Pila prořezávací VERDEMAX PT20 teleskopická accu

Značka: Verdemax , Kategorie: Odvětvovače
Kód zboží: VGAPT20

Pila prořezávací VERDEMAX PT20 teleskopická accu

* Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních...

Zjistit dostupnost

VERDEMAX PT20


V dílně žádného talentovaného kutila nesmí chybět prořezávací pila. Jde o užitečného pomocníka, který se neztratí ani na zahradě a pomůže vám zpracovat různé materiály včetně dřeva. Pila VERDEMAX PT2 funguje bezdrátově, stačí do ní vložit dodávanou Li-Ion baterii s kapacitou 2 000 mAh. V případě zájmu máte možnost dokoupit baterii s dvojnásobnou kapacitou 4 000 mAh, se kterou si pila také bezchybně rozumí a která jí zajistí ještě delší výdrž pro nerušenou práci.


Teleskopický nástavec


Pila váží pouze 2,2 kg, takže ji můžete používat snadno, pohodlně a přesně. Má řeznou lištu s délkou 20 cm. Samozřejmostí je pohodlné ruční ovládání, ovšem v případě potřeby lze nasadit také teleskopickou násadu s prodloužením 200 až 255 cm. Násada se hodí v případech, kdy se s pilou potřebujete dostat do vzdálenějších prostor, kam se neprotáhnete celým tělem, např. při prořezávání hustého křoví. Řetěz se maže automaticky, nemusíte se proto o nic starat – pilu můžete používat, kdykoliv potřebujete a máte nabitou baterii.

Pila prořezávací VERDEMAX PT20 teleskopická accu

  • Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.
  • Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20 V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20 V, 4 Ah baterii, příslušenství na dokoupení.
  • AKU teleskopická prořezávací pila VERDEMAX PT20
  • Baterie Li-Ion 20V Samsung
  • Kapacita baterie: 2 Ah
  • Délka řezné lišty: 20 cm
  • Automatické mazání řetězu: Ano
  • Délka teleskopické násady: 200-255 cm
  • Hmotnost: 2,2 kg
  • Součást balení je nabíječka + baterie Li-ion 20V 2Ah

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh pohonu akumulátorový
Délka lišty 20 cm
Hmotnost 2.2 kg
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 200.0 cm
Výška balení 46.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací