Plancha gril AEG Medium A9HL33

Značka: AEG , Kategorie: Ostatní příslušenství
Kód zboží: AEG902979707

GRILUJTE PO CELÝ ROK
Díky grilu Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti,...

Zjistit dostupnost

AEG Placha Gril Medium


Máte rádi chuť a vůni šťavnatého, čerstvě ugrilovaného steaku? Neodoláte jemnému, křupavému chřestu a do zlatova opečené zelenině? Díky domácímu grilu AEG Plancha Gril Medium si všechny tyto dobroty můžete dopřát kdykoliv během roku.


Gril se hodí na všechny typy indukčních varných desek a díky kvalitnímu materiálu dokáže rychle rozvést teplo po celém svém povrchu. Díky nepřilnavému povrchu můžete používat méně oleje a dosáhnout tak zdravějších pokrmů s chutí jako z venkovního grilu. Povrch grilu se také snadno čistí a po umytí zůstává beze skvrn.

GRILUJTE PO CELÝ ROK
Díky grilu Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti, správně křupavý chřest a opražené mušle s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem, kdykoliv se vám zachce.

RYCHLÉ A ROVNOMĚRNÉ TEPLO
Všechny přísady se grilují rovnoměrně, kamkoliv je umístíte, jelikož se teplo rozvádí rychle a po celé ploše grilu. Pokaždé tak dosáhnete skvělých výsledků.

MÉNĚ OLEJE, ZDRAVĚJŠÍ VAŘENÍ
Lze použít méně oleje díky nepřilnavému povrchu, který vám nabízí zdravější jídlo bez kompromisů v jeho chuti a textuře.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ, ÚČINNÉ VAŘENÍ
Nepřilnavý povrch velmi usnadňuje čištění, odstraňování zbytků a údržbu beze skvrn.

FUNGUJE SE VŠEMI TYPY VARNÝCH DESEK
Gril Plancha skvěle funguje s vaší indukční varnou deskou - ať je jakákoliv.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
1 ks
Typ jiné
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 5.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 54.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Hmotnost balení 6.1 kg
Více informací Méně informací