Pevný disk 3,5" Western Digital Blue 6TB (WD60EZAZ)

Značka: Western Digital , Kategorie: HDD
Kód zboží: WDGWD60EZAZ

Pro každodenní výpočetní potřeby na cestách
Disky WD Blue jsou vyrobeny v souladu s nejvyššími standardy pro kvalitu a spolehlivost společnosti WD. Nabízejí funkce, které dokonale vyhovují...

Zjistit dostupnost

Western Digital Blue 6TB

Pevný disk Western Digital Blue o výsostné kapacitě 6 TB je přímo navržen tak, aby poskytl rychlé reakce a hlavně maximum prostoru pro stolní počítače a AiO. Je ideální do kombinace s SSD a jeho kapacita značí, že jste s ním připraveni na zvyšování rozlišení videí a zavádění nových technologií.Využívá rozhraní SATA 6 Gb/s a je v provedení o velikosti 3,5 palce. V podání Western Digital je pak jistotou dlouhá životnost a maximální spolehlivost. Jako bonus je navíc zdarma k dispozici software Acronis True Image WD Edition pro klonování disků a zálohování operačního systému, aplikací, natavení dat atp.

Snadné zálohování i upgrade

K dispozici je zdarma program Acronis True Image WD Edition pro klonování disků a zálohování operačního systému, aplikací, nastavení, dat atp.

Maximální ochrana dat

Na maximální ochraně dat má vekou zásluhu i technologie NoTouch, která umísťuje záznamovou hlavu odděleně od povrchu disku.

Pro každodenní výpočetní potřeby na cestách
Disky WD Blue jsou vyrobeny v souladu s nejvyššími standardy pro kvalitu a spolehlivost společnosti WD. Nabízejí funkce, které dokonale vyhovují vašim požadavkům na výpočetní techniku.

Moderní klasika
Jsou navrženy a vyrobeny s použitím technologie, kterou najdete v původních pevných discích pro stolní počítače a mobilní zařízení, s nimiž společnost WD sklidila řadu ocenění.

Každý disk má svůj účel
Je k dispozici se širokou škálou kapacit, velikostí mezipaměti, provedení, tloušťek a rozhraní.

Kompatibilita testována v naší laboratoři
Testujeme stovky systémů, konfigurací a mnoho platforem, aby se zákazníci mohli na naše disky spoléhat.

Co nejvíce úložiště pro váš přenosný počítač
Díky co nejvyšší možné hustotě zápisu uvnitř nejužšího prostoru zajišťují mobilní pevné disky WD Blue přenosným počítačům co největší možnou kapacitu.

Moderní design
Navržené ze silnějších hliníkových materiálů a s pevně uloženou hřídelí motoru, to vše zvyšuje stabilitu rotace až o 30 procent. Tyto funkce zajišťují pevnější strukturu bez snížení výkonu nebo zvýšení spotřeby energie.

Doporučené používání
Úložiště WD Blue byla testována a doporučena pro použití v noteboocích, externích pouzdrech a některých průmyslových aplikacích.

Jednoduché zálohování a upgradování
Software Acronis True Image WD Edition, který je zdarma k dispozici ke stažení, dokáže klonovat disky a zálohovat váš operační systém, aplikace, nastavení a všechna vaše data.

Výhoda produktů WD
Společnost WD podrobuje své produkty před uvedením na trh rozsáhlému testování funkční integrity (F.I.T.).

Technické specifikace:

  • Kapacita: 6 TB
  • Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
  • Provedení: 2,5"
  • Kategorie ot./min.: 5 400
  • Vyrovnávací paměť: 256 MB

Záruka 24 měsíců
Partnumber WD60EZAZ
Provedení
Provedení jednotky interní
3,5 "
Parametry
6TB
5400 ot/min
Typ pevného disku HDD
256 MB
Rozhraní
SATA III
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.6 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací