Pistole Güde STANDARD pneu modré

Kód zboží: GUD2819

Hustilka pneumatik ke kompresorům Güde STANDARD je určena k plnění a kontrole a tlaku. Vybavena manometrem a zvláštním ventilem pro odpouštění nadměrného tlaku

Zjistit dostupnost

Pistole Güde STANDARD


Výrobce Güde vám představuje šikovnou hustilku pneumatik STANDARD, která se hodí do každého auta a garáže. Jedná se o pistoli určenou ke kontrole a plnění tlaku. Její součástí je i manometr, který vás o aktuálním tlaku bude informovat.


Pokud pneumatiku nahustíte příliš, jistě oceníte také speciální ventil pro odpouštění tlaku

Spolehlivá hustilka pneumatik v provedení Standard, určená k plnění pneumatik a kontrole tlaku. Konstrukce: velký, dobře čitelný manometr, rukojeť a korpus hustilky z tlakově litého hliníku, zvláštní ventil pro odpouštění nadměrného tlaku, ochranná gumová objímka manometru, závěsný hák. Vybavení: ventilová zástrčka Michelin, vsuvka 1“, provozní tlak: 10 bar, délka hadičky: 35 cm, indikační rozsah manometru: 0-12 bar.

Spolehlivá hustilka pneumatik v provedení Standard, určená k plnění pneumatik a kontrole tlaku. Konstrukce: velký, dobře čitelný manometr, rukojeť a korpus hustilky z tlakově litého hliníku, zvláštní ventil pro odpouštění nadměrného tlaku, ochranná gumová objímka manometru, závěsný hák. Vybavení: ventilová zástrčka Michelin, vsuvka 1/4“, provozní tlak: 10 bar, délka hadičky: 35 cm, indikační rozsah manometru: 0-12 bar.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Užití pneu sady
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.4 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 32.7 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací