Party reproduktor GoGEN BPS898 černý (vrácené zboží 8800292183)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie:
Kód zboží: -9155066

Bazar - vrácené zboží 8800292183

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800292183

GoGEN BPS898, černá


GoGEN BPS898 je party reproduktor, jenž si zamiluje každý, kdo má rád hudbu. Využijete jej totiž nejen při domácích večírcích, ale i na rodinných oslavách, zahradních sešlostech s přáteli nebo na sportovních akcích i firemních večírcích. Je vybaven technologií Bluetooth pro streamování hudby až na vzdálenost 10 metrů z chytrých telefonů a tabletů. Má snadno přenosnou konstrukci, což usnadňuje i teleskopická rukojeť v kombinaci s kolečky.


Karaoke a skvělý výkon


Reproduktory disponují celkovým výkonem 70 W (2× 35 W), takže pokud budete chtít, bude o vašem večírku vědět celá ulice. Každou párty rozjede s pomocí funkce karaoke, kdy nabízí dva vstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Nabízí se i možnost přidat ozvěnu (ECHO) pro zabavení dětí.


Pořádné basy


Reproduktor má k dispozici i funkci zvýraznění basů. Hudba z něj je přitom dokonale čistá a detailní. Nechybí dokonce ani předdefinované ekvalizéry.


5 hodin hudby na cestách


Oblíbené interprety můžete poslouchat v hudebním formátu MP3. V těle reproduktoru se našlo místo pro dobíjecí akumulátor a vy tak můžete po dobu 5 hodin poslouchat oblíbené tóny při maximální hlasitosti. Pokud se spokojíte s nižší úrovní hlasitosti, můžete si hudbu užívat až několikrát déle. Maximální informovanost zajišťuje LCD displej.


 


Vráceno - Použito

Jedinečný vzhled, skvělý výkon

Přenosný party reproduktor GoGEN BPS898 je jedinečný výrobek který svým zvhledem a rozsahem funkcí zaujme každého kdo se rád odliší a poslouchá muziku naplno. Hodí se na party všeho druhu, rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, sportovní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů.

Ještě snadnější přeprava
Reproduktor je přenosný, vybavený madlem pro pohodlné uchopení. Velkou výhodou party repro BPS 898 je teleskopická rukojeť v kombinaci s kolečky, které umožňují ještě snadnější přepravu. Není to žádný drobek, ale s výškou 55 cm a váhou kolem 6 kg stále není problém ho převážet na akce všeho druhu.

O zábavu postaráno Pozor na ovladač hlasitosti, se svým výstupním výkonem 70W opravdu není problém pořádně naštvat sousedy, ozvučí i pořádně velké prostory. Umí i karaoke, disponuje dvěma výstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Přidat můžete i funkci ozvěny ( ECHO), kterou milují především děti.

Pořádná dávka Bassů Kromě toho, že party speaker reprodukuje hudbu v maximálně čisté a zvukově silné míře, tak ze všech jmenovaných funkcí je dobré zmínit i možnost nastavení vlastních basů a přednastavené ekvalizéry.

Dlouhých 5 hodin na plno! Prostřednictvím party speakeru si můžete pouštět muziku v MP3 formátu. Nabíjecí akumulátor vám dá šťávu až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro lepší orientaci oceníte přehledný LCD displej.

Party reproduktor GoGEN BPS 898 Bluetooth

 • LCD displej
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Karaoke - Mikrofon je součástí balení
 • Podpora formátu MP3
 • Přednastavené ekvalizéry
 • Zvýraznění basů
 • Nabíjecí akumulátor
 • Doba provozu na akumulátor 5 hodin
 • Frekvenční rozsah 40 Hz - 15 kHz
 • Výstupní výkon 70 W

Konektory

 • USB vstup
 • 2 x vstup pro mikrofon - 6,3 mm JACK
 • AUX IN - 3,5 mm JACK

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
70 W
Běžná výdrž baterie 5 hod.
Napájení vestavěný akumulátor, síťový 230V
Ano
Ano
Ne
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
černá
Označení BT připojení GOGEN PARTY 898
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.5 cm
Výška výrobku 53.0 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 7.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.5 cm
Výška balení 58.5 cm
Hloubka balení 28.5 cm
Hmotnost balení 9.1 kg
Více informací Méně informací