Philips žehlení

Také ze všech stran slýcháte chválu na systémové žehličky neboli parní generátory? Žehlení s nimi je až o polovinu rychlejší, voda se nemusí dolévat příliš často, k perfektnímu vyžehlení stačí přejet prádlo pouze jednou…. Chtěli byste se přesvědčit, jestli je popularita parních generátorů opravdu zasloužená? Nyní máte šanci!

Na všechny níže uvedené systémové žehličky Philips a také na vybrané žehličky z řady Philips PerfectCare můžete využít 90denní garanci na vrácení zboží. Během této doby budete mít dostatek času zakoupený produkt pořádně vyzkoušet a pokud vás výsledky neuspokojí, můžete ho ve stanovené lhůtě kdykoliv vrátit. Stačí vyplnit tento leták a ten následně, spolu s nepoškozeným výrobkem v původním balení a s originálním dokladem o koupi, poslat na adresu: AVEDA PTI s.r.o., K Hájům 1309/34, 155 00 Praha 5.

Kompletní pravidla akce najdete zde!

Nežehlíte příliš často a ke štěstí vám tedy stačí klasická žehlička? I pro vás máme zajímavou nabídku. K níže uvedeným žehličkám Philips vám dáme jako dárek kvalitní žehlicí prkno. Zpříjemněte si žehlení.  

Akce platí 15. 3. – 30. 6. 2017.

Platnost akce skončila