Parní nádoba Whirlpool STM 008

Značka: Whirlpool , Kategorie: Poklopy
Kód zboží: WHISTM008

Parní nádoba Leonardo do mikrovlnných trub s parní funkcí

Kvalitní čtvercový parní hrnec Leonardo STM 008 je určený do mikrovlnných trub Whirlpool s parní funkcí. Pomocí této stylové...

Zjistit dostupnost

Whirlpool STM 008


Vyzkoušejte rychlé, pohodlné a velmi chutné vaření v pářeZdravě a bleskurychle připravte třeba bezkonkurenční těstoviny, lahodné dušené pokrmy i perfektní zeleninu s kvalitní čtvercovou parní nádobou Whirlpool STM 008 do vaší mikrovlnné trouby Whirlpool s parní funkcí. Sami ochutnejte, že lepší rýži jste ještě neměli.


Vychutnejte si dokonalá jídla i jejich snadnou přípravu


Přesvědčte se, že zdravé jídlo může být opravdu dobré. Ohromte své blízké dokonalým pokrmem jednoduše a během chvilky připraveným ve stylové nádobce pro mikrovlnné trouby Whirlpool STM 008.


Zkraťte čas strávený za plotnou


Nechte se potěšit famózním jídlem připraveným v nádobce pro parní vaření v mikrovlnné troubě Whirlpool STM 008 s bohatým příslušenstvím a opravdu jednoduchým používáním, údržbou i skladováním. Využijte spodní díl nádobky pro parní vaření, prostřední díl na umístění pokrmu a pokličku. Dejte si zdravou lehkou večeři s přípravou za minimum času včetně úklidu.

Parní nádoba Leonardo do mikrovlnných trub s parní funkcí

Kvalitní čtvercový parní hrnec Leonardo STM 008 je určený do mikrovlnných trub Whirlpool s parní funkcí. Pomocí této stylové nádoby připravíte nejen lahodné a zdravé dušené pokrmy, ale také dokonale uvaříte těstoviny a rýži.

Součástí balení jsou 3 díly: spodní pevný, prostřední na umístění pokrmu a poklička.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příslušenství pro mikrovlnky kryty a nádobí
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 24.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 32.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací