PC SIM: Demolish&Build Company 17

výprodej
Značka: PlayWay , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: PWY421895

Staňte se šéfem demoliční a stavební firmy. Ničte malé dřevěné chatrče i obří betonové stavby. Starejte se o své dělníky. V otevřeném světě investujte své vydělané peníze do pozemků a dál...

Zjistit dostupnost

Demolish&Build Company 17


Pro všechny milovníky počítačových her je tu Demolish&Build Company 17. Hra je doporučena pro všechny starší tří let a má anglickou lokalizaci s českými titulky, takže i ti, kteří anglicky neumí, budou všemu bez problémů rozumět. Žánrově ji lze zařadit mezi simulátory. Stanete se ředitelem demoliční a stavební firmy. Vašim úkolem je starat se o město, ničit staré betonové stavby, domy, chaty a další budovy, a místo nich stavět nové, moderní a ve všech ohledech dokonalejší stavby.


Komplexní podnikání


Během hry si také zkoušíte hospodaření s penězi. Pokud se vám firmu povede úspěšně prosadit, začnete prosperovat a vydělávat. Získané finance poté investujete do nákupu lepších strojů a dalšího příslušenství, které k práci potřebujete. Postavené budovy začnete pronajímat, díky čemuž si vyděláte další peníze navíc a můžete svou firmu neustále rozšiřovat, přijímat nové zaměstnance a možná se i začít zaměřovat na specializovanější účely a méně typické stavby.


Staňte se šéfem demoliční a stavební firmy. Ničte malé dřevěné chatrče i obří betonové stavby. Starejte se o své dělníky. V otevřeném světě investujte své vydělané peníze do pozemků a dál vydělávejte na jejich pronájmu. Používejte různorodé nástroje, nakupujte nové stroje a upravujte jejich příslušenství ke specializovaným účelům. Hlavní vlastnosti: Možnost práce s různorodými stroji. Otevřený svět. Pokročilý destrukční systém. Investice, stavba i zisk. Najímání a řízení dělníků. Hra v českém (titulky) a anglickém jazyce.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 421895
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Lokalizace České titulky
3 roky
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 0.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací