Party reproduktor GoGEN BPS 733 černý (Vystaveno na prodejně 8800379580)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie: Party reproduktory
Kód zboží: -9165822

Bazar - Vystaveno na prodejně 8800379580

Zjistit dostupnost
Bazar - Vystaveno na prodejně 8800379580

GoGEN BPS733


Milujete hudbu? Pak ve vaší výbavě nesmí chybět přenosný reproduktor GoGEN BPS733, který udělá každou oslavu, párty, grilování nebo i cvičení a prezentaci mnohem zajímavější.


Obr se silou medvědí


Rozměry tohoto reproduktoru činí úctyhodných 40 × 46 × 116 cm a už od prvního zapnutí vás překvapí ohromujícím výkonem 2× 200 W. Váží přitom 28 kg a dokonce disponuje i kolečky pro snadnější přenos, takže jej můžete vzít i ke kamarádům. Nadchne amatérské i poloprofesionální hudebníky, různé organizace, restaurace, školy, sportovní kluby i ty, kteří si chtějí doma užít kvalitní a hlasitou hudbu. Jen pozor na naštvané sousedy.


Nastavte si výšky i basy


Hudbu si můžete přizpůsobit přesně vašim preferencím. Například zvýšit či snížit intenzitu basů, aby dokonale odpovídala aktuálně přehrávanému stylu hudby. Stejně tak lze regulovat i výšky.


Navoďte atmosféru


Klubovou atmosféru a vzpomínky na 90. léta navodíte s funkcí disko světla. To bliká v různých barvách do rytmu hudby. Pokud vám však nevyhovuje, můžete jej samozřejmě deaktivovat. Reproduktory jsou navíc olemovány modrým LED osvětlením s různými režimy, které lze též dle přání vypnout/zapnout.


Bohatá paleta funkcí


Reproduktor nabízí možnost poslechu rádiových stanic prostřednictvím FM tuneru s 30 předvolbami. Stejně tak si užijete hudbu z USB ve formátu MP3 nebo ji bezdrátově pošlete z telefonu, tabletu či počítače skrze Bluetooth až na vzdálenost 10 metrů. Na těle reproduktoru je dokonce i 6,5mm jack pro připojení kytary nebo mikrofonu (ten je součástí balení). Pro oba vstupy se nabízí samostatná regulace hlasitosti a nechybí ani přehledné LCD.

Vystaveno Prodejna

Tak toto je fakt SÍLA!
Reproduktor GoGEN BPS733 je výjimečný výrobek, který svým výkonem a rozsahem funkcí zaujme každého, kdo rád poslouchá muziku na „plné pecky“ Hodí se na party všeho druhu, rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, předvolební meetingy, demonstrace, sportovní a školní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů.

Party Speaker oceněn časopisem Stereo Video

Výrobek byl testován odborným časopisem Stereo Video a dostal "známku" Velmi dobrý!
Přečtěte si celou recenzi ZDE
„Šokující drobeček“ Rozměry hodně vypovídají o síle tohoto šokujícího „drobečka“: 40 x 46 cm s výškou 116 cm WOW!!! Svými rozměry je reproduktor určen především pro amatérské i poloprofesionální hudebníky, zájmové organizace, restaurační zařízení, školy, sportovní organizace, ale také pro domácí reprodukci hudby. Pro snadnější manipulaci je výrobek opatřen kolečky k převážení, ale už vzhledem k váze 28 kg je ideální najít mu trvalé pevné místo. Pozor na ovladač hlasitosti, se svým výstupním výkonem 2x 200W opravdu není problém pořádně naštvat sousedy.

Nastavitelné výšky i basy Podle chuti si můžete regulovat, zvýšit či snížit intenzitu basové složky, která nejlépe vyhovuje danému hudebnímu stylu. Podobným způsobem můžete ovládat i výšky.

Disko světlo Vzpomínku na 90. léta navodí funkce disko světla, které bliká v několika barvách a do rytmu hudby. Není však problém světlo vypnout. Jednotlivé reproduktory jsou olemovány modrým LED osvětlením s možností volby různých režimů. I toto světlo lze kdykoli během přehrávání vypnout či aktivovat.

Maximální nabídka funkcí! Prostřednictvím MAXI speakeru můžete poslouchat rádio s digitálním FM tunerem s 30 předvolbami, pouštět si muziku prostřednictvím USB portu, v MP3 formátu, prostřednictvím Bluetooth stremovat hudbu z telefonu nebo připojit audio kabelem notebook či PC. JACK konektorem 6,5 mm připojíte kytaru i mikrofon, který je součástí balení. Oba vstupy mají samostatnou regulaci hlasitosti. Pro přehled a snadné ovládání funkcí slouží přehledný LCD displej.

Funkce

 • LCD displej
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Karaoke - Mikrofon součástí balení
 • Digitální FM tuner, 30 předvoleb
 • Podpora formátu MP3
 • Nastavení Bass/Treble
 • Ekvalizér
 • Disco Light
 • Frekvenční rozsah 45 Hz - 15 kHz
 • Výstupní výkon 2 x 200 W

Konektory

 • 2 x USB vstup
 • 2 x vstup pro mikrofon - 6,3 mm JACK - samostatná regulace hlasitosti
 • Vstup pro kytaru - 6,3 mm JACK - samostatná regulace hlasitosti
 • AUX IN - 3,5 mm JACK

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
400 W
Ano
Ne
NFC Ne
Ano
Ano
Napájení síťový 230V
černá
Označení BT připojení GOGENFUN
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.5 cm
Výška výrobku 117.0 cm
Hloubka výrobku 53.5 cm
Hmotnost výrobku 28.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 59.0 cm
Výška balení 123.0 cm
Hloubka balení 47.0 cm
Hmotnost balení 32.0 kg
Více informací Méně informací