Party reproduktor GoGEN BPS898 černý (vrácené zboží 2300020044)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie:
Kód zboží: -9040318

Bazar - vrácené zboží 2300020044

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 2300020044

Party repro co vás odliší

Přenosný party reproduktor GoGEN BPS898 zaujme svým urbanistickým vzhledem na první dobrou. Tím to však nekončí, právě naopak, rozsah funkcí party reproduktoru zaujme hudební fajnšmekry, kteří rádi poslouchají muziku kvalitně a naplno.

Jdeme na to

Díky bezdrátovému připojení můžete pomocí Bluetooth streamovat skladby přímo z vašeho počítače či notebooku. Výstupní výkon 70W zaručí pořádné ozvučení opravdu velkých prostor. Součástí balení je mikrofon, ten můžete zapojit do jednoho ze dvou výstupů pro mikrofony s vlastním ovládáním hlasitosti. Naplno tak využijete funkci karaoke, která zaručí další rozměr zábavy. Přidat můžete i funkci ozvěny (ECHO), kterou milují především děti.

Stylová přeprava

Party repro Gogen 898 je přenosné, vybavené velkým madlem pro pohodlné přenášení. Pro ještě snadnejší přepravu je reproduktor vybaven teleskopickou rukojetí a kolečky, přeprava tak není pouze praktická ale i stylová.

Ve vlastním stylu

Krom toho, že party speaker reprodukuje hudbu v maximálně čisté a zvukově silné míře, je důležité zmínit i možnost nastavení zvyrazněných basů a přednastavené ekvalizéry. Vybrat si můžete z žánrů rock, dance, house nebo třeba hiphop. Prostřednictvím party speakeru si můžete pouštět muziku v MP3 formátu. Nabíjecí akumulátor vám dá energii až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro rádio i ostatní funkce slouží přehledný LCD displej.

Vráceno - Použito

Jedinečný vzhled, skvělý výkon

Přenosný party reproduktor GoGEN BPS898 je jedinečný výrobek který svým zvhledem a rozsahem funkcí zaujme každého kdo se rád odliší a poslouchá muziku naplno. Hodí se na party všeho druhu, rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, sportovní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů.

Ještě snadnější přeprava
Reproduktor je přenosný, vybavený madlem pro pohodlné uchopení. Velkou výhodou party repro BPS 898 je teleskopická rukojeť v kombinaci s kolečky, které umožňují ještě snadnější přepravu. Není to žádný drobek, ale s výškou 55 cm a váhou kolem 6 kg stále není problém ho převážet na akce všeho druhu.

O zábavu postaráno Pozor na ovladač hlasitosti, se svým výstupním výkonem 70W opravdu není problém pořádně naštvat sousedy, ozvučí i pořádně velké prostory. Umí i karaoke, disponuje dvěma výstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Přidat můžete i funkci ozvěny ( ECHO), kterou milují především děti.

Pořádná dávka Bassů Kromě toho, že party speaker reprodukuje hudbu v maximálně čisté a zvukově silné míře, tak ze všech jmenovaných funkcí je dobré zmínit i možnost nastavení vlastních basů a přednastavené ekvalizéry.

Dlouhých 5 hodin na plno! Prostřednictvím party speakeru si můžete pouštět muziku v MP3 formátu. Nabíjecí akumulátor vám dá šťávu až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro rádio i ostatní funkce slouží přehledný LCD displej.

Party reproduktor GoGEN BPS 898 Bluetooth

 • LCD displej
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Karaoke - Mikrofon je součástí balení
 • Podpora formátu MP3
 • Přednastavené ekvalizéry
 • Zvýraznění basů
 • Nabíjecí akumulátor
 • Doba provozu na akumulátor 5 hodin
 • Frekvenční rozsah 40 Hz - 15 kHz
 • Výstupní výkon 70 W

Konektory

 • USB vstup
 • 2 x vstup pro mikrofon - 6,3 mm JACK
 • AUX IN - 3,5 mm JACK

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
70 W
Běžná výdrž baterie 5 hod.
Napájení síťový 230V, vestavěný akumulátor
Ano
Ano
Ne
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
černá
Označení BT připojení GOGEN PARTY 898
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.5 cm
Výška výrobku 53.0 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 7.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.5 cm
Výška balení 58.5 cm
Hloubka balení 28.5 cm
Hmotnost balení 9.1 kg
Více informací Méně informací