Nano plus bílý/zelený

Doporučujeme
Značka: Rovus , Kategorie: Parní čističe
Kód zboží: STM110067484

Eliminuje 99,9% bakterií a virů, vhodné na podlahy, koberce, dlažbu a jiné textílie.

Zjistit dostupnost

Rovus Nano plus


Využijte sílu přehřáté nano páry k čištění vašeho domova bez drahých nebo škodlivých chemikálií jen obyčejnou vodou z vodovodu. S parním čističem Rovus Nano Plus uklidíte všechny tvrdé podlahy, koberce i textilie. Nano pára zabije až 99,9 % škodlivých bakterií a virů ve vaší domácnosti, která tak zůstane čistá a bezpečná pro všechny členy rodiny.


Úklid pomocí nano páry


Čistič je vybaven 400ml nádrží na vodu, díky které můžete uklízet až 27 minut v kuse. Použít ho můžete na všech typech povrchů, které jsou odolné až do 120 °C. Tento parní čistič má parní komoru, která chytře řídí teplotu, tlak a rychlost ohřáté vody, takže molekuly do sebe narážejí, dokud nezvětší velikost. Tyto ultra malé molekuly pak mohou proniknout hlouběji do povrchů, ve kterých zabijí všechny bakterie, viry a mikroby, které mohou být zdraví škodlivé. Jednotlivé povrchy pak rychleji uschnou a zůstanou beze šmouh, vyčištěné a bezpečné. Při čištění použijete pouze vodu, žádné chemické látky nejsou třeba, vaše domácnost tak zůstane přirozeně čistá a bez zbytečných chemikálií, které mohou mít negativní dopad na vaše zdraví. To ocení i alergici či astmatici. Čistič je vybaven 2 pratelnými návleky z mikrovlákna.
 


Klíčové vlastnosti:


 • 400ml nádržka na vodu pro 27minutové čištění
 • Nano pára zabije až 99,9 % bakterií a virů
 • Čištění pouze pomocí vodní páry bez chemikálií
 • Speciální pratelné návleky z mikrovlákna 

Hloubkové čištění pomocí páry, se kterou zničíte až 99,9 % všech bakterií ve vaší domácnosti.

 


Hloubkové čistění


Čistič Rovus Nano Plus je ideálním společníkem pro práci ve vašem domě. Po stisknutí tlačítka můžete rychle a snadno poskytnout vaší rodině čistší a bezpečnější prostředí s obyčejnou vodou. Přístroj je vhodný na čištění podlah nebo koberců, matrací nebo jiných ploch s textilními povrchy, které odolávají vysokému teplu.


 


  


Velký výkon s menší námahou


Tento parní čistič má parní komoru, která chytře řídí teplotu, tlak a rychlost ohřáté vody, takže molekuly do sebe narážejí, dokud nezvětší svou velikost. Tyto ultra malé molekuly pak mohou proniknout hlouběji do povrchů, které chcete vyčistit. Podlaha pak rychle uschne a zůstane beze šmouh, vyčištěná a bezpečná bez toxických zbytků.


 


  


Výkonná horká pára


Přehřátá pára je připravena za několik sekund a zabije až 99,9 % bakterií a choroboplodných zárodků bez nutnosti použití čisticích chemikálií. Poskytuje netoxické prostředí pro rodinu, zejména vaše děti a domácí mazlíčky.


 


  


Parní komora


Patentovaná parní komora vytváří molekuly nano velikosti, které pronikají povrchem ještě hlouběji pro nejlepší čisticí účinek. Produkuje také rychleschnoucí páru, která příliš nezvlhčí ani nepoškodí podlahu.


 


 


  


Zbavte se bakterií, virů a mikrobů


Tento nano parní čistič sterilizuje a čistí podlahy a další povrchy. To proto, že vytvořená nano pára je teplejší než čištění obyčejným mopem. 


 


 


 


  


Čištění ohleduplné k přírodě


Čistič nevyužívá škodlivé a toxické chemické látky jako bělidlo a amoniak. Mnoho čisticích prostředků obsahuje chlornan sodný, který může při kontaktu způsobit pálení nebo poškození kůže. To se vám při čištění párou nestane.


 


  


Vhodný i pro alergiky


Pokud trpíte alergií nebo astmatem, parní čištění je vhodnou metodou úklidu přímo pro vás. Vzhledem k tomu, že pára je přírodní látka, nezpůsobuje škodlivou reakci u osob trpících alergiemi nebo astmatem.


 


 


  


Zbavte se špíny bez drhnutí


Parní nano čistič čistí efektivněji než tradiční mop a kbelík. Podlahu navíc i sterilizuje. Také nezanechává čmouhy na povrchu, takže povrch po úklidu vypadá lesklejší. Podlaha také schne rychleji než po běžném čištění mopem a kbelíkem.


 


 


  


Eliminujte zápach


Vzhledem k tomu, že nano pára skvěle dezinfikuje a eliminuje bakterie a viry, také zabraňuje nepříjemnému zápachu u vás doma.


 


 


  


Vhodný pro většinu podlah a textilií


Čistič je připraven během několika sekund. Vybrat si můžete ze 3 nastavitelných úrovní, které vám poskytnou větší kontrolu, od lehkého čištění až po dezinfekci a drhnutí. Dále můžete použít 2 různé hlavice. Obdélníkovou pro normální povrchy a trojúhelníkovou pro úklid rohů a obtížněji dosažitelných oblastí.


 


 


  


Speciální návlek


Speciálně navržený návlek na mop z mikrovláken chrání vaše podlahy a lze ho použít na všech tvrdých površích, které odolají teplu až do 120 °C.


 


 


  


Snadné čištění v pohodlí domova


Sada obsahuje hlavní jednotku s lehkou konstrukcí usnadňující manévrování a 6metrovým kabelem, se kterým uklidíte i velké místnosti. Dále pak 400ml nádrž na vodu umožňující až 27 minut nepřetržitého používání, 2 pratelné návleky z mikrovlákna a nástavec na koberce.

Parní Nano čistič Plus

VÝKONNÁ HORKÁ PÁRA 1100 W ČISTÍ A SANITIZUJE S VÝKONEM NANO TECHNOLOGIE:
Přehřátá pára je připravena za několik sekund a zabije až 99,9% bakterií a choroboplodných zárodků bez nutnosti použití čisticích chemikálií. Poskytuje netoxické prostředí pro rodinu, zejména vaše děti a domácí mazlíčky.
Patentovaná parní komora vytváří molekuly nano velikosti, které pronikají povrchem ještě hlouběji pro nejlepší čisticí účinek. Produkuje také rychle schnoucí páru, která příliš nezvlhčí ani nepoškodí podlahu.

Hloubkové čistění pomocí páry
Nový a vylepšený Rovus Nano parní čistič Plus je ideálním společníkem pro práci ve vašem domě. Po stisknutí tlačítka můžete rychle a snadno poskytnout vaší rodině čistší, bezpečnější prostředí s obyčejnou vodou. Vhodné na podlahy nebo koberce, matrace nebo jiné ploché textilními povrchy, které odolávají vysokému teplu.

Nano technologie pro větší výkon s menší námahou
Rovus Nano čistič Plus má parní komoru, která chytře řídí teplotu, tlak a rychlost ohřáté vody, takže molekuly do sebe narážejí, dokud nezvětší velikost nana. Tyto ultramalé molekuly pak mohou proniknout hlouběji do povrchů, které chcete vyčistit, rychle uschnou a zanechají je bez poskvrnky, vyčištěné a bezpečné, bez toxických zbytků.

Vlastnosti

 • Nano pára je připravená za deset vteřin
 • Eliminuje 99,9% bakterií a virů
 • Ovládání páry
 • Vhodné na podlahy, koberce, dlažbu a jiné textílie
 • Šetrný k přírodě - přírodní čištění
 • Funkční hlavice
 • 6 m kabel
 • 2 návleky – na tvrdé podlahy a na koberce

Navrženo pro snadné domácí čištění. Sada zahrnuje:

 • Hlavní jednotka s lehkou konstrukcí usnadňuje manévrování, zatímco s 6m kabelem se dostanete z jedné zásuvky do většího prostoru
 • 400 ml nádrž na vodu umožňuje až 27 minut nepřetržitého používání
 • 2 návleky z mikrovlákna
 • Nástavec na koberce pro ještě lepší efekt
 • Návleky jsou pratelné, což znamená, že nemusíte kupovat další.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ parní čistič
Integrovaná ruční jednotka Ne
Příkon 1100 W
Délka kabelu 6 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.7 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 31.0 cm
Hloubka balení 60.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací